Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 по коридора...

Go down 
+7
Ерик Сайфър
Ана Томас Блейк
Ашли Стюарт
Синди Уайт
Аня Шеверненко
Елиза Белучи
Крис Халиуел
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: по коридора...   по коридора... EmptyСъб Фев 27, 2010 8:06 pm

по коридора... Fwud1h

Свободно Рп!

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСъб Мар 06, 2010 8:36 pm

Вървях бавно и оглеждах коридорите с голямо любопитство - сигурно бяха на по хиляда години и все пак изглеждаха непокътнати. Изведнъж видях някакво момиче, приличаше на ученичка , но по това време нямаше много ученици в училището. Приближих се до нея и внимавайки да не я стресна я заговорих:
-Здравей.. мм ти си ученичка нали? - усмихнах се глуповато и погледнах момичето което се обърна изненадано..
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСъб Мар 06, 2010 10:25 pm

Аня вървеше из коридорите на училището. Сега беше настанала адски голяма скука, понеже до началото на учебната година имаше много време, а и освен нея и Лия нямаше никой друг второкурсник и беше адски скучно. На Анн и идеше да се самоубие. Първокурсниците сега лудееха из училището, но да въдворява ред, не, това определено не беше по вкуса на Аш, затова тя предпочиташе да броди като дух из коридорите. Грифиндорката се чувстваше адски самотна, но поне имаше Тайлър, който и беше ръководител, а и беше адски ценен за нея и поне с него тя си запълваше времето.

Унесена в тези свои проблеми и мисли, второкурсничката не усети кога една от преподавателките се беше обърнала към нея и я беше заговорила.
-Ти си от ученичките, нали?-попита я жената.
-Ъъъ...да-каза Аня, осъзнавайки се.
-Аз съм втори курс,префект и съм от Грифиндор. Казвам се Аня Шеверненко.-представи се светкавично Анн с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСъб Мар 06, 2010 10:32 pm

-Приятно ми е Аня. Аз съм Елизабет, или накратко Елиза или Лиза. - усмихнах се и продължих:
-Грифиндор .. хмм като малка много исках да уча в Грифиндор, Хогуартс ноо завърших друго училище. - погледнах момичето и се усмихнах мило.
-Харесва ли ти училището имаш ли приятели?
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСъб Мар 06, 2010 10:43 pm

Тази преподавателка изглеждаше видно приятна и попринцип вниманието на Аня не се привличаше лесно, но жената определено успяваше. Името и беше Елиза Белучи. Това и напомни за предишната помищник директорка, чието име беше Елиза, но за разлика от нея Белучи беше коренно различна. Характерът и начина на държание на Лиза бяха прекрасни. За миг Анн се отнесе в спомените си, когато майка и я приспиваше като дете. Белучи определено беше прекрасна и толкова много напомняше на майка и, че Аш едва се сдържа да не ревне, но успя, понеже вече отдавна тренираше начина на държание и маниерите си.
-Ами...половината ми приятели или почти всички напуснаха училището. Сега тук единствените ми приятели са учители.-каза засмяно Ашли.-Познавам директора, Тейлър, който ми е ръководител, Гордън и други.-допълни тя, понеже не искаше да изрежда цял списък с имена.
-Ами ти? Кой познаваш оттук? И по какво ще преподаваш?-попита светкавично второкурсничката, без да се замисля с колко неща заливаше Белучи в момента.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСъб Мар 06, 2010 11:07 pm

Усмихнах се на светкавичните въпроси от Аня и отговорих на всеки един от тях:
-Тааакам значи, понеже скоро се преместих от родината си в училището, от тук познавам само теб и Директора и преподавам по Мъгълознание. - усмихнах се на Аня и седнах на перваза на един от прозорците, поглеждайки Аш.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyВто Мар 09, 2010 7:57 pm

Елиза определено беше супер и теорията на Аня го потвърждаваше. Лиза беше забавна и сякаш никога не я обземаше лошото настроение, а и предмета и от миналата годината, Анн знаеше че е забавен. Все пак помнеше Емили, при която адски много се забавляваше.
-От къде си?-попита Ашли като същевремнно добави:
-Аз съм от Мичиган,САЩ. Родителите ми са загинали, когато съм била на 3, но живея с едно семейство, където срещнах най-добрите си приятели.-след като свърши да говори погледна към небето, където сега грееше топлото слънце и нямаше и едно облаче, след което бавно свали поглед към Белучи и зачака отговора и.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСря Мар 10, 2010 3:39 am

Усмихнах се лъчезарно на момичето. Изглеждаше много добра и забавна и бях сигурна че след малко опознаване щяхме да си допаднем много. Ани ме попита откъде съм, поех си въздух и отговорих:
-Семейството ми е от Италия. В момента живеем в Рим, но принципно съм родена във Венеция. Семейството ни е едно от най-известните там. Понякога даже е плашещо. - погледнах учудено-уплашено и се засмях. След което попитах момичето:
-Ходила ли си някога в Италия? - погледнах Аш а после през прозореца. Когато върнах погледа си на Аня тя отговори...
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyСря Мар 10, 2010 2:20 pm

-Ами...да. Там е приятно. С най-добрите ми приятели бяхме там за лятото. Наистина прекрасна страна, а Рим е наистина като прикаска.-каза засмяно Аня.
-Виж...вярваш ли във вампири, върколаци, ангели и т.н.?-попита Анн като добави една горчива нотка в гласа си.
Все пак не на всеки му беше лесно да отговаря на въпроси за митични създания, които никога не беше ясно дали съществуват, но Ашли предполагаше, че ще успее да разбере мнението на Лиза, затова я погледна с леко настоятелен поглед.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 3:13 am

Усмихнах се лъчезарно на момичето.
-Това е една от любимите ми теми. Особено ангелите! Макар че изобщо не са онези пухкави малки бебета в памперси. - с Аня се засмяхме и аз продължих:
-Не съм виждала ангели, но в нашия изчанчен свят може скоро да се вясне някой от тях. Ами ти Аня какво харесваш повече, вампирите, ангелите или върколаците? - погледнах към слънцето и се усмихнах на Ани.След което зададох още един въпрос:
-Какво правиш тук когато има само учители подготвящи предстоящата година- какви са хобитата ти? - русата коса на момичето, която слънцето осветяваше приличаше на златна, това правеше Ани още по-хубава..
Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 8:47 pm

Кейли реши да излезе малко навън,не беше го правила отдавна.Коридорът,по който вървеше беше безкраен....краят му не се виждаше.Ограден със стари каменни плочи,той изглеждаше пуст и тъмен.Без целия детски глъч наоколо не беше зебевно.Кел се огледа наоколо,стори й се че чу шум,обърна се ,но не видя никого, а и не очакваше.Продължи бавно по пътя..

Боби
Върнете се в началото Go down
Ашли Стюарт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Ашли Стюарт


Брой мнения : 15
Join date : 01.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 8:55 pm

Най-после ми остана малко свободно време и реших да се поразходя из училището.Ненадейно реших да мина през коридора,защото исках да опозная учениците/учителите дори и от далеч.Можеше да срещна някой,с който да се запозная.Взех Марло със себе си,защото не ми се искаше да я оставям сама в стаята пък и не бях я извеждала скоро навън.Тръгнах по коридора,разглеждайки всеки малък детайл..виждах учители,ученици,магически създания...От време на време някой решаваше да ми се усмихне и аз също го правех.Продължих напред и зърнах някакво момиче.Беше руса и стройна.Първоначално си помислих,че е ученичка,но когато се обърна разбрах,че е учителка.Реших да я поздравя.
-Хей,здравей аз съм Ашли..

Боби
Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 9:06 pm

Изведнъж някакъв глас се обади и Кейли инстинктивно се обърна.Зад нея стояха жена,чаровна и усмихната,заедно с кученце , мъничко и сладко..
-Здравей,аз съм Кейли- отговори Кел радостно.-Сладуранка, твоя ли е?
Като чели кутрето разбра думите на жената.То седна послушно и я загледа право в очите.Когато Ашли отвори уста,за да отговори ,Кейли отправи поглед към нея.

Боби
Върнете се в началото Go down
Ашли Стюарт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Ашли Стюарт


Брой мнения : 15
Join date : 01.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 9:15 pm

Бях улучила човека.Момичето изглеждаше мило и добро.
-Приятно ми е Кейли.-казах аз с широка усмивка.
-Дам,това е Марло-отвърнах радостно.
-Хей,Мар,поздрави Кейли-казах и се обърнах към Марло,която въртеше опашката си радостно.
Наведох се и взех Марло на ръце,защото Кейли посегна да го погали,но кутрето се отдръпна.Такава си беше с непознати,но явно Кейли й хареса,защото когато момичето отново посегна да я погали тя сякаш се зарадва и не се отдръпна.
-Не се тревожи,когато свикне с теб няма да можеш да се отървеш от нея!-добавих и погледнах към Кейли,която се радваше на кучето ми.
-Та,няма да е зле да се опознаем малко,а?-предложих.


Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 9:27 pm

-И на мен!- отговори Кел със широка усмивка на уста.
Когато жената тръгна към кутрето за първи път ,то не я остави да се доближи,но веднага след като собственичката й я гушна,малката се укроти.
-Чудно кученце си имаш,щастливка!- поздравих Ашли,която се усмихваше весело.
Кейли веднага си помисли,че ще се разберат добре,от една страна и двете имаха кученца, а от друга пък,.. жената срещу нея й се виждаше по-мила и от ангелче.
-Да,разбира се - светкавично отговори Кел на въпроса.-Ако искаш, може да се поразходим,ако нямаш работа де?
Върнете се в началото Go down
Ашли Стюарт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Ашли Стюарт


Брой мнения : 15
Join date : 01.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 9:38 pm

Усмихнах се широко.Погледнах часовника си и видях,че е 15:30.Колко бях разсеяна!Бях забравила,че имах работа в 16:00.Стана ми някак неудобно,че трябваше да оставя Кейли,но се налагаше.Помислих си,че може да си побъбрим и друг път..
-Хей,Кейл-прошепнах глухо..и продължих-Напълно бях забравила,че имам работа в 16:00 часа.Малко глупаво се получи,но тези дни съм много разсеяна,съжелявам-добавих аз със сведена глава.
-Но можем да продължим друг път,нали??Ето ти номера на мобилния ми-подадох едно листче на момичето.Ще ти се обадя при първа възможност.-допълних
-Сега,наистина трябва да тръгвам!Чао!Ще се видим друг път.
Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue999/999по коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyЧет Мар 11, 2010 9:52 pm

-Не се притеснявай! - каза Кейли - Няма нищо,имаме изобилие от време на разположение,ще се видим друг път.
На Ашли май й стана гадно ,но Кел се опита да я убеди, че не е станало нищо фатално,така си и беше.
-Случва се да забравяш,това е от смяна на климата...-пошегува се жената.
Тогава Аш подаде едно листче с номера си, и тръгна по коридора.Кейли нетърпеливо го разтвори ,записа номера на мобилния си,че каквато беше разсеяна,щеше да го загуби. След това продължи към двора с усмивка на лицето...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue7/100по коридора... Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyПон Мар 15, 2010 3:51 am

Ана отиде отново на моста, но забеляза силна и мигновенна светлина, след което два силуета се запътиха към училището. Тя се досети, че са довършили трола. Гневът й бързо мина и реши да дойде тук. Знаеше, че едва ли още нещо щеше да я сполети тази вечер. Сега седеше и се огледаше. Имаше малко кръв по дрехите й, но раните й бяха зарастнали.
- Басиличи енфредо. - промълви тихо и си смени дрехите с училищната униформа, след което седна на пода. Тиха мелодийка се носеше във въздуха. Бе приятна, нежна и мелодична. Песента на щурците тази вечер бе превъзходна, но този път слабо стигаше да съзнанието на момичето. Луната слабо огряваше красивото, но тъжно лице на Хафълпафката. След като си почина, тя стана и се запъти към Общата стая...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 2:02 am

Разкарвах се из коридорите на училището, чудейки се къде ли може да е Ана? Цял ден не я бях виждал, а умирах от желание отново да я прегърна, да целуна меките и устни! Само като си помислям затова и лигите ми потичаха. Това момиче ме побъркваше, не направо ме подлудяваше! Когато беше около мен немошех да мисля за нищо друго освен за нея! Сякаш ме омагьосваше, но дори и да го правеше не ми пукаше, да е в прегръдките ми! И тогава я видях, на края на коридора, подпряна на едната стена.
-Ана, Ана, Ана - почнах да викам като побъркан и се затичах към нея. За няколко секунди вече бях до нея и я взех в обятията си и я дарих с една от любимите ми страстни целувки! - Липсваше ми! - прошепнах аз в ухото и докато продължавах да я притискам към гърдите си.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue7/100по коридора... Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 2:20 am

Цял ден ходеше напред назад, от час на часн, но... това винаги и доставяше удоволстви. Разсейваше я от проблеми и придобиваше нужни знания. Сега висеше, подпряна на една стена, отново завърнала се към спомени.
"Набира армия, сестричке... Не можеш да си с него..." - още кънтяха като звук водопад думите на брат й. Това я накара да се замисли. Чудеше за кратко време, защото бе нападната от Ерик. Той я целуна и я дари с онези ужасяващо силни прегръдки, от които имаше чувство, че и се строшаваха костите на пух и прах.
- По-полека. - едва изстена тя, стискайки зъби. След като я отпусна хватка, двамата седнаха в коридора.
- И на мене ми липсваше. - отвърна, смеейки се и го целуна дълго и продължително.
- Не искам да си представя какво ще ми направиш, ако отсъствам повече от ден. - отвърна и се замисли. Тогава слидеринецът щеше да я премаже като менгеме със сигурност. Докато върколакът се бе подпрял на стената, вампирката седна в скута му и пое в шепи лицето му. От доста врмене, а наистина бе доста, най-сетне имаше някого до себе си. Неусетно се спусна към врата му, докато го целуваше, но не направи нищо необичайно. Наистина бе гладна, но в момента не усещаше това. Друго, по-хубаво чувство изместваше жаждата...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 2:27 am

- Хмм май наистина съм ти липсвал! - отвърнах и аз и се разсмях. Беше толкова прекрасна тази вечер, но кога не е била? Нямаше по-прекасно същество от нея! Лице и тяло, мечта за всеки скулптор, устни който те оставяха винаги да искаш още и още и душа на която дори ангел би завидял. Просто прекрасна, казах си аз наум и я целунах, но този път по-продължително и по-внимателно. Този момент беше съвършен, точно заради такива мигове си струваше да се живее.
- Е как ти мина денят, любов моя? - прошепнах и аз в ухото с най-романтичния си глас и я прегърнах отново, но този път много по-внимателно.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue7/100по коридора... Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 2:43 am

- Ти как мислиш? Поех нова доза унформация и домашни и сега съм най-сетне насаме и спокойствие с тебе. - отвърна тихо, гледайки го и галейки лицето му. Естествено, премълча си за някои работи, като кошмари, видения, глад и лош късмет.
"Не ми се иска да му скапвам настроението му." - бе единственото извинение, за което се сети. Беши й прекалено скъп и не искаше да го тревожи. Факлите леко премигваха и осветяваха двамата със слаба, но приятна светлина, смесена с призрачнобялата лунна светлина. За момичето, всичкия този ефект бе наистина красив.
- Ами твоя ден? - попита шепнешком, извъртвайки очи към лицето му. Ерик...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 2:56 am

- Ами денят ми небеше нищо особенно! Ходих на часове, разхождах се из училището и се запознах с нови хора. Но най-хубава част от този ден е в момента, когато ти си до мен нищо друго не е важно! - признах и аз и я целунах отново. Просто неможех да спра да го правя, а и неисках. Заслужах се в тихият звън на водата която капеше от стените и щом достигнеше земята се разбиваше на множество други пръски. Лампата леко примигваше от време на време, явно всеки момент щеше да спре. И разбира се Ана! Та нали тя усмисли целият ми живот, накраме да гледам на несго с други очи.
- Обичам те! - прожепнах и аз и я целунах продължително, докато не останах без дъх. Беше толкова приятно!
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue7/100по коридора... Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 3:28 am

- И за те обичам. - отвърна му нежно. С него се чувстваше прекрасно и не и пукаше за мнението на останалите. Тя искаше да е с него и почти нищо не можеше да я накара да го остави.
Тихо започна да вали в нощта и Ана знаеше защо. Отвътре с всеки изминал ден тя се разяждаше от хиляди въпроси, страхове, тревоги, съмнения... Сега с се трахуваше. Страхуваше се от Сам, от това какво ли щеше да направи на Ерик, на брат й и на останалите й близки. Страхуваше се, че неволно ще нарани върколака, превръщайки го в нешо ужасяващо - във вампир левел "е", само заради неописуемия мирис на кръвта му, страхуваше се, че може би щеше да й се наложи да го остави, да го нарани до такава степен, че да я намрази, само за да не му се случи нещо лошо.Всичко тези мисли извднъж се появиха, докато го гледаше.
Навън дъжът се усили, но въпреки това Блейк не свали нито за миг маската си, показваща че е спокойна, а не ужасена. Гледаше го усмихната, но с очи, издаващи тази болка, изгаряща я отвътре постоянно. Колкото и да се опитваше, трудно можепе да спре да мисли за това. Трябваше да се изолира, да страни от хората и да се махне от училището, но... бе прекалено голям егоист. Сърце не й даваше да си тръгне...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... Left_bar_bleue5/100по коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... EmptyНед Апр 04, 2010 3:42 am

Видях мъката в очите 'и! Беше толкова тъжна, но защо? Аз ли я измъчвах по-някакъв начин? Ако беше така нямаше да си го простя!
- Ана... - най-накрая събрах сили и попитах - Ана защо си тъжна? Аз ли съм виновен с нещо? Моляте кажи ми ако е така!
Просто неможех да я гледам така измъчена! А ако причината се окажех аз? Тогава какво? Тогава трябваше да я оставя! Нямаше да си простя ако и причинявах по някакав начин болка! Отвън се чу гръм, който прекъсна моите размишления. И тогава тя започна да говори...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





по коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... Empty

Върнете се в началото Go down
 
по коридора...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» По коридора...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: