Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моста до Хогуортс

Go down 
+14
Виктория Макалензи
Ерик Сайфър
Проф. Грей
Елиза Белучи
Синди Уайт
Александра Бекъм
Ана Томас Блейк
Томъс Брадшоу
Лусия Либонте
Катерина Петрова
Арън Картър
Деметри
Томас Дилъри
Крис Халиуел
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyСъб Фев 27, 2010 9:02 pm

First topic message reminder :

Моста до Хогуортс - Page 2 Tdf-hpatpoa1frame65932

Това бе моста,по който се излизаше извън училището и се влизаше обратно...Той бе много голям,осеян със смях и веселие.Мостът криеше много тайни и изключителна гледка :)

Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 2:22 am

Лия се усмихна демонично и каза.
-Аз пък смятам, че да си вампир е хубаво. Пък и цялото ми семейство да вампири. Не мога аз единствено да си остана човек. Ъмм... г-н Дилъри, мога ли да ви наричам чичо?-Лия се усмихна леко.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 3:57 am

Том се замисли, за да отговори смислено и каза:
- Можеш да ме наричаш така, само когато сме двамата или както сега. Но не ме наричай, когато си с много хора. - все пак не искаше да се чуе че пазача и е чичо и някой да си мисли разни неща, като че няма да я карам при директора, ако я видя след учебния час. Но това нямаше да е така.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 12:05 am

-Ами и аз съм съгласна така. Не искам всички да знаят, че съм от Волтури също. Арън, а ако ти кажеш на някой ще те набия.-Лия се усмихна още по-дяволито от преди малко.- Шегувам се! Но моля ви не казвайте на никой. Арън ти попадал ли си на върколаци?
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 1:17 am

Томас Дилъри погледа момичето и каза:
- Лиа не се бой от върколаци, аз и Деметри умеем магии и ще те защитаваме, ако има такива същества в училището. - после погледна Арън и каза:
- Аре кажи нещо интересно, стига мълча...
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 2:52 pm

Деметри погледна Лия и каза:
-Спокойно ще те пазим, баща ми е бил върколак знам за върколаците .Деметри започна да разказва за върколаците:Образът на върколака се е появил в легендите и вярванията дълго преди
много други митични същества - вампири, демони, дракони и т.н.Върколак (още вълколак, влакодлак, вуколак) в славянската митология е зъл възкръснал мъртвец или човек, обладан от зли духове, който при пълнолуние се превръща във вълк и яде трупове.
Ако човек разяри лесник, той може да го превърне във върколак. Върколаците живеят в изоставени воденици, ханове, плевници и край кръстопътища, далеч от села и градове. Който мине покрай обиталищата им, те го нападат, удушават, изпиват му кръвта или направо го изяждат. Върколаците могат да примамят и прелъстят жени, да встъпят в полово сношение с тях, в резултат на което се раждат деца, които нямат хрущял на носа, виждат злите духове и имат свръхестествени способности (виж сдухач). Сред българите и сърбите се вярвало, че върколаците предизвикват слънчеви и лунни затъмнения, отхапвайки част от небесното светило.
Суеверието за върколаците същестува още и сред гърците под името βρυκόλακας (вриколакас) и сред румънците, при които думата звучи като pricolic (приколик).-Най се претиснавам , че аз самия може да съм върколак ,защото има три начена да станеш:1.с помоща на магия.2.ухапване от върколак.3.по наследство.-каза Деметри сериозно той наистина беше върколак но нещеше да каже истината.-Добрече никой неможе да ми чете мислите в момента.-каза си на ум Деметри
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 6:15 pm

Арън се бе замислил за нещо.
-Сетих се за едно нещо и затова мълчах.
-Спокойно няма да кажа на никой.-отговори той.
-А колко до това дали съм попадал на върколак мисля ,че когато бях малък попаднах на един.Не си спомням много дали беше върколак.

Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 6:42 pm

Лия седеше и си мислеше нещо, което трябваше да направи. Трябваше да стане вампир. Тя се засмя сама на себе си и каза.
-Деметри, Томас някой от вас ще ме направи ли вампир?-Лия седеше и чакаше отговора на двамата вампири, които се споглеждаха и обмисляха какво да правят, а след това.....
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 9:39 pm

Деметри се усмихна и каза:
-Аз няма да те направя въмпир,защото съм смеска.
-Може да те направя върколак и въмпир.
-Да ти изпия кръвта и после да те изям.-леко се усмихна Деметри
-Не трябва да рискуваме.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 10:33 pm

Лия се укокори. Не беше чувала до сега за това. Седеше и мислеше как може да се постигне смеска между вълк и вампир. Но тя спря да мисли за това и накрая и просветна, че и остава един човек (вампир) който ще я направи вампир.
-Томас, оставаш само ти.-каза тя и се ухили.

П.П извинете, ако има правопис. грешки..
Моста до Хогуортс - Page 2 661114
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 10:54 pm

Том се замисли, после погледна момичето и каза:
- Баща ти до ся е трябвало да те е ухапал. Но отказвам. Зарязал съм вампирството отдавна. Може трудно да ме обедиш, но за сега ти отказвам. Съжалявам но си имам причини.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 2:39 am

Лия се намръщи и погледна към земята. Със сигурност щеше да получи това, което иска. Тя мислеше и мислеше какво да прави след това каза.
-Хайде де чичо, моля те!- тя знаеше, че няма да се съгласи. След около две минути тя бръкна в един от джобовете си и извади един нож, с който направи рана на ръката си. Двамата вампири гледаха ръката и и сякаш след около няколко секунди щяха да нападнат Лия, а тя се подхилваше.
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 2:44 am

-Ха мислиш че от малко кръв ще ти направи някой въмпир.-подсмихна се Деметри
-Чичо ти е уш здържан тип.-каза Деметри
-А пък ако Томъс не спре да пие кръв ,той ще ти изпие кръвта.


Последната промяна е направена от Д. Волтури на Пон Мар 08, 2010 2:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 2:46 am

Том и каза:
- Но и така няма да ме накараш да те ухапя. Аз съм издържал 20 години без да пия кръв, всъщност съм виждал много кръв, но не съм хапал хората и така съм свикнал. - тогава пазача погледна деметри, дали ще направи нещо, след като видя че нищо не прави, зачака Лиа да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:17 am

Опита на Лия пак се провали. Беше много гадно. Трябваше да намери някой, за да я ухапе. Не беше искала толкова силно нещо. Знаеше каква е цената на вечната младост, но искаше да е вампир.
-Моля ви! Някой от двамата?
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:19 am

-На колко си.-попита Деметри.
-Ще се опитам да те направя,но кажи ми сега на колко си.
-Но да знаеш може да видиш нещо голямо и космато.-усмихна се Деметри
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:27 am

Лия се усмихна и каза.
-На четиринадесет. Достатъчно съм голяма. Просто искам да съм като своите.-Лия подаде ръката си и затвори очи. Искаше да стане вампир и го постигна.
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:29 am

-Искаш да живееш на 14 години.-засмя се Деметри
-Не е ли по добре 18.
-Знаеш че немя да растеш повече.
-Последен шанс ДА ИЛИ НЕ.-каза Деметри
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:31 am

Но преди да си подаде ръката, пазача се замисли и направи хода си. Том се замисли, че той е единственния от рода си, който има крила, когато е в другата си форма. Тогава той се преобрази във вампир, зъбите му станаха дълги, като на вампир и след това му поникнаха черни крила и изглеждаше така -Моста до Хогуортс - Page 2 Vampire3
като си беше навел главата, за да не му се видят не червените му очи. Тогава Том си показа лицето и ухапа Лиа на врата, както обикновенно се правят вампирите, като ухапването продължи към две минути. След това той спря, като очите му станаха напълно червени. Тя беше на земята и скоро щеше да се съвземе. Той я погледна, като се преобрази отново в човек и зачака нещо да му каже, след като се съвземе.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:38 am

Деметри хвана момичето на ръце и я закара в стаята си.След няколко часа тя идваше в съзнание.
-Добре ли си.-попита Деметри
-Как се чустваш като въмпир.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:42 am

След като Деметри и Лия се върнаха на моста, където ги чакаха другите тя разтресе глава силно и каза.
-Главата ме цепи.-тя отново разтресе глава.
-Толкова ли боли главата като станеш вампир?-но изведнъж болката в главата и изчезна и се появи нова пареща болка в гърлото и. Беше гладна. Тя тръгна към Арън и...
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:45 am

Деметри се превърна в върколак и я хвана,защото не знаеше каква сила има.
-Владей се малко.каза Деметри като се превърна в човешка форма.Подаде ръката си и каза пий.
-Пий като ти се пие,естествено ти си нова в въмпирския живот.
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 7:57 pm

Арън се обърна и видя как Деметри му спаси живота.
-Благодаря Деметри-каза Арън.
-Толкова ти съм благодарен ,че ме спаси.
-Не се знаеше какво ще стане ,но сигурно щеше да стане лошо.
Арън се замисли какво щеше да стане ако Деметри не беше хванал Лия.

Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 10:01 pm

Лия погледна ръката на Деметри, а после лицето му. Беше сериозен. Лия не знаеше какво да прави за първи път в живота си, който явно вече приключи. Тя погледна още един път ръката на Деметри и накрая я захапа леко. Около две минути пи, но накрая спря. Беше сита. Необикновено за нов вампир. Беше гледала как млади вампири се обучават да запазват ситост. Тя погледна към другите, един от които я гледаше странно. Това беше Арън. Тя отново усети туптящото му сърце. Колко влажно туптеше. Не се овладя. Тя се изправи и каза.
-Съжелявам, че ви въвлекох в това. Простете ми!-Лия наведе глава надолу зачака нещо, което да кажат.
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 10:35 pm

Арън гледаше малко странно от колкото гледа обикновено.Той видя ,че Лия вече не пие кръв от ръката на Деметри.Арън беше объркан беше го малко страх ,но имаше някакво чуство ,че това се е случвало и преди или поне нещо подобно.
-Лия да си призная вече ме е малко страх да съм близо до теб.Ако може друг път преди да се случи да ме предупреждаваш ако можеш.-каза Арън.

Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 2 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 10:43 pm

Лия се усмихна и каза.
-Не, че ще се усетя много, но ще гледам да те предупреждавам. За сега обаче ще трябва някой от тези двама вампири да ме наглежда, ако може, защото ме е страх да не направя нещо, но едва ли ще стане, обучена съм. Скоро може би ще се прояви и силата ми, ако има такава. Арън вече предполагам знаеш, че не искаш да си вампир, а?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моста до Хогуортс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моста до Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Относно Хогуортс
» Точки за Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: