Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лунното езеро

Go down 
+17
Лариса Ксения
Джеймс Потър
Чад Майкъл Мъри
Роналд Лупин
Хърмаяни Блек
Касиди Милър
Ашли Грийн
Аня Шеверненко
Дарън Каубой
Катерина Петрова
Ерик Сайфър
Саске Учиха
Александра Бекъм
Хари Потър
Ана Томас Блейк
Синди Уайт
Крис Халиуел
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue999/999Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 12:35 am

First topic message reminder :

Лунното езеро - Page 2 Moraine_Lake_3_by_pat1926

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 6:44 am

Лия хвана ръката на мелеза и се изправи. След това се надигна, за да стигне ухото му и каза.
-Не ме плашиш. Може да ме удряш, но нищо няма да ми направиш. Аз все пак няма да те ударя, не искам неприятности покрай смъртта ти.-Лия се засмя самодоволно и добави.
-А и ако може се изкъпи някъде. Миришеш на мръсно куче.
Лия отново се опита да сдържи смеха си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 6:49 am

- Хахаха - разсмях се шумно аз - а ти прекалено сладникаво. Стига толкова караници за днеска - казах аз и 'и подадох ръка - мир?
Докато чаках отговора и се заслушах в шумът на вятъра, беше някак измъчен, сякаш нещо много лошо предстоеше да се случи. Дано да греша казах си аз наум.
- Е ще решиш ли най-после или ще продължаваш да ме гледаш умно? - попитах я аз с насмешка.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:01 am

Лия се замисли за момент. Е, това беше най-удачното за момента. "Не губиш нищо". Все пак Лия реши да провери миналото на полу-вълка. Нищо особено. Преследване на вампири и т.н. Нищо, което да я обеспокои. Лия подаде ръка и каза.
-Мир! Но как ще мириша сладникаво.-Лия се помириса, но миришеше само на парфюма си.
-Ей, не мириша, чак толкова лошо.
Лия се засмя сама на себе си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:06 am

- Както аз немога да се подуша сам, така и ти неможеш - отвърнах и аз усмихнато - мислех че вече си го разбрала!
- Имам един въпрос - казах аз изчаквайки я да кимне. С какво се храниш? Имам в предвид с човешка или животинска кръв?
Докато тя облмисляше отговора си, аз се загледах в небето. Колко мрачно и облачно бе то, определено нещо лошо щеше да се случи скоро.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:13 am

Лия се замисли за момент. Беше опитвала няколко пъти човешка кръв, но не бяха нещо по-мощно от къвта на планинския лъв.
-Ами животинска кръв-отвърна Лия сериозно, колкото и странно да звучеше.-Опитвала съм един, два пъти човешка, но само то онези банки с кръв на сестра ми. Тя се храни с човешка кръв, но не я притеснявай, защото е много по-лоша от мен. А ти убивал ли си вампир?-Лия смръщи вежди е зачака отговора. Не беше забелязала, че облаците обгръщат слънцето и го скриват зад себе си. Изведнъж нещо и просветна. Като просветление. Нещо в бъдещето. Бягащо момиче, което се оглежда за дебнеща опасност. Лия се строполи на земята и се хвана за главата.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:19 am

- Какво стана - извиках към вампирката и клекнах до нея - какво има, какво не е наред? Добре ли си?
Не знаех какво да правя така че я качих на гърба си, след като се преобразих във вълк и се втурнах към училището. Не трябваше да се случва нищо лошо с нея, защото щяха да обвинят мене за това и Слидерин щеше да загуби точки и дори можеше да ме изключат, но и ми подападаше така че трябваше да побързам.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:23 am

Изведнъж Лия осъзна, че се движи с бясна скорост на някъде, без да знае на къде и защо.
-Спри!
Извика тя, а вълка който я носеше спря. Тя скочи на земята и отново се хвана за главата. Това беше първото и видение за бъдещето. Но не беше от хубавите видения, а нещо което не беше добре.
-Тук ще се случи нещо, усещам го. Ще има опасност. Бягащо момиче от нещо. Не е на хубаво.-Лия се опита да види още нещо, но нищо не се появи пред съзнанието и.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:31 am

- Какво искаш да кажеш? - попитах я аз объркано - Какво ще се случи с това момиче?
Нима предчувствието му щеше да се сбъдне? Щеше да се случи нещо лошо? Но какво, какво щеше да е то? Тази мисъл не му даваше покой! Какво под дяволите ставаше тука?
Той започна да обикаля в кръг нервничейки, чакайки момичето да отговори на въпросите му.


Последната промяна е направена от Ерик Сайфър на Нед Мар 28, 2010 7:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:37 am

-Ами, не мога да разбра. Силата все още е прекалено слаба. Току що се прояви за първи път, но мисля, че трябва да наглеждаме мястото. Също не смятам, че Анна е вампир. Прекалено ее..миличка, за да е вампир.-Лия се засмя, след което пак стана сериозна
-Това, въобще не е на хубаво и престани да се въртиш в кръг.
Стана ми лошо. Е, образно казано.
Лия отново се засмя.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 7:43 am

- Това изобщо не ми харесва! - казах аз през зъби - Хич не ми е до битка точно сега!
Ритнах един камък, който се изпречи на пътя ми. Какво ли значеше всичко това?
- Аз ще се преобразя за да бъда готов, ако имаш друго видение или предчувствие ми кажи - казах и аз докато си сменях формата.
Имаше странна, непозната миризма във въздуха. Опеделено щеше да се случи нещо лошо тази нощ!
Нещо помръдна в храстите и аз се приговтих за скок, готов да атакувам врага.
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 2:30 pm

Видях как вълкът погледна към мен, не беше възможно да ме е видял. Все пак съм чел много неща, и за вампирите и върколаците, и никои от тях не може да вижда през предметите... В последният момент отскочих на едно от дърветата, тези тренировки за да го убия все пак се отплащат. Извадих пръчката към слидеринецът.
- Спокоино аз няма да ви нараня аз съм Учиха Саске и съм от домът Реивънклоу.
Саске остана загледан в хафълпавката и слидеринецът...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 2:46 pm

- Ето виждаш ли кръвопиецо? - казах и аз с насмешка, докато се трансформирах - Няма за какво да се тревожиш!
Отидох до Саске и му подадох ръка.
- Приятно ми е Саске, аз съм Ерик Сайфър - казах аз и посочих към вампирката - а това там е... е честно казано дори името не и знам! - казах аз и се разсмях шумно. Ей кръвопиец, по-добре ли си? - попитах я аз насмешливо, макар че наистина бях загрижен за нея. За един кръвопиец! Пфуу! - Ако е така би ли ми казала поне името си?
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 3:03 pm

Вълкът се трансформира обратно в човек, беше един висок и силен слиделинец. Той се приближи към Саске и му подаде ръка
- Приятно ми е Саске, аз съм Ерик Сайфър.
След което се обърна към момичето но не знаеше името и и не успя да ми я представи.
Саске се обърна към него.
- Приятно ми е Ерик аз съм Саске както вече споменах.
Сеске се разтревожи за момичето горката изглеждаше изтощена
- Ерик какво се случи защо тя припадна.
Саске погледна на доло и видя отражението си в езерото. О не не отново очите му отново си преобразиха, Саске инстинктивно се обърна и се съсредоточи... Тихият звук му подсказа че очите му са вече нормални никои не трябваше да разбира за силата която притежаваха очите му, не и преди да я е усвоил...
Той се обърна отново към Ерик.
- Извинявам се трябваше да си поема въздух, какво ще превим с момичето нужен ли и е лечител...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 3:39 pm

- Ами какво може да направи един лечител, за същество което вече е мъртво? - попитах аз дяволито - Тя каза че вече е по-добре и че нещо лошо ще се случи тук, но не знаем какво.
Вятърът отново изсфири зловещо. Какво забога ставаше тук? Да не би да ме беше страх от това което щеше да се случи? Мене, който бях убивал вампири само заради удоволствието да гледам как бледите им крехки вратчета изпукваха под моите зъби? Мене когото бяха ранявали почти смъртоносно и дори не трепнах? Не това неможе да е вярно или това което щеше да се случи е дори по лошо?
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 3:58 pm

Дарън реши да се поразходи защото се беше затворил в стаята си да учи. Реши да се поразходи до лунното езеро.
Нямаше никой!
Беше интересно облъците до планината бяха много и беше леко студено. Естествено с началото на учебната година щеше да се стопли всичко (и стайте предполагам) а най-много очаквам Коледата в Хогуортс.Много очаквам и първият учебен ден на 01.04.2010г. Аз сега утивам в стята да похапна магическо кексче.
Върнете се в началото Go down
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс
Александра Бекъм


Брой мнения : 208
Join date : 08.11.2009
Age : 32

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 5:28 pm

Александра стана рано, и отиде на лунното езеро.
Времето беше хладно, но приятно за разходки.
Алекс и без това трябваше да се разтъпчи, беше се доста схванала от стоене в една тоалетна.
Като стигна при езерото, там беше пълно с деца и учители.
-Здравейте, каза второкусничката.
Момичето седна близо до езерото, и се вгледа в него.
С игра на въовражението, езерото имаше поне 3цвята.;
Син, розов, зелен, тези цвето ве се виждаха само когато погледнеш езерото съсем от близо.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 5:34 pm

Оффф....това е мъчение! Аня вече беше на прага да избухне и цялото и тяло се тресеше. Първокурсниците нямаше ли най-накрая да започнат да се държат като зрели хора. Цялото това тичане по коридорите,лудеене и още такива работи подлудяваха Анн. Поне вече имаше някакъв напредък и беше дресирала накои от Грифиндорците, другите не и пречеха изобщо, а трети,оф, те дори не я слушаха. Тейлър! Тейлър! Тейлър! Това име си повтаряше второкурсничката, когато излезе от замъка и се запъти към Лунното езеро. Защо поне той не направи нещо? Всичко беше възложил на нея. Ашли се чувстваше като кон.

Неусетно, закопана в мислите си, тя беше стигнала до Алекс Бекъм и някакво ново момче, който беше грифиндорец.
-Здрасти,Алекс! Здравей!-поздрави и двамата, след което седна до второкурсничката.
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 5:50 pm

Саске излезе на езерото с мисълта какво се случи вчера, Ерик и онова момиче Хафълпавката вампир, и какво ли е видяла за бъдещето.
Саске видя една група момичета, нямаше как да мине покраи тях без да ги предупреди...
- Налага с да ги предупредя иначе може наистина да се случи нещо...
Саске тръгна към тях и застана пред трите момичета от Грифиндор
- Трябва да ви предупредя какво се случи вчера.
Саске ги погледна с твърд поглед.
- Вчера, тук на Езерото се срещнах с Ерик от слидерин и с едно момиче... Хм вампир. Тя видя нещо за бъдещето и каза че тук щяло да се случи нещо ужасно. Казвам ви го защото просто мисля че бях длъжен да знаете.
Саске се обърна и тръгна да обяда в голямата зала, по път си мислеше че трябва да намери място за да тренира способноста на очите си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 6:21 pm

След вчерашната случка изобщо неможех да заспя, затова прекарах цяла нощ бягайки из гората, докато не се изморих до припадък. Седнах на една пейка в гората, вече в човешката си форма и се заслушах в песента на птиците. Какво ли беше всичко това вчера? Не, не неможе да е вярно, сигурно си измисля! Нищо лошо не се случи снощи, така че сигурно няма никаква дарба, а само се мъчеше да ме сплаши. Уффф, тъп кръвопиец! Изведнъж коремът ми изкъркори и чак тогава се сетих че не съм ял от вчера на обяд, затова се запътих да обядвам.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 8:10 pm

Лия се заогледа. Имаше прекалено много хора, а в момента тя не бе въобще в форма. Вятарът все така топъл и хладен, сякаш навещаваше силна буря, която скоро щеше да се появи.
-Аз съм Лия. Лия Волтури, приятно ми е да се запознаем.-каза Лия леко несигурно.
След това стана и се затича към тъмната гора около езерото. Трябваше да внимава.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 8:15 pm

Кой? Саске! Да, така беше името на рейвънклоуце, който беше дошъл при тях и ги предупреди. Момиче и вампир. Естествено-Лия! Аня веднага се сети за хафълпафката, която беше вампир, заедно и с Ана Блейк. Божичко! Тук беше пълно с магически същества. Само Анн ли пазеше в тайна истинската си същност или как? Да, наистина никой друг не знаеше истинския произход на Аш. Защо баща и толкова много държеше никой да не знае за семейството и? Но нима имаше друг избор.
-Саске...-започна второкурсничката като погледна първокурсника.
-Няма нищо, за което можеш наистина да се страхуваш. Тук са събрани един от най-добрите магьосници и ....ъъъ.... магически същества.-допълни грифиндорката.
-Какво толкова ви притеснява?-попита Шеверненко.
Но все пак нещо дълбоко в Анн я разтревожи. Все пак Шан имаше добра интуиция за бъдещето, но и директорът беше придвидлив, така че едва ли можеше да има нещо супер застрашително. Божичко! Кого залъгваше? Вече дори и Аш усещаше, че нещо не беше наред.
Изведнъж Ашли се обърна и зад гърба си видя хафълпафката, която се представи.
-Здравей! Аз съм Аня Шеверненко от Грифиндор.-представи се гръфъндорката и се усмихна на Лия.
-Значи вампирката,а?-попита засмяна Шеверненко.
-Е, поне вече животът тук стана по-интересен.
Върнете се в началото Go down
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс
Александра Бекъм


Брой мнения : 208
Join date : 08.11.2009
Age : 32

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 8:17 pm

Алекс погледна че до нея е седнала Аня.
През това време мина Лия.
-Лия, чакай за къде бързаш-Попита уверено момичето.
Аня идвам след малко, тогава ще си продължим разговорът.
Каза Александра и се затича на дастигне Лия, която бягаше много
много бързо.Явно бързаше за някъде.
Слез дълго гонене второкурсничката настигна Лия.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 8:42 pm

-Нещо ще се случи, а вие не трябва да сте тук. И моля те кажи на причтелчетата ти да спрат да ме мислят за лош вампир. Е, лош вампир съм, но това не им влиза в работата. Така, че моля те кажи им. И не ходи никъде сама, защото има неща по-опасни от мен тук.-Лия се усмихна след това пак тръгна след миризмата на вълка. Най-нарая стигна до него и му каза.
-Видях още нещо. Беше вампир с много червени очи. Крие се в училището. Това не ми харесва. Рано или късно ще нападне, а това ще е зле, много зле.
Върнете се в началото Go down
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс
Александра Бекъм


Брой мнения : 208
Join date : 08.11.2009
Age : 32

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 8:57 pm

Това изобщо не уплаши Алекс, а напротив накара я да стане по смела.
-Обещавам че разжа на всички че не си опасна-Изкрещя Александра подир бягащата Лия.
Александра, търгна да се върне отново от там от където беше дошла.
Доста дълго тича и стигна обратно езерото, там все още стояха Аня, Ерик и
Саксе.Момичето се питаше какво е станало че Лия днес тича така.
Явно беше нещо доста сериозно, или по скоро пласещо.Вече такива неща не плашеха грифиндор ка та, която за дните в коите бе прекара в училището беше стана още по смела, и още по решителна.
-Върнах се Аня-Каза Алекс, какво се случи докато не бях тук?Попита второкусничката
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 2 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 11:26 pm

Както седеше към мелеза, Лия се обърна и затича в обратната посока.
Не беше длъжна да казва нищо, на някакво куче.
Лия проследи мириса на Алекс и стигна до нея за минута. Алекс беше с още няколко човека, които седяха на един камък. Лия се приближи и каза.
-Наближава опасност. Трябва да се пазите. Ако ще се движите някъде, бъдете с някой друг, защото това, което ще ви се случи ще е лошо. Ако видите човек с много бледа кожа, като моята, който да ви наблюдава викайте. Ще ви чуя. Ясно ли е?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: