Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения...

Go down 
+11
Anna Cullen Salvator
Djesika An Tyrnyr
Елизабет Бенит
Джини Уизли
b3b37u
Аня Шеверненко
Александра Бекъм
Лусия Либонте
Хърмаяни Грейнджър
Виан Роше
Крис Халиуел
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue999/999Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСъб Ное 07, 2009 10:45 pm

First topic message reminder :

Тук предложете или препоръчайте нещо свързано с форума...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Лусия Либонте
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Лусия Либонте


Брой мнения : 889
Join date : 25.07.2009
Местожителство : На седмото небе!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue999/999Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 12:55 am

Да напиша и аз своето мнение по въпроса за галеоните. Това предполагам боби го е планувал, но нека да ви кажа с факта, който се получи миналата учебна година. тези които бяха записани знаят, че устройството беше различно и всичко си беше само Хогуортс, но учниците се възползваха от това, че им давах повечко свобода и си купуваха стоки от рода на " Шапка, моля". Да , да Точно това бешемнението за пазарене. след което ви въведох едно правило за рп не по-малко от 3 реда точно за тази област- магазинчетата. Започваше се с по 500 галеона и нямеш по-дребни мерсни единици. Парите се записваха в отделно поле и т.н, където достъп за коргиране имаха само админите, т.е тогава аз и Боби. Мисля, че идеята ти наистина е добра, просто в момента все още го обработваме, дори училища не са напълно завършени. нека и Боби си каже своето мнение но като цяло е замислено доста добе. =)
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 2:49 am

Аня Шеверненко написа:
Имам идея! Razz Може да направим темичка-Търся си....
Там може да си търсите гадже,враг и т.н.
Майче не сте писали затова. На мен много ми харесва идеята. Така поне повечето ще си имат гаджета. Предложения... - Page 2 661114 Ще е много интересно. Какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 3:07 am

И на мен мен ми харесва. Може да има и нещо като анкета (любим цвят, любим филм, любим стил музика и др.) Този който "търси" отговара на въпросите и тези които харесват същите неща като него пишат че искат да са с него. Той си избира един и така... Като учител трябва да са с друг учител поне според мен. Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 3:17 am

Идеята бива. А ако няма достатъчни момчета (както често се случва) ще може ли момичетата да преминат към другия бряг Предложения... - Page 2 661114
Върнете се в началото Go down
Елизабет Бенит
Мъгъл
Мъгъл
Елизабет Бенит


Брой мнения : 11
Join date : 18.11.2009
Age : 26

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 3:18 am

Аз също мисля, че идеята е готина. Там ще можем да създадем интересни историй...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 3:25 am

Симон Морфе написа:
Идеята бива. А ако няма достатъчни момчета (както често се случва) ще може ли момичетата да преминат към другия бряг Предложения... - Page 2 661114
Защо пък не?
Върнете се в началото Go down
Djesika An Tyrnyr
Мъгъл
Мъгъл
Djesika An Tyrnyr


Брой мнения : 59
Join date : 12.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 12:53 pm

Аз също съм за.
Върнете се в началото Go down
Anna Cullen Salvator
Мъгъл
Мъгъл
Anna Cullen Salvator


Брой мнения : 70
Join date : 10.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 6:38 pm

Какво имаш в предвид под това учител трябва да са с друг учител Иф Мон Бланд
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue999/999Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 7:59 pm

Ммм не би ли било малко странно да ходят ученик ии учител.. според мен това е имал Иф Мон Бланд.... както и да е, аз съм за
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 8:19 pm

Емили е права. Точно това имах предвид.
Върнете се в началото Go down
Djesika An Tyrnyr
Мъгъл
Мъгъл
Djesika An Tyrnyr


Брой мнения : 59
Join date : 12.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 8:31 pm

b3b37u написа:
Аня Шеверненко написа:
Имам идея! Razz Може да направим темичка-Търся си....
Там може да си търсите гадже,враг и т.н.
Майче не сте писали затова. На мен много ми харесва идеята. Така поне повечето ще си имат гаджета. Предложения... - Page 2 661114 Ще е много интересно. Какво мислите вие?
А аз да попитам - кога ще пуснете тази анкета?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 8:35 pm

Когато Елиза или Боби направят темата.
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 9:04 pm

Ами и аз искам, а за магазините и сладкарничката там може да започваме с 1000 галеона, защщото да си купим учебници,метли,котли,пръчки,мантии,ръкавици,телескоп,животно,везни,стъкленици,
шапка...отделно и в сладкарничката може да ходим тъкмо с гаджетата Предложения... - Page 2 661114 Ама тва за гаджетата наистина съчетано със сладкарничката за влюбени е суперско-по двойки да ходят потребители да се мляскат там. Много ще е забавно!
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue5/100Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 4:09 pm

Може да направим здружения,имам предвид групички. Да речем,за СМРАД,ВОДА,смъртножадните и т.н. Мисля,че сванахте идеята ми.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Мъгъл
Мъгъл
Джини Уизли


Брой мнения : 53
Join date : 16.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 10:35 pm

Аня Шеверненко написа:
Може да направим здружения,имам предвид групички. Да речем,за СМРАД,ВОДА,смъртножадните и т.н. Мисля,че сванахте идеята ми.

Да, добра идея.Също и Ордена на феникса! Предложения... - Page 2 539991
Върнете се в началото Go down
Еймили Ф.
1 Курс
1 Курс
Еймили Ф.


Брой мнения : 70
Join date : 10.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСря Ное 25, 2009 5:27 pm

Аня Шеверненко написа:
Може да направим здружения,имам предвид групички. Да речем,за СМРАД,ВОДА,смъртножадните и т.н. Мисля,че сванахте идеята ми.


И на мен ми харесва Предложения... - Page 2 392959
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 4:00 pm

Аня Шеверненко написа:
Може да направим здружения,имам предвид групички. Да речем,за СМРАД,ВОДА,смъртножадните и т.н. Мисля,че сванахте идеята ми.
И аз съм съгласна. Ще е много интересно, ама дали ще може да сме в Ордена на феникса или ще трябва да слухтим с разтегателните уши на Фред и Джордж? Предложения... - Page 2 661114
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСъб Ное 28, 2009 9:10 pm

Искате ли да си направим тема Признания? Всеки ще пише там каквото го мъчи.
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСъб Ное 28, 2009 9:59 pm

Ами аз съм съгласна,ама не го схващам точно. Как така да го мъчи???
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСъб Ное 28, 2009 10:04 pm

Ами нещо което иска да сподели но няма с кого. И понеже не се познаваме лично ще е по-лесно.
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСъб Ное 28, 2009 10:09 pm

А таа вече е по-добре аз съм съгласна. Ако желаят и другите може би ще е интересно!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyСъб Ное 28, 2009 10:21 pm

Остоналите какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Томъс Брадшоу
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Томъс Брадшоу


Брой мнения : 166
Join date : 22.09.2009
Age : 29
Местожителство : Лондон

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue999/999Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyНед Ное 29, 2009 3:16 am

Съгласен. съм. Тази идея ми харесва и то много, защото темата може да е полезна за всеки.
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyНед Ное 29, 2009 6:40 pm

Ох,пак съм аз и пак си повтарям тука едни и същи работи вместо да казвам нови. Сигурно съм ви много досадна,ама аз пак да пиша да не остана по назад. Какво стана? Съгласни ли сте за магазините и сладкарничката? И нали ще има списък с нещата,които учениците трябва да си купят? Е,ако изобщо сте съгласни де. Предложения... - Page 2 661114
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 EmptyНед Ное 29, 2009 6:44 pm

Аз съм съгласен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Предложения...
» Предложения...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: