Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора на училището

Go down 
+15
Касиди Милър
Синди Уайт
Ерик Сайфър
Дарън Каубой
Ашли Грийн
Саске Учиха
Ана Томас Блейк
Александра Бекъм
Катерина Петрова
Карън Дейвис
Саманта Нортман
Томас Дилъри
Деметри
Елиза Белучи
Крис Халиуел
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue999/999Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 02, 2010 1:34 am

First topic message reminder :

Двора на училището - Page 3 I7213t

Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Мар 27, 2010 6:46 am

Саске излезе от унеса на съзнанието си, на време за да чуе как момичето лежащо малко по надоло в тревата подскочи от писъка на птиците, Саске я разбираше прекрасно, все пак не беше отишъл при нея за да се представи, но и нямаше намерение. Не биваше с нищо да показва че е слаб не биваше... Каза си тои
- И все пак - каза си мислено - ще е добре да знае че не и мисля зло...
Саске се приближи съвсем с езна крачка и каза с достатъчно твърд и превзет глас.
- Съжалявам не исках да те стряскам с присъствието си, затова за това ще те оставя сама...
Обърна се и тръгна, никога не е искал да се държи така с хората но в сърцето му не трябваше да има място за обич към някого, трябваше да има място само за омраза... Когато Саске влизаше навътре видя, че очите му са добили отново червен цвят, ведната разбра какво става и се успокои. Очите му отново станаха черни
- Хм...
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue99/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Мар 27, 2010 4:53 pm

Ашли се запъти към двора, защото се беше уговорила с Кора и Лия. Когато отиде там те вече я чакаха.
-Съжалявам, че закъснях и огладнях малко по - късно ще отидем ли малко да похапнем. - запита Ашли и забеляза Деметри - Здравей, Деметри аз съм Ашли, Ашли Грийн дъщеря на Джаспър и Хайди. Кой е гладен? Оставих кучето в спалнята, за да не го застрашя.
Ашли чакаше останалите да тръгнат и да ги последва.
- Какво ще е предястието? - каза момичето и се усмихна като се замисли каква кръв обича най - много. Ашли се чудеше какво правеше Хари.
- Скоро не съм пила кръв, а ядох само пилешко. - Ашли си спомни за това и направи гримаса, която наподобяваше колко и беше отвратиелно.
- Та какво ще хапнем?
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Мар 27, 2010 5:09 pm

Саске стана рано трябваше да тренира, за това отиде в двора на училището и започна да прави лицеви опори. Когато погледна на ляво видя една група ученици които си бъбреха нещо за закуската днес.
Не се беше замислял но сега разбра че е гладен. Реши да направи 500 лицеви опори и тогава да ходи да хапне.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue10/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 3:31 am

Лия се разхождаше. Отдавна не го бе правила, а и харесваше. Тогава тя се сети за първото си видение. Беше оставило голям отпечатък в съзнанието на Лия. Тя реши да опита отново да види нещо, примерно свързанос Ашли. Изведнъж я видя в двора, където беше и Лия. Лия затича към Ашли и когато стигна до нея каза.
-Здрасти, какво става?
Устните на Лия се разтегнаха в усмивка.
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue99/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 3:21 pm

- Здравей. Какво става? - Ашли забеляза промяна в Лия, но реши да започне на право - Искаш ли да отидем да хапнем. Много съм гладна. - Какво ще е предястието? - каза
момичето и се усмихна като се замисли каква кръв обича най - много. Ашли
се чудеше какво правеше Хари.
- Скоро не съм пила кръв, а ядох само
пилешко. - Ашли си спомни за това и направи гримаса, която наподобяваше
колко и беше отвратиелно.
- Та какво ще хапнем?
Предлагам да отидем в гората или където ти искаш.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue10/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 4:05 pm

Лия се усмихна и каза.
-Ами, ако искаш сърни или елени, но ще видим. Искаш ли да отидем на езерото, там сега е чисто. Учениците се изпокриха, заради наближаващата буря. Пък и в гората сигурно се навърта новия мелез, който пази учениците от "лошите вампири"-Лия започна да се смее на глас.
-Сетих се още нещо. Знам една поляна до езерото, която е идеална за бейзбол, защото наближава и буря. Искаш ли да свикаме семейството.-Лия се усмихна дяволито.
-Нали можеш да бягаш бързо?
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue99/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 4:14 pm

Ашли умираше за бейзбол,а и искаше да го изпробва на буря като беше правил баща `и.
- Да мога да бягам бързо, както и мога да видя кой ще победи. - каза Ашли и се усмихна - Но хайде първо да хапнем край езерото обожавам елени. - каза момичето и си спомни за вкуснатаим кръв
- Къде е Хари? - попита Лия
- Оставих го в замъка, за да не бъде застрашен, защото нали знаеш в какво се превръщаме, когато ловуваме и за това. Когато съм гладна съм кръвожадна. - каза Ашли и се засмя - След теб. Ще умра от глад е не буквално, защото не мога. - усмихна се ревънклоуката.
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 6:26 pm

Дарън вървеше зелен и подгизнал в задния двор! Надяваше се да срешне някой който да го оправи в ноемалния вид. Зеленото особедно това не му отиваше!
Седна на една пейка:
-Анти Магия! - извика той.
Изведнъж дрехите му се оправиха.Също така и нормалния му цвят на кожата.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 1:28 am

Ако момичето бе бледо по принцип, то сега бе по бяла и от призрак. Подпирайки се на изгарящо-горещата ръка на Ерик, се домъкнаха до двора. Двамата седнаха под едно дърво и тя се облегна на рамото му за кратко време.
- Наистина си прав, че е по-добре навън. В подземието ви е много подтискащо. - продума Хафълпафката след кратко мълчание. Беше й горещо до него, но й приятно.
Най-сетне, след цяла вечер, луната изгря в цялото си сияние, а звездите блестяха по -силно от друг път. Щом се оправи, момичето се облегна на дървото.
- Много ти благодаря, че ми помогна.
Ерик...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 1:39 am

- Винаги можеш да разчиташ на мен - казах и аз и я прегърнах с една мечешка прегрътка.
- Ерик! - каза тя едвам, едвам.
- Офф се забравям за силата си - казах и аз и 'и се усмихнах. Тя беше толкова близо, трябваше ли да я целуна. Не! Та аз я познавах едва от ден, но нещо в нея ме привличаше и незнаех какво е то. Но нямаше да я целуна, трябваше да сме само приятели! А и надали тя изпитваше нещо различно от приятелски чувства към мен.
- Днес луната е прекрасна - казах аз, излязал вече от унеса.
Ана...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:00 am

- Ама, че ден. Всички искате да ме убиете. - каза тя през смях. Мечешката прегръдка бе нищо, сравнение с пргръдката, с която я дари Слидеринецът. Буквално, той бе изкарал всичкия й въздух. За миг лицето му бе много близко до нейното. Усещаше приятния му дъх, а от изненада самата тя бе спряла да диша.
- Днес луната е прекрасна. - продума върколакът, гледайки към млечно бялото светило.
- Да прав си. - отвърна разсеяна, поради това, че мислеше за нещо друго.
- Каква ирония само, а? Вампир и върколак - добри приятели, помагащи си в трудности. От това може да се напише книга, нали? - изведнъж се изтърсиха думите от устата й. Може би от притеснение, или защото не можеше да си държи езикът зад зъбите - и тя не знаеше. Погледна учудената му физиономия и се засмя....
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:10 am

- Да определено! - отвртнах на хафълпавката аз и се разсмях шумно. - Определено ще стане бестселър!
Луната днес беше огромна, сякаш можеше да ги погълне, сякаш можеше да вижда и рабира какво ставаше в момента. А този момент определено щях да го запомня. Да стоя до вампир и да не изпитам нуждата да го убия, а точно обратното! Много съм се размекнал последно време, казах си аз на себе си. Но в това нямаше лошо, неможеше винаги да държа маската на кръвожаден звяр, имах нужда и от приятеско рамо на което да се упра.
- А кой беше този в подземието и какво искаше от теб? - попитах изведнъж Ана.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:29 am

Веселата физиономия бързо изченза от лицео на вампирката. За кратко тя се замисли от къде да започне и дали да му каже цялата истина.
- Ами... ъъъ... този който ме нападна - това е Сам, моят братовчед. Накратко, той иска да ме унищожи, защото... съм една огромна пречка за неговите планове. - каза съвсем спокойно. Само очите й издаваха чувствата - тъга, болка, гняв, омраза, отвращение...
- Накратко, това. Той няма да се предаде, докато не ме убие. Това, което му причиних днес, е нищо. Дори ако ме хване, няма да ме ликвидира,... поне не веднага. Защо всичко трябва да е толкова объркано? - попита тя и легна на тревата. Яркочервените й очи искряха в тъмнината, заедно с показващите от устата й кучешки зъби. Докато гледаше небето, и се стори, че за миг всичко изгуби цвят и смисъл. Гробна тишина се разнесе из двора...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:43 am

- Хахаха, знаеш ли, разбирам те! Дори много добре! Но за това не ми се говори сега, може би друг път - казах аз и легнах до нея в тревата. Защо всичко трябваше да е толкова трудно? Защо просто неможеше всичко да е перфектно? Ама разбирасе, ако беше перфектно нямаше на кого бог да се присмива, а и живота ни щеше да е много скучен. Но исках поне всичко да е с една идея по-добро!
- За какво си мислиш? - попитах я аз и обърнах лице към нея.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:53 am

- За минали и стари неща. - отвърна простичко тя. То и така си беше. Сети се за родителите си и роднините, сети се за всички балове и празненства, които организираха, но не можеше да ходи на тях, тъй като бе прекалено малка. През това време двамата с брат й се забавляваха, като правеха най-различни щуротии. Това бяха най-щастливите й години. ПОсле се случи инцидента и тя прекара няколко години в пансион за сираци. От тогава за нея всичко бе посивяло. За кратко време бе щастлива, но като игра на съдбата, всичко приключи много бързо. Сега бе настъпил решителното време да действа. Дали да се предаде и освен да свърши нейната съдба, много други съдби да бъдат помрачени, или да се потруди и да победи.
- Ана,... АНА! - почти извика Ерик. Блейк се стресна и почти подскочи.
- Съжалявам, пак се отнесох. - каза, почти изчервила се.
- Ами ти, ти за какво мислиш? - попита тя. Видя как два прилепа похвърчаха пред тях, а после продължиха към гората. Ерик мълчеше за кратко време, а после...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:59 am

- Ами мисля си за живота! - отговорих и истината аз. - За това защо си струва да живееш и защо животът ни поднася толкова пречки, но без тях какъв би бил живота ни? Скучен и сив! Точно за това трябва да разнообразяваме живота си, да го правим по шарен.
И тогава се реши! Както беше на сантиметри от нея, той я целуна. Нежна, плаха целувка. Беше предпазлив, искаше да разбере какво чувства и тя към него.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 3:19 am

Докато момчето говореше, Ани гледаше към луната. Пълна, бяла, узряла. Слушаше думите му и бе съгласна с него. Лек ветрец подухна и разроши косата й тя се понадигна малко, защото не й бе удобно и... Ерик я целуна. Нежно, внимателно, сякаш не искаше да я нарани, но и да й покаже, че не е безразличен към нея. От изненада тя бе останала вцепенена на място за няколко секунди, но после пое с шепи горещото му лице и го целуна. Тя също не бе безразлична към него. Не я интересуваше, че бяха две напълно различни раси - просто изпитваше чувства към него нещо силно. Той сякаш изгаряше устните й, но не бе обичайната болка - бе й страшно приятно.
Всичко протече сякаш хем за един кратък миг, хем по-дълго и от няколко часа. Все пак всичко свърши. Ерик...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 3:30 am

- Извинявай - казах и аз - но наистина те харесвам, а и беше толкова близо до мен! Просто не се здръжах! - казах и аз и отново я целунах - Ето просто немога да спра да го правя, а и не искам! - и отново я целунах.
Това беше най-хубаият ми ден от доста време насам! Чувствах се напълно щастлив! Не ми пукаше за нищо, само за нея и това ми харесваше. Сякаш светът спря да се варти и бяхме само ние двамата, но не беше така. Трябваше да се върнат към задълженията си като ученици, но се надяваше и да станат нещо повече от приятели! Той я придърпа в обядията си и каза едно простичко "Обичам те".
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 3:55 am

Момичето простичко се усмихна и също го целуна. За пръв път бе щастлива от наистина много години. Имаше чувство, че щяха да й поникнат крила и да полети когато я придърпа към себе си.
- Обичам те. - тихо каза и я гушна. Ана не бе на себе си. Облегна се на стоманените му гърди. Внезапно я обзеха ледени тръпки. Сети се, че братовчед и няма да пропусне тази новост и ще я използва срещу нея. Разтърси глава и целуна Ерик.
"Всичко ли трябва да е трудно?" - помисли си отчаяно и с триста зора премахна тези черни мисли, надвиснали като облаци в съзнанието й и просто се отпусна, слушайки учестения пулс на слидеренеца. Бледата й кожа се бе нагорещила, а лицето й бе мораво. Нейното сърце (да, тя не бе като другите вампири, имаше пулс, и циркулираща кръв. Бе точно като истински човек и за да поддържа това прикритие трябваше да пие кръв) едва-едва се поуспокои от всичко това. Захладня и Ерик я прегърна...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 11:22 am

- Май е време да тръгваме. - кзах аз на хафъпавката - Да не кажат после че съм те изял, че трябвва да сменям училището, а това тук наистина ми харесва.
Загледах се още известно време в луната, осмисляйки какво беше станало днес. Изобщо не съжелявах, че я целунах, а когато и тя ми отвърна сърцето ми започна да пърха в оплаците. Със един рязък скок стъпах на зямата както бях с Ана на ръце.
- Съжелявам! - казах и аз, когато видях че се е стреснала - Трябва вече да предупреждавам когато правя неочаквани действия.
Продължихме пътя към училището сгушени един в друг, макар че тя беше студена като мрамор, на мен ми беше приятно!
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue10/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 4:21 pm

След като аз и Ашли се разделихме при езерото аз реших да се разходя. Времето беше идеално. Слънцето беше скрито от голям слой облаци, които едва ли щяха скоро да се отдръпнат. Времето тук беше идеално за разходки. Не знаех, че тук щях да бъда толкова щастлива и времето щеше да бъде прекрасно.
-Защо пък да не разходя из гората.-казах си и тръгнах към тъмната гора, която криеше доста опасности за учениците. Аз разбира се бях безстрашна и навлязох без проблем. Качих се на едно високо дърво и се заразхождах по клоните.
По едно време започна да ръми, а след това и да вали. Не ми пукаше.
Един дъжд нямаше да ми направи нищо. Косата и дрехите ми се измокриха, но аз продължавах да вървя по клоните.
Изведнъж се чу някакъв шум от земята. Погледнах надолу и видях...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 4:48 pm

- И ако това не е любимият ми кръвопиец - казах аз с насмешка, когато видях Лия качена на един клон. Откога вампирите са такива природо защитници? - отново се размях аз.
Времето пак се промени много бързо, както в ноща когато целунах Ана. Какво странно време, казах си аз за стотен път. Погледах към мрачните облаци, които се бяха разположили сякаш като покрив върху нас и се замислих за онаси прекрасна нощ, ноща в която признах на Ана чувстата си и разбрах че и тя чувства същото. Това беше един от нах-хубавите дни в живота ми, ако не най-хубавият, но от този ден не я бях виждал. Какво ли се бе случило? Излязох от транса тъкмо когато Лия се готвеше да отговори.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue10/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 5:03 pm

Аз направих гримаса и казах.
-Уау, кой се появил. Ние сме природо защитници, да.-аз погледна нагоре и видях, че дъждът утихва. Надявах се да не спира, защото ми беше приятна миризмата на дъжд.
-Ей, защо ми изгони дъжда?-казах, а след това скочих от клона където бях. Не бях скачала от такава височина, но беше яко. Всъщност дъжда не утихваше, а отново се усилваше. Беше красиво и на земята. Тревата, сякаш беше още по-зелена, а цветята се бяха свили, чакащи дъжда да утихне.
-Май искаш да се изкъпеш, а?-започнах да се смея.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 5:17 pm

- Хмм както ти мириша аз на теб, така и ти на мен! - казах и аз и се разсмях. Дъждът бе утихнал за миг, но после пак се усили. Какво му ставаше на това време?
- И не съм ти изгонил дъждът, макар че ми се искаше да мога този номер - отвърнах и се усмихнах дяволито аз. Нека се направим че сме приятели поне за един ден съгласна ли си? - тя ме погледна объркано, но после кимна.
- Добре, какво правиш тук приятелко? - попитах аз хафълпафката.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 3 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПет Апр 02, 2010 4:12 am

Бях излязъл навън, малко на чист въздуг и на спокойствие от тази навалица и дандания, вътре в училището. Тъкмо гледах към безоблачното небе, когато чух нечии стъпки. Запътих се към тях и след време, различих силуета на момиче. Това бе Ана! Забързах крачка, докато накрая не издържах и се превърнах във вълк и се втурнах към нея.
- Не е безопасно да обикаляш сама в този час - казах и точно зад ухото аз, докато си връщах отново човешкия лик. Може някъде да дебне някой страшен върколак! - щракнах със зъби аз и се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Двора на училището
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Домовете в училището
» Правилата на училището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: