Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 По коридора...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
По коридора... Left_bar_bleue999/999По коридора... Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

По коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: По коридора...   По коридора... EmptyСъб Фев 27, 2010 8:15 pm

По коридора... N4e92g
Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
По коридора... Left_bar_bleue5/100По коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

По коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридора...   По коридора... EmptyСъб Апр 10, 2010 6:47 pm

Аня се разхождаше по коридора на петия етаж. Тишината беше навсякъде, а иначе тихите стъпки на Анн отекваха в тишината. Беше толкова спокойно и приказно. Сякаш за един момент времето беше спряло и грифиндорката имаше време да остане сама с мислите си и да може да реши какво е правилно за нея и кое не е. Тя усещаше, че е постъпила правилно, връщайки си Чад, но и това, което поднесе на Ерик не беше от най-хубавите неща, които някога е правила, но както сама беше казвала стотици пъти-понякога се налагат излишни жертви.
Е, второкурсничката се опита да загърби старите недоразумения, затваряйки ги дълбоко в съзнанието си, надявайки си те да не намерят ключа, за да излязат от там, а да потънат в забрава, което беше и желаението на Шеверненко. Много спомени, а нямаше място за тях. Сега тя разбираше приемните родители, които и казваха, че дори и тя някога може да прегрее. Да, сега разбираше какво означаваше това за тях.
Мислите на Аня бяха прекъснати от стъпки, които беше чула и имаше нещо досущ познато. Дишането, силуета. Всичко беше толкова познато и толкова красиво, че главата на Анн се замая за миг....
Върнете се в началото Go down
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
По коридора... Left_bar_bleue0/0По коридора... Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

По коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридора...   По коридора... EmptyНед Апр 11, 2010 12:19 am

- Красавице добре ли си ? - попита младият второкусник и се приближи до нея като сложи ръце на талията и и я погледна.
- Да не би да си болна или да ти има нещо ? - попита отново Чад и продължи да я гледа.Той беше решил че може би на Ана не и беше добре и тя имаше нужда от лекар.Дано да не беше така и тя да беше добре.
- Липсваше ми къде изчезна след като ти ръзказах защо те изоставих и те накарах да страдаш ти се отнесе на някъде и аз те изпратих след което съм задрямал и се събудих чак днес явно пътя много ме беше изморил и май пропуснах няколко урока. - каза момчето и се разсмя леко.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
По коридора... Left_bar_bleue5/100По коридора... Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

По коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридора...   По коридора... EmptyНед Апр 11, 2010 7:11 pm

-За твое сведение ти водих записки и няма да имаш проблем.-каза Аня с крива муцунка и целуна Чад.
-И съм добре. Просто когато съм замислена изглеждам бледа. Това е!-допълни Анн и погледна Майкъл в очите. Тези негови прекрасни очи.
За миг второкурсничката се замисли, след това погледна момчето със своя поглед, който изразява това, че има идея.
-Виж, никога не съм предполагала, че ще го кажа, но тук има много магически същества. Ана Блейк е вампир. Има и други, които просто не се показват като мен.
Тогава Мъри учудено погледна Шеверненко, след което тя му прошепна да затвори очи и да седне на една от пейките, които сега бяха зад него.
-Има едно проклятие, което висне над мен. Не знам дали си чел Библията, но има ангели, които още се наричат "паднали". Те са проклетии някои от тях, проклятието им е да виждат как любимия им човек се преражда отново и отново, а всеки път те гледат как той или тя умира. В случея това ще трябва да ти обясни нещата.-каза Аня, докато Чад беше със затворени очи.
Тогава момичето се отдалечи за миг и в следващия миг се показа огромна топка от светлина, която озари целия коридор и второкурсничка отвори очи.
-Значи ти си една от тях.-каза Майкъл.
Анн задържа погледа на момчето върху крилата си, след което ги прибра, а от тях по гърба и нямаше и следа.
-Изплаших ли те?-попита грифиндорката и се гледа в очите на Мъри.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По коридора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридора...   По коридора... Empty

Върнете се в началото Go down
 
По коридора...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» по коридора...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Пети етаж-
Идете на: