Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пояснения

Go down 
АвторСъобщение
Лусия Либонте
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Лусия Либонте


Брой мнения : 889
Join date : 25.07.2009
Местожителство : На седмото небе!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Пояснения Left_bar_bleue999/999Пояснения Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Пояснения Empty
ПисанеЗаглавие: Пояснения   Пояснения EmptyНед Мар 14, 2010 4:21 am

:здр: Здравейте, да ви се представя първо- Лусия Либонте. Не съм лоша, но не и добра, средна хубост! Накратко какво ни предстои тази година:
1.Всички курсове ще има общи уроци само тази година.
2. Предвидени са 10 урока от, които 5 тематични, 2 тестови, и 3 упражнителни
3. След всеки урок темата ще бъде свободна за написването на рп в кабинета (давам солидни точки)
4. Който желае давам допълнителни задачи за допринасянето му в дома си. Няма да върна никой, давам и консултации (безплатни)
5. Искам домашни! Това е едно от нещата, за които държа! Ще получте общо 7 домашни, ако не получа поне 3 повтаряте!
6. Държа на уважението!
7. За всички, които са били преди тук, аз съм лубимата ви Елиза (да оная лошата), но този герой е по-странен! За повече информация, бутона "лично съобщение"
8. Всеки направил си труда да се запознае с формуляра да пише в темата, която е с име "Направих..." с текст "Прочетох "правилата" ще му дам допълнителни 10 точки след началото на годината.
9. Приемам извинения, но извинения за непредаден тест- не!
10. Желая ви успех!

От: Луси Либонте
Върнете се в началото Go down
 
Пояснения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Кулите :: Астрономия-
Идете на: