Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневник

Go down 
АвторСъобщение
Томъс Брадшоу
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Томъс Брадшоу


Брой мнения : 166
Join date : 22.09.2009
Age : 29
Местожителство : Лондон

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Дневник Left_bar_bleue999/999Дневник Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Дневник   Дневник EmptyНед Фев 28, 2010 2:58 pm

Оценяване:

Силни оценки:

Изключителен(И)
Надхвърлящ очакванията(НО)
Приемлив(П)

Слаби оценки:

Слаб(С)
Ужасен(У)
Трол(Т)

Най-силната оценка е Изключителен, а най-слабата - Трол. Всеки учник изкарал за края на годината някоя от слабите оценки не минава, останалите - не. В зависимост от това колко ми е харесала работата ви ще давам различен брой точки. Никога няма да отнемам ако сте си свършили работата, ама не добре, освен ако не е наистина критично, което не мисля, че някой ще направи.

За РПГ-тата ви - Значи искам всяко едно РП да е дълго минимум 10 реда(ще броя) и не повече от 30 - 40, максимум, реда(пак ще броя). Гледайте да описвате само какво се случва в кабинетът, а не как се събуждате и какво правите преди да дойдете тук. Това може да си го пишете в определената тема. Тук ще искам да пишете само какво правите в часовете. Който не спазва това, ще бъде наказан от мен и ще идва през уикендите да ми помага да чистим кабинета ми, а може и да отнема някоя и друга точка!

За изпитите - Мисля, до няма междусрочен изпит, но може и да направя. Годишен със сигурност ще има. Какво ще съдържа ли се чудите? Ами много просто: Значи Ще пишете РП как правите изучено през годината заклинание. Това РП ще ми се праща по ЛС. Може да има и теория, която трябва да ми пратите след това. НИКОЙ НЯМА ДА ПРЕМИНЕ НЕЗАВИСИМО КАКВИ ОЦЕНКИ ИМА, БЕЗ ДА Е НАПРАВИЛ ИЗПИТА СИ ЗА КРАЯ НА ГОДИНАТА.

За сега е това! Не мисля да ви шашкам повече, защото ако започна, ще ви се прийска да не записвате предмета, макар че е задължителен.


Последната промяна е направена от Томъс Брадшоу на Нед Фев 28, 2010 3:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Томъс Брадшоу
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Томъс Брадшоу


Брой мнения : 166
Join date : 22.09.2009
Age : 29
Местожителство : Лондон

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Дневник Left_bar_bleue999/999Дневник Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневник   Дневник EmptyНед Фев 28, 2010 3:00 pm

Списък с изучаващите ЗСЧИ:

Първи курс:

1. Стефан Салваторе - Рейвънклоу - И;
2. Арън Картър - Грифиндор - напуснал
3. Еймили Фюгърстън - Слидерин
4. Блеър Уолдорф - Грифиндор
5. Анна Мария - Слидерин
6. Емили Ф. - Слидерин
7. Ленди - Слидерин
8. Влад Талош - Хафълпаф
9. Елена Гилбърт - Грифиндор
10. Савана Лин Къртис - Рейвънклоу
11. Зоуи Бренън - Слидерин
12. Касиди Милър - Слидерин - И;
13. Дарън Каубой - Грифиндор - П;
14. Крис Харбърт - Рейвънклоу
15. Саске Учиха - Рейвънклоу
16. Пейтън Амнел - Хафълпаф
17. Винцент Рудолф - Рейвънклоу
18. Роналд Лупин - Грифиндор
...

Втори курс:

1. Аня Шеверненко - Грифиндор - И;
2. Ана Томас Блейк - Хафълпаф - И;
3. Лия Волтури - Хафълпаф - Н.О;
4. Лекси Бекъм - Грифиндор - И;
5. Джеймс Потър - Рейвънклоу
6. Кора Волтури - Хафълпаф - И;
7. Дрю Патерсън - Хафълпаф - И;
8. Деметри Волтури - Слидерин
9. Чарли Хол - Рейвънклоу
10. Хари Потър - Хафълпаф
11. Ерик Шин - Грифиндор - И;
12. Самър Робъртс - Хафълпаф
13. Ерик Сайфър - Слидерин - И;
14. Ашли Грийн - Рейвънклоу - И;
15. Виктория Макалензи - Слидерин - И;
16. Чад Майкъл Мъри - Хафълпаф
17. Лариса Ксения - Слидерин
18. Седрик Джонсън - Хафълпаф
19. Лариса Ксения - Слидерин


Последната промяна е направена от Томъс Брадшоу на Пет Апр 09, 2010 5:33 pm; мнението е било променяно общо 14 пъти
Върнете се в началото Go down
Томъс Брадшоу
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Томъс Брадшоу


Брой мнения : 166
Join date : 22.09.2009
Age : 29
Местожителство : Лондон

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Дневник Left_bar_bleue999/999Дневник Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневник   Дневник EmptyПет Апр 02, 2010 11:01 pm

Първи курс - 1 урок


Стефан Салваторе - И(+15 точки). Домашното ти ми хареса, не беше зле и си личи че си хвърлил някакво старание. За Рп-то в час - много грешки, но давам 10 точки, защото иначе е хубаво.

Ашли Грийн - И(+20 точки) на домашната работа, която ми хареса изключително много. За Рп-то в час - 15 точки. Нямам думи. Добре пишеш. Браво!

Касиди Милър - И(+20 точки) за домашното. Беше Великолепно определено. Постарала си се много. Хареса ми определено. За РП-то в час 10 точки.

Дарън Каубой - П(+5 точки) домашното си го написал в темата, а там си пише, че трябва да се прати по ЛС. Другото, което е е доста кратко, а аз казах около 10 реда. Затова ти пиша Приемлив. Иначе РП-то ти е доста кратичко, ноти давам 5 точки за него.

Виктория Макелензи - И(+20 точки). Домашното беше определено страхотно. Браво. За РП в час - 12 точки. Имаш талант да пишеш РП-та, даже много добре, само трябваше да е малко по дълго.

Ерик Сайфър - И(+20 точки). Домашното е великолепно. Справил си се. РП-то ти е добро. И ти имаш талант, само че трябваше да бъде малко по-дългичко. За него - 10 точки.



Втори курс - 1 урок


Аня Шеверненко - И(+20 точки) за заклинанието, което е описано идеално. Докато за Рп-то ти давам - 15 точки. Наистина ме удиви. Браво и продължавай в същия дух.

Ерик Шин - И(+15 точки). При направата на заклинанието нямаше достатъчно описателност. За РП - 12 точки. Пишеш страхотно, но имаше допуснати грешки, явно от бързина.

Ана Томас Блейк - И(+20 точки). Нямам думи. Много добре описано, даже великолепно. Браво! За РП-то ти 15 точки + 5 точки бонус. Пишеш страхотно. Браво!

Александра Бекъм - И (+20 точки) Добре направено заклинание. Имаш талант в писането и макар, че има много пряка реч РП-то ти е.страхотно. За РП-то - 15 точки.

Кора Волтури - И(+ 20 точки) за направата на заклинанието. Страхотно си го описала. Докато за За РП-то 15 точки + 5 точки бонус. Страхотно пишеш браво.

Лия Волтури - Н.О(+10 точки) за направата на заклинанието. Незнам, но нещо не хванах основното, а и си го направила накратко. За РП няма да ти дам точки. Много е кратко.

Джеймс Потър - И(+ 17 точки) за заклинанието. Горе-долу съм доволен. Трябваше само да си малко по-описателен. За РП - 10 точки.

Дрю Патерсън - И(+17 точки) за заклинанието. За РП съм дал при оценките за втори курс.


Последната промяна е направена от Томъс Брадшоу на Пет Апр 09, 2010 4:49 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Томъс Брадшоу
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Томъс Брадшоу


Брой мнения : 166
Join date : 22.09.2009
Age : 29
Местожителство : Лондон

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Дневник Left_bar_bleue999/999Дневник Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневник   Дневник EmptyПон Апр 05, 2010 5:58 pm

Първи курс - Втори урок


Роналд Лупин - П(+5 точки). РП-то ти е много кратко. Няма описания за чувствата и мислите на героят ти. Общо взето си го направил на бързо, без да се стараеш. Следващия път се надявам да видя нещо по-добро.

Стефан Салваторе - И(+20 точки). Страхотно. Браво! Много съм доволен. На Рп-то ти не му липсва нищо. Дано и занапред бъде така. За РП - 15 точки.




Втори курс - Втори урок


Лия Волтури - П(+ 5 точки). Съжалявам. Не си се постарала. Направила си го много кратко и почти не си описваш чувствата. Личи си, че си го направила на бързо. За РП няма да дам точки. Следващия път очаквам да написещ дълго и приятно за четене РП, където описваш полянката, обстановката и всичко.

Ерик Шин - И(+20 точки). И отделно 27 точки за РП-тата. Общо взето нямам много забележки, освен грешките, а и си сгрешил името на Аня. Объркал си я с Ашли, но нищо.

Аня Шеверненко - От тебе чакам поне още един пост как си тръгваш иначе за сега се справяш ОТЛИЧНО.

Александра Бекъм - И(+20 точки). За РП-тата - 30 точки. Пишеш хубаво, но можеш да се постараеш още мъничко. Иначе си се справила.

Кора Волтури - И(+20 точки). За Рп-тата - 30 точки. Пишеш страхотно. Наистина много добре си описала обстановката и заклинанието. Доволен съм.

Ашли Грийн - Н.О(+15 точки.). За РП - 5 точки. Не съм доволен. Рп-то ти представляваше предимно диалог, а аз очаквах описателност и някаква идея. Съжалявам, но следващия път очаквам от теб малко повече.

Ана Томас Блейк - И(+ 20 точки), а за РП - 15 точки. Страхотно РП, както и преди. Харесва ми начина ти на писане. В Рп-то ти виждам идея, описателност и добра направа на заклинание, а това е най-важното. Браво.

Ерик Сайфър - Н.О(+15 точки). За РП - 10 точки. Рп-то ти не беше лошо, но просто не ме завладя, както повечето. Имаш шанс в писането, но на места допускаш грешки и не виждам идеята. Следващия път се постарай малко повече.

Виктория Макелензи - И(+ 20 точки). За РП - 15 точки. Добре пишеш. Има описания на чувства, на запомни, че няма чинове, а мястото е една обширна поляна. Иначе Браво!

Джеймс Потър - Н.О(+15 точки). За РП - 5 точки. Не съм доволен от второто РП. росто е доста кратко. Искам повече описания и чувства и мисли на героят. Следващия път се постарай повече.

Дрю Патерсън - И(+20 точки). За Рп - 15 точки. Много съм доволен. Браво! Имаш талант в писането.

Лариса Ксения - И(+20 точки). За Рп - 15 точки. Много добро Рп. Заинтригува ме. Признавам ти, можеш да пишеш РП-та. Продължавай в същия дух.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневник   Дневник Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дневник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневник
» Дневник
» Дневник
» Дневник по Летене

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Защита срещу черни изкуства-
Идете на: