Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лунното езеро

Go down 
+17
Лариса Ксения
Джеймс Потър
Чад Майкъл Мъри
Роналд Лупин
Хърмаяни Блек
Касиди Милър
Ашли Грийн
Аня Шеверненко
Дарън Каубой
Катерина Петрова
Ерик Сайфър
Саске Учиха
Александра Бекъм
Хари Потър
Ана Томас Блейк
Синди Уайт
Крис Халиуел
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue999/999Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСъб Мар 13, 2010 12:35 am

First topic message reminder :

Лунното езеро - Page 3 Moraine_Lake_3_by_pat1926

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:48 am

Саске реши да тренира очните си сили, все пак му беше наследствено и само двама човека в цял свят притежаваха тези сили, той и брат му
Учиха Итачи. Излезе на езерото и тръгна към гората влезе малко по навътре.
- Мисля че тук е добре - промълви тои - Време е...
Съсредоточи се...
- Шаринган... Веднага усети промяната виждаше всичко забавено, бръмбарите прелитаха по бавно можеше да мисли по бързо, можеше да стане по бърз, съсредоточи се върху един бръмбар. Извади пръчката си и каза...
- Чидори от пръчката му излезе като цяло стадо тичащи зверове ток, толкова силен магически... Бръмбарат падна срязан на две на земята, не успя и да излети на време. Силата на учите му позволяваха да прави всичко много по бързо, виждаше по чисто, ставаше по бърз и една от най - силните магии завещана му от баща му той я беше усвоил. Заваля силен дъжд Саске погледна нагоре... Цялата му омраза в момента го изпълваше, вливаше се в капките дъжд по лицето му
и го изгаряше...
- Ще те убия ако трябва да е последното нещо което ще направя
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:53 am

От дълеч видях Саске в гората. Не утидох при него. Исках да остана сам . Да потренирам магия:

- Левикорпус! - извиках аз по едно дърво , сигурно Саске ме чу.
- Редукто! - този път дървото падна.

Саске се обърна към мен , погледна ме с червените си очи и се обърна .

Доспа ми се :О отивам в стаята си!
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 4:38 pm

Лия и Ашли тичаха към езерото, когато Лия се спря и каза.
-Забравих да ти кажа, и аз виждам бъдещето. Не си само ти. Но поне ще сме двойно по-сигурни за бъдещето.-Лия намигна на Ашли.
-Така, значи трябва да сме бързи. Надушвам два елена и една кошута. Аз си избирам кошутата.
Лия тръгна към животното, като вятър. Изведнъж се озова на дърво над кошутата и скочи върху нея. Повали я с два удара и проби кожата и все едно е масло. Беше лесно. Не се съпротивляваше. Лия изпи кръвта 'и и зачака Ашли да нападне един от елените.
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 4:54 pm

Беше страхотно, че и ЛИя виждаше в бъдещето нещо ги свързваше. Тогава забелязаха два елена и кошута.
- Аз си избирам кошутата. - каза Лия
- Добре за мен е единия елен. - Ашли се стрелна към елена, който бягаше, но напразно. Ашли скочи върху него, докато беше на сантиметри растояние, повали го и показа големите си остри зъби, очите `и бяха червени, заби вампирските си зъби в гърлото на елена и докато той се опитваше да я наръга с рогата си тя му изпи кръвта. След това се изправи и каза:
- Мммммм, любимата ми, рядко се среща. Имаше вкус на черешки. - Ашли се усмихна задоволено - Хайде, да потърсим още малко.
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 6:20 pm

Нов ден , Ново начало . Дарън излезна на въздох до лунното езеро и видя двете вампирки да тичат!
Не виждах много добре.
Все едно реших да се изкъпя в водата. Гмурнах се:
Водата се озари от ярко зелена светлина подобно на тази.
Дрехите ми станаха също зелени . Дори и кожата ми. Някой правеше заклинание за смяна на цвета???
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:22 am

Реших да споделя нещо с някой , но не знаех с кой???
Исках да напусна временно! :( ще ми липсва много Хогуортс но аз ще се върна за учебната година! ще посетя родителите ми който в момента са в Индонезия.

Ще стигна за 2 часа с летене до Индонезия и ще се върна за 2.
24.3=72
72-4-68
68- 17 (за подготовка по магия) =51
Имам 51 часа свободни!


Последната промяна е направена от Дарън Каубой на Вто Мар 30, 2010 3:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 2:51 am

Лия беше изненадана от жаждата на Ашли. Това не беше обичайно за полу-вампир.
-Ъъ..Ашли, от кога не си пила кръв? Трябва редовно да пиеш, защото може да завършиш зле.-Лия се усмихна леко.
-Какво ти се пие? Аз искам сега малко..знам ли, малко сърнички.
Хайде, да побързаме.
Лия се стрелна като стрела.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue999/999Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 3:03 am

Не прекалявайте с емотиконите!Най много по 1 в Рп!!!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 1:52 pm

Ашли разбра, че Лия иска кръв от съничка, но на нея `и се пиеше нещо по - необикновено.
- Аз искам кръв от лисица или вълк. - вампирката се усмихна, но като видя изражението на Лия реши да се поправи - Ако видим де, а те рядко се забелязват тук. Да потичаме малко, какво ще кажеш?
Лия се съгласи. Двете се стрелнаха като вихър и нищо не ги спря. Освен една сърна, която беше плумъртва.
- На близо има вълци. - каза Ашли доволно - Ти довърши сърната аз ще се заема с вълците, ако са два единия е за теб. - момичето беше много доволно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Мар 30, 2010 7:56 pm

Лия се усмихна. Тя проби кожата на едната сърна и започна да пие. Кръвта и беше ужасно хубава, но Лия също искаше малко вълци. Тя се затича след Ашли и за миг я настигна. Ашли дебнеше няколко вълка, които стояха и чакаха плячка.
-Аз ще скоча.-Лия се засмя.
Тя скочи към от един от вълците и го повали, а другите се разтичака.
-Дръж един от вълците!-извика Лия и се надвеси върху плячката и забъ зъбите си, там от където идваше хубавия мирис.

П.П много бързах, и за това може да им грешки!
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 1:10 am

Aшли се стрелна кравожадно към единия вълк. Той бягаше бързо, но вампирката беше по - бърза. Скочи върху единия вълк и без да се замисли заби зъбите си в жилите му. Ашли жадно отпи кръвта му. Вълците се разбягаха, но Ашли не беше свършила. Тя продължи да бяга след тях, но те се изпокриха. Вампирката се върна при мъртвия вълк и довърши кръвта му.
- Мисля, че това стига за днес след 2 - 3 дена пак. - каза Ашли и се усмихна на Лия - Да се върнем в замъка.
Момичето се запъти с бясна скорост към езерото. За секунди тя беше там. Огледа се и видя Лия, която сега пристигаше.
- ДОбре ще се видим по - късно. - каза момичето - Чао.
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 1:35 am

Саке се беше запътил към езерото и по пътя видя една негова съученичка, реивънклоука като него. Саске я беше виждал и преди беше доста красива и съвсем леко сияеше на слънчевата светлина.
Косата и падаше нежно като коприна по раменете, устните и бяха кърваво червени и сочни...
Саске реши да се приближи и да я помоли за нещо.
- Здравеи аз съм Учиха, Учиха Саске - Ако и подам ръка, това значи ли че съм слаб защото изпитвам чувства към някого, това значи ли че заради тези чувства ще отслабвам с всеки ден, забравил сам да обичам, да съм приятел, да се смея и да плача, но се налага ако искам да го убия... - Саске само я погледна и зачака да чуе отговора й...
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 2:05 pm

- Здравей, Саске. Аз съм Грийн, Ашли Грийн. - Ашли стисна ръката му и я разтресе. Саске беше сладък, имаше къса коса, която беше в много странна, но готина форма. Неговите очи бяха тъмно червени - Какво те води насам? - Саске още държеше ръката `и - Вече можеш да ме пуснеш. - Саске пусна ръката `и веднага. Стана доста неловко - Значи и ти си от Рейвънклоу, често ще се срещаме. - момичето не знаеше какво да каже и настъпи тишина. Тогава Саске каза ....
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Мар 31, 2010 7:05 pm

- Вече можеш да ме пуснеш. - Саске пусна
ръката й...Той погледна с неговия непроницаем и твърд поглед, дали беше добре да показва пред нея очите си, червените му очи които искаха смърта на... замисли се за секунда но ги затвори усети как всичко около него отново се движи бързо, очите му отново бяха станали черни и твърди...
- Значи и ти си от Рейвънклоу, често ще се
срещаме. - Каза Ашли.
Саске не беше изпитвал тези чувства но искаше да ги изпита приятелството но беше ри правилно...
- Ашли - реши да се държи искренно с нея - не ме мрази, за това че винаги съм твърд и незаинтересован, аз не трябва да изпитвам чувста, нито на приятелство нито на нищо друго, освен на омраза...
Саске си помисли дали тя няма да го отхврли заради сериозноста му.
- Но отдавна те наблюдавам и може да бъдем...хм... приятели.
Саске искаше да я попита и за друго тои предпологаше че тя е вампир, все пак и Ана беше такава но Ашли сияеше по ярко на свитлина и кожата и изглиждаше като от мрамор.
- Ашли предполагам че само ти можеш да ми помогнеш, имам цел и трябва да я изпълня, аз съм отмъстител и ако можеш да ми помогнеш за тренировките ще бъде добре, ако се съгласиш ми обещаи нещо, ще се биеш с мен но ще ме нападаш с цел за смърт...
Саске дочака да чуе отговора на Ашли.


Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:08 am

Ашли се почувства странно сякаш усети нещо, тогава тя падна и се озова на едно място, но в бъдещето това беше двора на училището. Тя беше със Саске, тя го нападна и той `и отвърна. Те се биеха, изглеждаше сякаш Ашли искаше да го убие. След дълга битка резултата беше смертта на Саске. Ашли харесваше Саске и не искаше да го убива. Когато се осъзна, Саске седеше над нея.
- Добре ли си? - попита той притеснено.
- Да нищо ми няма ..... Само ми се зави свят. - Ашли не знаеше какво да каже - Да, ще ти бъда приятел, но не не искам да те тренирам съжалявам. - Aшли не искаше да я разбере погрешно - Разбирам, че не искаш да изпитваш никакви чувства и няма да ти се сърдя. Знам кой си и ти знаеш коя съм. - Ашли се усмихна и зачака Саске да`и каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue999/999Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:10 am

Спрете да пишете!!!!!До утре!Не прочетохте ли ?!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСъб Апр 03, 2010 9:07 pm

Бягах из горичката, около Лунното езеро, любимото ми място за разпускане след тежак ден. Бягах между дърветата, които се простираха над мен като купол, който неискаше да ме пусне да изляза, но на мен това ми харесваше. В гората се чувствах в безопасност,всякаш можех да направя всичко! Стигнах до една скала, която гледаше към езерото и се загледах в околноста. Беше толкова красиво, всичката тази зеленина в комбинация с езерото, беше просто невероятно, а и лекото греене на слънцето допринасяше за приятният ефект. Иведнъж чух стъпки зад мен и побързах да се фърна в човешката ми форма, тъкмо навреме когато зад един клон се показа...
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСъб Апр 03, 2010 11:25 pm

Леле! На Аня направо и се подвигаше. Да изнася рецензии за държанието в училището на първокурсниците беше мъчения. Анн не го понасяше, но задълженията си бяха задължения. Аш нямаше избор. И за да главата и да се отърси от всичко това, Ашли реши да излезе някъде на чист въздух, а именно на Лунното езеро. Второкурсничката се чувстваше спокойна там, понеже на това място тя можеше да си подреди мислите, да почувства, че нещата могат да бъдат наред и никога да не се провалят.
Грифиндорката се разхождаше покрай езерото, когато дочу стъпки отнякой, който беше наблизо. Шеверненко се приближи, когато съзря едно от момчетата, които бяха новите слидеринци.
-Хей! Аз съм Аня. От Грифиндор.-каза Анн като се усмихна и се приближи до него и седна на поляната.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:41 pm

Часовете бяха приключили и вече свободната слидеринката беше решила да се поразходи. Времето не беше особено хубаво, но това не пречеше много. Тя мина покрай двора и се запъти към езерото. Когато стигна момичето въздъхна увлечено. Гледката беше невероятна. Езерото беше кристално чисто и свежо. Заслепена от красотата му, Кас седна близо до брега и се замисли.
Даже не чу, кога зад нея беше изскочила жена.
Още преди Касиди да я е видяла те проговори....
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Блек
Преподавател/ка
Преподавател/ка



Брой мнения : 3
Join date : 23.11.2009
Age : 28
Местожителство : Гримолд 12 ;]

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:59 pm

Беше прекрасен ден.
Хърмаяни излезе в двора на Хогуортс и с бързи крачки се насочи към Лунното езеро.Това бе красиво място с кристално-чиста вода,а слънчевите лъчи се оглеждаха в нея.
Професор Грейнджър вече бе близо,когато забеляза някаква фигура.
Това бе една второкурсничка от дом Слидерин.
-Здравейте!-започна Хърмс-Аз съм професор Хърмаяни Блек...преподавател по Дрвни руни...-продължи Хърмаяни,а момичето отговори:
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 12:10 am

Както Кас си седеше една от преподавателките изникна отнякъде и я поздрави весело.
Естествено слидеринката се уплаши и подскочи. Жената поздрави първокурсничката весело, момичето стъписано седеше и гледаше като вкаменено. Сигурно сърчицето и щеше да изскочи.
-Добър ден професора, как сте?- попита Касиди след като сърцето и спря да бие ускорено.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 1:09 pm

Беше още съвсем рано. Слънцето едва се надаваше от покрайнитите и огряваше Лунното езеро. Аня се разхождаше сама, понеже не можеше да заспи и и се искаше да остане сама. Тя обичаше Лунното езеро. То я изпълваше с радост и я караше да се чувства специална. Анн погледна към водата, след това седна на полето. Вятърът духаше съвсем леко, разрошвайки русата и коса. Тревата още беше леко влажна от сутрешната роса, но грифиндорката едва ли щеше особено да се намокри. Момичето беше замислено в далеч коренно различни неща.
Беше плъзнал слух, че нейният най-добър приятел е притигнал в Хогуортс. Божичко! Сега Шеверненко беше раздвоена. Тя харесваше Ерик, но чувствата, които изпитваше към Чад, винаги бяха любов и привързаност. А сега какво щеше да прави? Второкурсничката се почувства слаба, безащитна. Как щеше да обясни всичко на Шин и на Мъри?
Тогава зад ня се чуха стъпки и дишане, което беше долка познато на Аня. Беше Чад.
Върнете се в началото Go down
Роналд Лупин
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 54
Join date : 06.04.2010
Age : 25

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 2:36 pm

Рон дойде тук , но беше много сънен и се спъна в един камък . Той падна и се претъркули до едно дърво. След това той започна да оглежда езерото. Този път бе сигурен че видя някаква фигура в езерото , но не и обърна внимание. Той извади пръчката си и започна да си играе с един камък
-Уингардиум Левиоса .
Камъкът не се вдигна. Той пак опита , но отново не успя . После му дойде друго на ум . Той намери една клонка сложи я между два големи камъка и камъните заприличаха на магьосник готов за битка . Рон извика
-Експелиярмус.
Клонката изхвърча от камъните . Рон много се зарадва и потегли бързо към замъкаа.
Върнете се в началото Go down
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:27 pm

- Е поне здрасти няма ли да кажеш ? - попита Чад и се усмихна той все още стоеше зад нея и след малко я прегърна и каза.
- Карай ще оживея и без "здрасти". - след като каза това Чад продължи да я прегръща и приближи устни до ухото и и прошепна.
- Точно с теб исках да говоря за нещо много важно ти трябва да знаеш...ааа...ммм...трябва да знаеш какво изпитвам към теб осъзнах го преди много години но после срешнах Елизабед и всичко се промени.Надявам се чувстватати към ме все още да са същите каквито бяха и преди. - момчето се усмихна и я целуна нежно и внимателно по бузата от пусна прегръткака и мина пред нея.
- Е имам ли шан ? - попита той все още усмихвайки се и гледайки красивите очи на Аня.
- Дали тя все още изпитва същото към мен ? Съмнявам се но все пак трябва да и кажа не бих могъл да продължа да я вижам без да съм и го каза. - мислеше си той сле което промърмори:
- Амм...ааа...аз...аз съм влюбен в теб.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 3 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 11:06 pm

Чад, целувка,влюбване. Това беше като удар за Аня. Тя обичаше Чад, но и Ерик не и беше безразличен.
-Чад,аз, аз винаги съм те обичала, но ти не дойде в Хогуортс и аз си помислих, че повече никога няма да се появиш, а Рик е наистина свестен. Незнам.-промърмори раздвоена Майкъл и Шин.
Беше раздвоена. Майкъл и Шин бяха всичко за нея, но тя не можеше да избере нито един от тях, въпреки това, че си падаше по Мъри още от първи курс, а сега и Ерик.
-Чад, и аз те и обичам!-каза грифиндорката, след което добави-Но и Рик не ми е безразличен. Мисля, че вие двамата трябва да поговорите.-каза второкурсичката и погледна момчето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: