Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лунното езеро

Go down 
+17
Лариса Ксения
Джеймс Потър
Чад Майкъл Мъри
Роналд Лупин
Хърмаяни Блек
Касиди Милър
Ашли Грийн
Аня Шеверненко
Дарън Каубой
Катерина Петрова
Ерик Сайфър
Саске Учиха
Александра Бекъм
Хари Потър
Ана Томас Блейк
Синди Уайт
Крис Халиуел
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue999/999Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Мар 13, 2010 12:35 am

First topic message reminder :

Лунното езеро - Page 4 Moraine_Lake_3_by_pat1926

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСря Апр 07, 2010 11:14 pm

- Аммм. - промрънка момчето и седна под дървото срещу езерото.Чад очакваше подобен отговор но не беше сигорен че Аня е продължила напред е това беше факт и той неможеше да го промени.Сега се чувстваше адски гадно защото я караше да избира между него и онова момче.
- Май не биваше да ти казвам. - каза тихичко Чад и се облегна на дървото.Сега само беше причинил проблеми.
- Аммм направо забрави какво съм казал не искам да развалям отношенията ви помежду ви просто ще се отдръпна и ще гледам отстрани.Не исках да ти причинявам главоболия и ако се срешна с него точно това ще стане е все пак трябваше да опитам нали ?

Офф.Аз тр да стана за половина-един час после ще продължим.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:09 am

-Чад,аз, знаеш,че те обичам, но Ерик беше единственото нещо, което ме караше да оцелея, да бъда жива. Знаеш, че за тебх бих дала всичко. Бих се жертвала,бих умряла. Ти означаваш много за мен и не мога да се примиря да си далеч от мен. Аз съм като белязана от теб. Колкото и да се опитвам да стоя на страна не ме мога. Не мога да избягам. Сякаш сме проклети да се разделяма и събираме отново и отново. Ще говоря с Ерик и ако той приеме обстоятелствата, ще можем отново да сме заедно, както едно време. Обичам те,Чад! Обичам те с цялото си сърце!-каза Аня през сълзи, а второкурсника я прегърна.
-Разбираш ли? Никога няма да бъдем просто приятели. Знаеш, че за мен ще останеш повече от това. Винаги ще бъдеш, дори и да се разделим. Дори да отидеш на края на света. Няма да мога без теб. Ще те последвам,каквото и да ми струва това. Вярваш ли ми, Чад?-попита с лек гласец Анн и зачака отговора на момчето.
Върнете се в началото Go down
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:32 am

- Винаги съм ти вярвал. - каза момчето и изтри сълзите и.След което я целуна по челото и допря носа си до нейния.
- Хайде успокой се ще измислим нещо знам че никога няма да сме само приятели и аз много те обичам и от както Елиза уби семейството ми в всичките безсъни нощи си мислех за теб,а ако запях кошмарите веднага се появяваха и след тях се появяваше и ти която ги прокуждаше и осмисляше живота ми.Но не искам да ви разделям щом той означава толкова много за теб не искам да ви разделям искам само да си щаслива било то и с друг. - каза момчето и затвори очи той на истина много я обичаше и за него най-важно беше тя да е добре.
- Е но не бих отказал една целувка. - каза той и се разсмя леко след което сложи нежно пръзсти под брадичката и и я повдигна нагоре след което долепи устните си с нейните което бяха товалко меки,топли и сочни( XD )че му се искаше да не спира да я целува.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:17 am

Да, поне Чад беше единствения, който не я беше изоставил. Беше с него. В безопастност.
-Знаеш ли, вече отдавна не се разбирам с Ерик и мисля, че сме до тук с него, затова ще можем ли да бъдем заедно. Съгласен ли си?-попита Аня, след като беше отлепила устните си от тези на хафълпафеца.
-Но нали знаеш, че можеш да си предизвикаш гнева на Шин, но ако те закачи ми кажи. Аз предпочитам да говоря с него. Нали?-попита Анн прегърна Майкъл.
Върнете се в началото Go down
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:33 am

Момчето се усмихна и каза.
- Не се притеснявай вече не ме е страх от нищо и никой,а и какво толкова може да ми направи да не сме малки за да се бием за едно момиче все едно е парче месо.А ти определено не си парче месо. - тоя я прегърна през кръста и попита.
- Е ще се разходиш ли с мен или не искаш да си разваляш репотацията като те виждат с мен ? А може пък да срешнем твоя любим и той да ме набие. - каза момчето и се разсмя леко.
- Шегувам се не обичам да се бия както и да се карам с който и да е ти го знаеш но искам да съм с теб и съм готов на всичко за да сме заедно.А за разсходката много ще съм щастлив ако приемеш да се поразкараме наоколо двамата може и тук покрай езерото да пообиколим за да нети създавам проблеми с приятелите и блиските на Ерик за да не ни видят и да не му кажат за да ти каже или направи нещо преди да сте говорили.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue5/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:57 am

Аня се чувстваше щастлива. Най-накрая постигнала целиъе си, такива, каквито винаги си беше мечтала. Чад, с нея, най-накрая заедно.
-Знам, че за никой от двамата сега няма да бъде лесно, но повярвай ми, ще се справим.-каза той на Анн, за да я укоражи.
-Сега ти си единствения, който е останал с мен до край. Благодаря ти за което!-каза Шеверненко и прегърна второкурсника.
-Сега повече от всичко имам нужда от подкрепа, понеже всички ще ме смятат за ужасна, понеже зарязах Ерик, за да съм с теб. Това предполагам ще е ужасно.-добави грифиндорката.
-А сега, когато се разхождаме, мисля, че ще е добре да ми кажеш защо те нямаше толкова дълго време и ме накара да страдам.-каза второкурсничката с лека крива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 5:14 am

Момчето я погледна след което объдна глава на пред и заразказа.
- Ами значи незнам от къде да започна.Аммм срешнах едно момиче Елизабет бях лудо влюбен в нея и бях готов на всичко за нея както обикновено когато се влюбя.Но тя всъщност не изпитваше нищо към мен,а аз бях заслепен родителите ми и сестрами ми казваха че тя е с мен само за да се докопа до рекливата на семейството ни но аз не вярвах.След време осъзнах каква е и какво иска от мен отрязах я и ми беше адски тежко бях се депресирал и страничех от всички в училище,вкъщи навсякъде.Струваше ми се че минутите бяха дни,часове години,а дните векове.Но всщност бяха минали ва дни на втория ден когато се прибирах от учили и бях срешнал Елиза която ме омляваше и лъжеше че не е вярно и че ме обича и аз тотално я отрязах валеше проливен дъжд и аз се прибирах вкъщи вече се чувствах по добре но това беше за кратко.Когато се прибрах заварих всички мъртви майка ми,баща ми и дори и сестра цялата къща беше обърката с краката нагоре.След този ден започнаха кошмарите и безсъните нощи самоче в купчината боклуци който този който е убил семейството ми е извадил от килера намерих албуми и няколко мой дневника.Вечер когато не спях ги разглеждах и денем също един ден просто видях твоята снимка и си спомних за теб тя(Елиза) беше заличила всички спомени за предишните ми влюбвания дори и за най-силното това между нас.След като си спомних всичко за теб кошмарите бяха по поносими и вечер имаше за какво да си мисля и мечтая.И така преди два дни дядо и баба ми казаха че са те открили и че си на едно чудесно място където съм шял да бъда в безопасност изпратиха ме тук без да се замислят идеята беше добра от където и да я гледаха.В влака четях книги за училище за да го опозная и днес вече съм тук при теб и ти признах чувствата си.Съжелявам че съм те наранил знам че това че съм бил омагиосъм не е оправдание но аз на истина те обичам и на истина съжелявам. - каза момчето като при мисълта за семейството си потрепна леко.Но когато беше с Аня той се чувстваше както преди когато всичко беше добре и нямаше никакви проблеми.След което попита.
- Някакви въпрости отново това защо съм те наранил ? Или ще ми разкажеш как се озова тук с Ерик ?
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:10 pm

Беше още един прекрасен ден в Хогуортс и момичето реши отново да се разходи.Днескашния избор за разходка беше красивотто лунно езеро, което Ашли обожаваше. Рейвънклоуката седна на една от пейките и се загледа, можеше още да види отражението на луната, дори вече да е почти обед. За Ашли този начин на релаксация беше най - добър, а на нея `и трябваше релакс заради вчерашните вълнения. "Добре, че бях човек, за да мога да почувствам болката да загубиш някого и радостта да го водиш отново." помисли си тя. Момичето беше по - чувствителнослед отварата и такава щеше да си остане, но тя нямаше нищо против. Изведнъж се чу мощно ревене и от езерото се подада главата на гигантската сепия. Ашли щеше да падне от пейката, така се беше стреснала и унесла. Когато се прибра отново под водата, разплиска вода и
напръска рейвънклоуката с малки капчици, това я разхлади. Tогава видя
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue7/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:12 pm

"Избор. Винаги всичко опираше до избор. Винаги ли трябваше някой да бъде наранен? Не можеше ли всичко да бъде по-просто, по-лесно. Не, това беше невъзможно. Света на вампирите, изпълнен с кръв, той бе изпълнен и с болка, гняв, омраза... "Избирай." Е, добре ще избера." - мислеше си тя. За последно погледна Дрю. Той я гледаше питащо и Ана извърна поглед. Нямаше сили да го гледа в очите - тези топли, мили и добри очи, които сега обаче бяха и вампирски. Със свито сърце тя се обърна и се насочи към езерото.
"Нужно ли е винаги някой да страда? "И да искаш, не можеш да предотвратиш болката и мъката. В такива ситуации винаги някой остава наранен. ДОри да казва, че е добре, мъка обладава сърцето."" - размишляваше Блейк, стъпвайки бавно по оросената трева.
Слънцето упорито се опитваше да си прокрадне път през гъстите клони. Лъчите, които успяваха да премината през горската бариера, нежно осветяваха капчиците вода, каращи ги да блестят като елмази. Птичките започнаха да чуруликат, а животните отново се събудиха и продължиха заниманията си. Момичето виждаше и чуваше всичко това, но не го възприемаше. Тя продължаваше механично да върви, потънала в мисли. Стъпките и заглъхваха в меката трева, дългата й чуплива коса се вееше леко зад нея, а тъмночервеникавите й очи се рееха в пространството напред. Тя бе взела решение и си припомняше защо. Постепнно всичко в душата й се успокои и тя се усмихна. Силно се надяваше поне за миг, за един дълъг миг проблемите й да я оставят намира и тя да може да диша спокойно, без да е подтискана от вина, за непоетия дълг и причинената болка.
Докато вървеше, ставаше все по-светло и оживено. Росата бързо се изпари и хладен ветрец започна да подухва. Ана спря, заслепена от внезапна светлина. Щом очите й привикнаха, тя огледа околноста. Намираше се на края на Забранената гора, а пред нея бе Лунното езеро. Същото езеро, сложило край на предишния й живот, същото езеро, което и предлагаше ново начало. Пое си въздух и уж спокойно тръгна, а с всяка крачка потреперваше от вълнение. Няколко съмнения досадно нахлуха в главата й, но тя ги пропъди, оставяйки съзнанието си чисто. Ерик следеше вампирката, гледаше всяко нейно дивжение и чакаше, чакаше нейния отговор. На няколко стъпки от приседналата фигура Блейк спря.
- Е, решили? - попита тихо върколака, без да издава никакви чувства. Гласа му бе тих, спокоен, показващ, че всеки отговор ще го понесе с цялото си същество.
- Да. Лукас си е Лукас, той е част от миналото. Сега съм с тебе. Помниш, че преди броени дни ти казах, че те обичам. Сега изпитвам същите чувства към теб и бих искала да останем заедно. Надявам се да не е прекалено късно. - продума тя, гледайки го без капка страх, без капка угризения и разкаяние. В очите й имаше само топли чувства. Ерик бавно се изправи, но явно не можеше повече да се крие зад спокойната маска, защото за един миг я хвана и я прегърна.
- Как ще е късно, та ти си моя кръвопиец и те обичам. - говореше й той, стиснал я в силна прегръдка.
- Добре, добре. Само ме пусни. Няма да избягам. Аз винаги ще съм до тебе, освен ако не ме задушиш в тази мечешка прегръдка. - изстена тя облекчена от реакцията на слидеринеца. Двамата се разсмяха и започнаха да си говорят така, сякаш нищо не бе станало...


Последната промяна е направена от Ана Томас Блейк на Чет Апр 08, 2010 4:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:20 pm

Днес Касиди нямаше часове и затова реши да се разходи. Беше решила да отиде до Лунното езеро, което беше любимото и място в замъка. Момичето вървеше бавно без да бърза. Въздухът беше свеж и приятен, което правеше разходката още по-приятна. След няколко минутно вървене слидеринката стигна кристално чистото езеро. На една пейка седеше едно момиче в гръб. Кас реши да се приближи бавно за да успее да познае момичето.
-Здравей- поздрави Касиди и се усмихна. В този момент непознатото момиче се обърна и Кас я позна. Момичето беше Ашли от Рейвънклоу , с която слидеринката имаше доста неприятни спомени от тоалетната на Стенещата Миръл.
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:55 pm

Aшли се обърна и видя Касиди. Момичето от Слидерин, което беше срещнала в тоалетната на Стенещата Миртъл.
- Здрасти. - поздрави рейвънклоуката - Виж знам, че имаме неприятни спомени от тоалетната, но виж, вече съм човек и искам да ти се извиня. - Кас се усмихна и каза.
- Добре, много се радвам за теб. - двете момичета се прегърнаха. - Защо си мокра? - момичето от Рейвънклоу се засмя.
- Да кажем, че имах пряка среща с гигандската сепия. - двете момичета се засмяха високо.
- Та как върви животът ти? Аз вече чувствам, измарям се, ям, пия, спя и тъгувам. Това вчера беше много лоша шега, малко се сърдя на директора за това. - рейвънклоуката се сети за това, което беше изпитала при новината за смъртта на Крис.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 5:03 pm

Касиди наистина не знаеше какво да каже. Чувстваше се наистина странно. Все пак с човек с който се караха преди месец сега си говорят най-спокойно, но такъв е животът. Винаги пълен с изненади.
-Наистина шегата си беше кофти- отвърна и слидеринката засмяна и седна на най-близката пейка.
-Значи вече не си вампир така ли?- попита Касиди, защото не беше разбрала точно какво се опитваше да каже Ашли, а рейвънклоуката само кимна в отговор. Това беше доста странно..Как така вампир може да се превърне отново в човек- чудеше се Кас на ум.
-А как става това- попита заинтригувано момичето.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 5:50 pm

Джеймс от одавна не беше излизал навън и затова реши днес да илезне. Той тръгна към лунното езеро.
Небето беше облачно, но все пак слънцето успяваше да пробие на някои места.
Тази година Джеймс не беше успял да си създаде приятели, но смяташе да го направи.
Той видя няколко момичета, едното от тях беше от Рейвънклоу и реши да ги поздрави.
С бавни крачки той тръгна към тях. Времето му харесвше.
-Здравейте - каза Джеймс на момичетата - аз съм Джеймс Потър - продължи той и подаде ръка..
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 6:10 pm

- Здрасти Джеймс. Аз съм Ашли Грийн, а това е Касиди Милър. - каза Ашли и двете момичета стиснаха ръката му. - Ела да седнеш при нас. - предложи Рейвънклоуката.
- Хей, и ти си от Рейвънклоу
. Приятно ми е. - момичетата се загледаха отново в езерото - Кас ще ти отговоря на въпроса по - късно. - Джеймс се загледа любопитно.
- Харесва ли ти в Хогуортс? - попита Ашли момчето.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyЧет Апр 08, 2010 8:49 pm

Изведнъж както двете момичета си говореха отнякъде изникна момче. То поздрави момичетата и Кас, без особено желание, се здрависа с него, а Ашли го покани да седне при нас. Момчето се казваше Джеймс Потър и беше от Рейвънклоу. Заради него сега Ашли щеше да отговори на въпроса на Касиди по късно, а слидеринката направо умираше от желание да разбере как можеш от вампир да се превърнеш обратно в човек. Но сега отговорът нямаше да пристигне скоро.
Докато Кас си мислеше за казаното от Ашли, рейвънклоуката се опита да заговори момчето с въпорсът дали му харесва в замъка. Леко заинтересована и Кас зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyПет Апр 09, 2010 5:35 pm

Въпреки, че Джеймс още не беше осъвършенствал на пълно дарбата си да чете мисли, той разбра, че е прекъснал нещо много важно. Едното от момичетата не хареса хич това, но все пак Джеймс успя да разбере, то иска да чуе отговорът му на въпроса зададен преди малко от Ашли.
- Оооо, хубаво е. Тук съм вече за втора година. - Джеймс искаше да е кратък в отговорът си - Обаче вече е малко по трудно от миналата година. Еее... аз ще тръгвам - каза Джеймс и остави момичетата, като тръгна към задният двор.
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue99/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyПет Апр 09, 2010 7:10 pm

-Чао. - помаха Ашли и се зачуди какво е станало, сякаш са го прогонили - Това момче е странно. - Касиди я гледаше с очакване сякаш искаше нещо - Аааа да, отговора на въпроса. Та, професор Саймънс по Отвари направи един елексир за мен и Кора, но Кора се отказа да го пие и си остана вампир, аз изпих отварата в 24:00ч. и за един ден се превърнах в човек с чувства и живот. - Кас я гледаше странно явно се чудеше как може една отвара да я направи човек за толкова кратко време - Кас съжалявам, но трябва да тръгвам , защото имам час по Билкология. Може да се видим пак. Чао. - Ашли се запъти към Оранжерията за урока по Билкология.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 5:17 pm

Джеймс и Лариса дойдоха на лунното езеро. Те тръгнаха към него и когато стигнаха до брега седнаха на една пейка.
Джеймс се загледа в небето. Днес то беше прекрасно. В него имаше големи бели облаци, а и слънцето се виждаше.
Момчето отиде до водата и я докосна.
- Ооо, доста е студеничка!! - каза Джеймс и се върна до Лариса на пейката.
- Майкати, баща ти, някой от тях бил ли е в хогуортс? - разкажи ми нещо за тях!! - каза Джеймс любопитен
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue7/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 5:27 pm

Усмихнах се-нямаше много за разказване за тях,но му казах каквото на мен ми бе известно:
-И двамата са учили в Дурмщранг.Предполагам,защото училището е по-близо до Русия.Искаха и аз да уча там,но много харесвам Хогуортс и ги умолявах да ме пратят тук.Накрая постигнах своето.-усмивката ми ставаше все по-лукава.-Въпреки че и Дурмщранг си има своите предимства-там отдават много по-голямо значение на тъмните изкуства,отколкото в Хогуортс.Но не ме разбирай погрешно,аз харесвам и двата вида магии.Никога не бих използава черни изкуства,за да навредя на някого,но е полезно да ги знаеш и да ги владееш,защото някой ден можеш да опреш до тях при самозащита.
Изкарах пръчката си и направих Уингардиум Левиоса на едно камъче до водата,а то се издигна във въздуха над водата,накрая го пуснах и то падна с тихо цоп!..Не знаех какво друго да кажа,така че просто замълчах,вгледана във спокойното езеро.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 5:43 pm

-Аз нямам роднини, които да са учили в Бубатон или Дурмщранг. Поне не познавам такива. Чичо ми е учил тук, в Хафълпаф, а леля ми е мъгълка. - каза Джеймс и погледна Лариса. Тя беше много красива, слаба с черна коса. Имаше изящна кожа.
Джеймс бе голям късметлия, че се бе срещнал с нея.
Тя беше мила и добра, но Джеймс усещаше, че не винаги е такава.
От времето, което прекарваше с нея той успя да разбере някои неща за нея. Успя да я упознае малко. Тя лесно постигаше това, което иска.
- Имала ли си мъгъли в рода? - попита Джеймс Лариса.
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue7/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 5:57 pm

-Аз съм чистокръвна.Това би трябвало да отговори на въпроса ти.-усмихнах се.-Нямам нищо против нечистокръвните,но мъгълите...е те са замесени от друго тесто.Предпочитам да си нямам вземане-даване с мъгъли.-казах презрително като си спомних една доста неприятна случка с едно мъгълско момиче.И до ден днешен се опитвах да забравя,как тя ме бе видяла как полетях на едно дърво,когато бяхме малки.Е,последиците бяха ужасни.Всички започнаха да ме наричат странна.
-Мъгълите са си мъгъли...не разбират нищо от магия,и е най-добре така да си остане.Те не заслужават да получават такъв дар.-казах и се замислих за мъгълокръвните.
-Определено не съм от групичката на мъгълофобите.-казах на Джеймс и се изправих на крака,като се загледах напред в езерото.Обсипваше ме омраза към онова момиче,което ме бе видяло и разправяше небивалици на останалите мъгълчета.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 6:26 pm

- Аз съм си играл много с мъгъли. Повечето не ме харесваха. Аз бях по- силен от тях понеже тренирах много мъгълски спортове, понеже леля ми беше директор на престижно спортно училище. Въпреки, че бяха почти силни като мен децата там не ме харесваха особено, защото някои ме бяха виждали понякага как без да искам правя странни неща, но говореха зад гарба ми. Пред мен не смееха да говорят. Мислеха си, че мога да им навредя. - Джеймс погледна към небето - Аз знаех какво говорят зад гърба ми защото четях мислите им. Те мислеха, че мамя в игрите с магия, но аз не правех нищо нередно. Те дори се бяха оплаквали на треньорте от мен, никой не им повярвал, пък и факта, че леля ми е директорка....

Въпреки, че Джеймс сигурно нямаше да се среща с тези деца, освен през лятото, когато имаше шампионати и момчето винаги ходеше на тях.
- Запознала ли си се вече с брат ми и сестра ми?
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue7/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 6:45 pm

Уау.Очаквах по-различна реакция от Джеймс.Но отново бях останала приятно очарована.
-Имаш брат и сестра?-попитах учудено.Запитах се дали брат му не е учителя по История на Магията,защото страшно си приличаха.Прииска ми се и на мен да имам роднина в това училище,но нямах.Пък и аз бях първата в рода ми,който учи в Хогуортс.
-А кои са те?Сигурно не ги познавам,все още не познавам почти никой в училището.-казах натъжена.Като се запитам-освен семейството ми никой друг не ми остана...сигурно имаше вампири в училището.Мислите ми се задълбаваха все повече и повече и стигнах до едно заключение.Накрая съвсем бях забравила че съм на езерото с Джеймс,а гласът на Джеймс отново ме върна насред разговора:
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:06 pm

- Оуу, не брат ми не е учителят по история на магията.Брат ми е Седрик от хафълпаф, а сестра ми Аня - от грифиндор. Тя също е префект.
Джеймс спря да говори за малко и се услуша сякаш чу нещо зад себе си. Той се обърна и върху него връхлетя совата му.
Момчето не запази равновесие и падна на земята. Совата на Джеймс беше с наднормено тегло. Тя беше последната останала в магазина, но въпреки теглото си летеше добре.
Джеймс взе писмото, което совата му донесе и го разтвори.

Скъпи Джеймс,
Как е в хогуортс тази година. Сигурно е станало по- трудно.
Извинявай, че толкова време не ти бяхме пускали поща, но леля ти
не иска да си купим сова. Совата, щяла да замърси къщата.
А като казвам къща, ние се нанесохме в нова къща по- голяма от старата,
има голям двор и висока ограда. Ще можеш да тренираш куидич вече в двора без да се тревожиш, че ще те види някой мъгъл .
Не се треявожи за вещите си всичките са преместени. Никоя от тях не пострада в пренасянето.
Стаята ти има големи прозорци и можеш да гледаш небето колкото си искаш.
От стаята си може да наблюдаваш залеза.
Как си? Kакво правят брат ти и сестра ти? Покани ги в къщи за коледа, ако искаш.

С обич, чичо - Джордж.

Джеймс беше свикнал да чете на глас и без да иска беше прочел това писмо на глас.
- Извинявай за неудобството! Трябваше да го прочета някаде другаде, без да те карам да ме слушаш. Искаш ли да се запознаеш с брат ми и сестра ми?
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 4 Left_bar_bleue7/100Лунното езеро - Page 4 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:24 pm

-Няма проблем за писмото.-усмихнах се.Доста бе интересно.
-А що се отнася до брат ти и сестра ти,не ги познавам.Но ще се радвам да се запозная с повече хора.-звучах спокойно,но сякаш бях далеч.Мислех си за съвсем странични неща.
-Е,кога може да се видим с тях?-попитах и се обърнах да видя седящия Джеймс.
-Ами може сега.-отвърна той и двамата тръгнахме.


Последната промяна е направена от Лариса Ксения на Нед Апр 11, 2010 12:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: