Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 по коридора...

Go down 
+7
Ерик Сайфър
Ана Томас Блейк
Ашли Стюарт
Синди Уайт
Аня Шеверненко
Елиза Белучи
Крис Халиуел
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue999/999по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyСъб Фев 27, 2010 8:06 pm

First topic message reminder :

по коридора... - Page 3 Fwud1h

Свободно Рп!

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:55 am

- Аз съм Дрю,Дрю Патерсън. - отговори хъфълпафецра.Момчето бе съгласно на всичко,само и само да си върне Ана.Затова в знак на съгласие към въпроса дали иска да бъде наглеждан,кимна с глава.Точно когато Лия попита Ерик,какво прави,в този момент едва,Патерсън забеляза,че върколата все още стоеше тук.В този момент,момчето забеляза и Ана,която току що бе долетяла обратно,чудейки се какво става.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 5:08 am

Ана погледна набързо Лия и разбра за какво става дума.
- Спокойно, Лия. И аз ще го наглеждам. - каза, усмихвайки се леко. После отиде до Дрю и тихо го попита:
- Защо? Защо толкова много искаше да си вампир? - питаше го тя, гледайки го питащо в очите. Просто не можеше да разбере. "Защо? Нужно ли беше да прави това?" - питаше се тя.
Лек ветрец подухна и облаците в небето почти изчезнаха, осветявайки лицата на всички ученици с призрачно-бяла светлина....
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:23 pm

- Ти си кретен! - казах аз на така наречения Дрю. - Как можеш да се превърнеш във вампир, заради своите си прищявки и после да твърдиш, че си го направил заради Ана?!? Това е толко ниско, дори и аз вампир! Не, напоследък раздрах че вампирите не са такива, за каквито ги мислех цял живот или по-точно определена част от тях. Но ти ти ме отвращаваш! Как може човек да падне толкова ниско?
Трябваше да се овалдея, иначе това щеше да е кървава баня, с невинни хертви, а това не го исках. Затворих очи и си представих, че сме двамата само аз и Ана, че никой друг не съществува, само ние. Това помогна от части и вече спрях да се треса или поне се поуспокоих малко.
- А теб, теб те предупредих! Без повече вампири! Кое не разбра Лия? - викнах аз към Хафълпафката. Защо всичко трябваше да е толкова объркано? Неможеше ли просто да умра и да се спре с тази болка? Не неможех! Заради шибаното проклятие!
- Някой ще ми обясни ли какво става тук, преди да е станало нещо необмислено? - попитах аз и погледнах към Ана.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:37 pm

Нощта си отиваше. Постепенно тя отслабна и накрая потъна в сън. Нов ден настъпа за всички ученици. За един то йщеше да бъде монотонен, за други приятен, а за трети изпълнен с болка и с въпроси, както и със спомени от миналото.
- Някой ще ми обясни ли какво става тук? - попита слидеринеца и погледна приятелката си.
- Ерик, спокойно. - каза мило тя и отиде при него. Хвана го за ръката, след което продължи мисълта си.
- Ние сме вампири. Не можем просто така да послушаме някого и да спрем да се множим. Знам, че не е хубаво и щеше да е нередно, ако той не е искал да бъде превърнат... А, затова какво става ли? Е... и аз съм объркана като тебе. Много неща има да проумея, но искам да разбера едно нещо сега. - след което се обърна и се върна при Дрю. С бавни крачки и сериозен поглед застана пред него и продума:
- Ти не може да си вимпир. Каквото и да е станало, в момента пред мене не седи кръвопиец, а обикновен магьосник от дом Хафълпаф. Вярно, че с променен облик, но само толкова.
- Анн, но той... Кора... - каза Лия.
- Знам, но не вярвам, че е кръвопиец. - каза сериозно, гледайки момчето в очите.
Всички гледаха очудени. Тя можеше да улови мислите им. "Да не се е побъркала. Как да не е вампир!"
- Ако си вампир, както казваш, то пий от кръвта ми. - довърши тихо. Независимо от това, всички чуха думите й...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 2:01 pm

- Ана, казвам ти ако дори направи и едно излишно движение, край! Не ме интересува че ще ме изключат от училището, ако дори си помисли да го направи, ще му откъсна главата! - казах и аз и се приближих до нея. Мамка му пак почнах да се треса. Трябва да се успокоя, трябва! Но май вече бе късно! Не, не, не, не! Наведох очи на долу, ударих по стената, но нищо не помагаше. Защо точно сега?!? Трябваше да се овладея по някакъв начин, трябваше!
Но какво всъщност изпитваше Ана към този човек, този кръвопиец? Трябва да изпитва наистина нещо силно към него, че дори да му предлага кръвта си! Но какво?
- Ана... - започнах аз изговаряйки думите четливо и бавно - какво изпитваш към този вампир? - попитах я и аз погледнах в очите. От отговора и зависеха много неща, затова се успокоих и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:05 pm

Ана се притесни за Ерик. Целият се тресеше, сякаш ток минаваше през него. След като се поуспокои, съвсем бавно и ясно я попита какво изпитва хафълпафката към Дрю. За момент наведе глава и се замисли. Колкото и да се опитваше, всичките и чувства бяха объркани. Всичко бе объркано.
- Аз... аз просто не знам. Миналата година ние... ние двамата бяхме заедно, но... - тя си пое малко въздух, защото или щеше да избунхне в гняв или в плач. - ... заради мене той умря на Лунното езеро. Не можех да повярвам. Бях ужасена. Колкото и да се опитвах да не го нараня, все пак успях да го вкарам в гроба... Все някак успях да го преодолея и продължих напред. За момент забравих за тази болка, защото ти се появи и ти промени нещата. След всичко лошо, което ми се бе случило, ти се появи и ми помогна, припомни ми, че не съм сама. Още щом те видях, те харесах. Не само по външния вид. По всичко, което ми каза, разбрах, че мога да ти се доверя. Постепенно се влюбих в тебе и спомените ми от миналато започнаха да избледняват. Ти ми показа, че дори да съм вампир, мога да обичам. А сега изведнъж Лукас се връща и ми заявява, че е вампир. Толкова се бях страхувала, толкова внимавах, а накрая се оказва, че всичко е било напразно. И отново аз съм причината. Защо, защо винаги аз съм виновна? Защо заради мен толкова много хора страдат?... Не можеше ли да е другояче... - едва вече говореше. От мъка цялата трепереше. Няколко сълзи капнаха от очите й. Пое си въздух и успя горе-долу да се поуспокои.
- Искам да видя, дали наистина е вампир, или е онова момче, което познавах. Не се тревожи за мене, аз ще се оправя. Каквото и да стане, аз те обичам и няма да си променя чувствата към тебе. Така че, моля те, разбери ме. - след което пое топлата му ръка в шепите си...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:20 pm

- Абе ти наред ли си?!? Мислиш ли че ще го позволя? Изобщо мислиш ли? Не искам да съм част от никакви любовни триъгълници, така че избирай, но знай че позволиш ли му да пие от кръвта ти, край! Когато си готово със решението си ме потърси край луното езеро! - казах и аз и се стрелнах към изхода. Неможех повече да издържам, просто неможех! Само да едно място щях да се почувствам по-добре и то бе Лунното езеро. Още щом напуснах училището се превърнах във вълк и се втурнах към гората. Трябваше да и дам време да се оправи със новоизлюпения кръвопиец, а и аз имах нужда да остана на саме. Просто главата ми щеше да експлодира! С един скок се пльоснах в езерото, защото имах нужда да се охладя, целия горях. Постоях няколко минути в него и след това излязох, вече в човешката си форма. Седнах на една от скали и зачаках Ана.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Найт
2 Курс
2 Курс
Зоуи Найт


Брой мнения : 6
Join date : 09.04.2010
Age : 28

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 5:32 pm

Станах рано и реших да се разходя и да разгледам училището.Надявах се да не се загубя някъде между етажите и коридорите.Слязох на първия етаж и тръгнах по един коридор.Нямаше никой ,а този коридор изглеждаше безкраен.Не ми беше много приятно да вървя сама ,но нямах друг избор ,защото не познавах никой.Е все пак бях за втори ден тук.Надявах се ,че след седмица вече ще съм се запознала с някой. Попринцип не бях от срамежливите и лесно се сприятелявах.Странното беше ,че още не бях видяла нито един ученик.Сутринта когато отидох в общата стая на Рейвънклоу ,тя беше празна.Може би днес нямах късмет.Не се отчаях ,защото беше още рано ,а до края на деня можеха да се слъчат много неща ...Докато вървях и размишлявах за всичко това ,чух нечии стъпки и рязко се обърнах ....
Върнете се в началото Go down
Седрик Джонсън
2 Курс
2 Курс
Седрик Джонсън


Брой мнения : 21
Join date : 08.04.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 6:48 pm

Беше доста нормален ден.Слънцето се показваше иззад един облак и жално погледна момчето,което вървеше към двора.Незнаеше къде да отиде,но не искаше да е в стаята на "Хафълпаф".Тя сега беше скучна и пусна.Ммомчето се огледа.Някъде в далечината зърна момиче.Сед се приближи,но все пак незнаеше дали тя не е сама.Затова предпазлива се промъкна зад нея.Седрик се усмихна,но тя вече го беше чула.Той излезе от скривалището си.
-Надявам се да не ти нахалствам. - започна той и се усмихна. - Нямаше какво да парвя и затова реших да се поразходия. - Той подаде ръка на момичето. - Аз се казвам Седрик Джонсън и както виждаш по мантията ми съм от "Хафълпаф". - той я погледна,видя мантията на "Рейвънклоу".Той се обърна към нея. - Кой курс си?Сама ли си?Искаш ли да се разждаме заедно. - Зададе светкавично въпросите си.Поне едно е сигурно той хареса момичето.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Найт
2 Курс
2 Курс
Зоуи Найт


Брой мнения : 6
Join date : 09.04.2010
Age : 28

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:09 pm

Признавам ,че отначало се стреснах малко ,но това беше само за няколко секунди.Щом видях момчето му се усмихнах,поех ръката му и казах:
-Приятно ми е.Аз съм Зоуи Найт.За приятелите съм просто Зи.-усмихнах се.-Втори курс съм и нямам нищо против да се разходим заедно.Дори ще ми беде много приятно.А и не познавам никой.Днес е втория ден откакто съм тук.-не можех да спра да се усмихвам.Този ден започваше да ми харесва.Седрик беше много мил и симпатичен.
-Искаш ли да излезем на двора?-попитах аз.След това добавих.-Ако искаш можем да отидем някъде другаде, аз не познавам това място.Ти водиш.-млъкнах за да му дам шанс да отговори.
Върнете се в началото Go down
Седрик Джонсън
2 Курс
2 Курс
Седрик Джонсън


Брой мнения : 21
Join date : 08.04.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 3 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:17 pm

Седрик усети топлата ръка на момичето.Тя беше доста приятна и мека като пух.
Седрик се усмихна с обичайната си усмивка и погледна към момичето.
-Всъщност и аз съм нов тук и не познавам почти никои. - той я поглдена,след което погледна кър ръцете им.Той се стресна че още не я беше пуснал и леко се отдръпна. - Ако искаш наистина да отидем на двора! - започна той,когато те стигнаха на края на коридора. - Оттук ще е по - бързо! - усмихна `и се той отново и напарви път тя да мине,той се усмихна отново.
"Тъпата усмивка не слиза от тъпото ми лице" - помисли си той и се огледа,бяха стигнали до двора.Слънцето напичаше,а двамата второкурсници стояха там и се гледаха без да кажат и дума.Седрик предложи на момичето да седнат на тревата.Тя се съгласи с него.Той се настани на тревата и ското тя седна.
Хубавата гледка беше неописуема.Всичко наоколо изглеждаше като в сън.Не беше реално и то изобщо.
"Аз съм в рая" - помисли си той и погледна към момичето.


ПП:Ако искаш ти пиши сега на двора Cool
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





по коридора... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
по коридора...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» По коридора...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: