Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на Проф.Бегинс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Билбо Бегинс
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Билбо Бегинс


Брой мнения : 35
Join date : 15.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинета на Проф.Бегинс Left_bar_bleue999/999Кабинета на Проф.Бегинс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс EmptyВто Мар 16, 2010 1:48 am

Кабинета на Проф.Бегинс 217445c6a329f8e422784f36d1
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинета на Проф.Бегинс Left_bar_bleue999/999Кабинета на Проф.Бегинс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс EmptyВто Мар 16, 2010 3:34 am

Вървях по коридора, бях облечена такаи се чудех какво да правя. Не ми се прибрише в стаята, нито пък ми се подготвяше нещо всичко, което трябваше да преподавам го имах в главата си. Изведнъж стигнах до една врата върху, която блещукаше златиста табелка с име отгоре. Наведох се да прочета кое е името и щом се приближих достатъчно, видях с красиво изписани букви "Професор Бегинс" . Реших да почукам и да се запозная с този човек, колкото и странно да ми изглеждаше някой да се изтъпанчи в кабинета на някой професор само и само да се запознаят, но реших да пробвам късмета си. Почуках 3 пъти на вратата и попитах:
-Ехоо? Има ли някой? - отвътре се чуха глас и стъпки. Скоро на вратата се появи строен мъж с гарваново черна коса, тъмни очи и леко бежава кожа. Премигнах няколко пъти, докато се осъзная, че го зяпам с отворена устаи се засмях. Принципно бях чувала, че щяла да преподава жена, но явно слуховете грешаха:
-Ъм.. здравейте! Аз.. ами търсих си компания и попаднах на кабинета Ви, и реших да почукам. Казвам се Елизабет Белучи, извинете ако преча. - пелтечех безразборно, но така беше, когато бях стресирана. Усмихнах се нервно и зачаках реакцията на мъжа от моето тотално излагане.

Крис
Върнете се в началото Go down
Билбо Бегинс
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Билбо Бегинс


Брой мнения : 35
Join date : 15.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинета на Проф.Бегинс Left_bar_bleue999/999Кабинета на Проф.Бегинс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс EmptyВто Мар 16, 2010 3:56 am

Чу се някакъкв звук, показа се жена с кестенява коса и каза:
-Ъм.. здравейте. Аз.. ами търсих си компания и попаднах на кабинета Ви, и реших да почукам. Казвам се Елизабет Белучи, извинете ако преча. - пелтечех безразборно, но така беше когато бях стресирана.
- Здравай! Не, изобщо непречиш! Вътре беше малко разбутано
- Надявам се, че не е много разбутано. - казах й аз
- Разкажими за теб ? - каза тя
- Ми роден съм в Лондон, в не много богато семейство, учил съм в Грифиндор.Учил съм в колеж за летене .
- А ти ?

Крис
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинета на Проф.Бегинс Left_bar_bleue999/999Кабинета на Проф.Бегинс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс EmptyВто Мар 16, 2010 4:05 am

Усмихнах му се, вече бяхме в кабинета му и той ми разказваше за себе си. Скоро ме попита за мен и аз започнах:
-Такам ... По произход съм чистокръвна магьосница, родена съм в Италияили по точно Венеция. Но, когато навърших възраста, в която мога да имам поне някакви спомени. Родителите ми се преместиха в Рим. Учих в италианското магиосническо училище, като първоначално учих в нормалното. Родителите ми имат връзки с италианската мафия.. ако си чувал за нея. Когато бях малка, пътуваха много и аз бях с бавачките, и сама в цялото имение. Общо взето беше ми забавно. - засмях се и го погледнах:
-А как реши да се завърнеш в старото училище като преподавател? Аз не бих, но ми трябваше работа и трябваше да избирам или това или автомивката. - засмях се отново и погледнах Билбо, който ме гледаше с любопитство.

Крис
Върнете се в началото Go down
Билбо Бегинс
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Билбо Бегинс


Брой мнения : 35
Join date : 15.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинета на Проф.Бегинс Left_bar_bleue999/999Кабинета на Проф.Бегинс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс EmptyСря Мар 17, 2010 12:38 am

- Eха интересна история поне така ми звочи.
- Ами страста към летенето и като малук съм бил шампион с Грифиндор . И така един ден ми пратиха писмо от училището за преподавател по летене и аз се съгласих.Се пак това е моята страст.Аз започнах да й говара за сегашният ми живот че нямам съпруга нито деца
- А ти имашли си мъж дете или деца ?
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинета на Проф.Бегинс Left_bar_bleue999/999Кабинета на Проф.Бегинс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс EmptyСря Мар 17, 2010 1:03 am

-Не, нямам, но... може би... някой хубав ден... може и това да се случи. - засмях се и му намигнах.
-Но, когато реша да имам, бих искала да е с мъжа на мечтите ми, или поне нещо подобно. - усмихнах се на Билбо и попитах:
-Ти имаш ли жена на мечтите си? - знаех, че звучи глупаво, но все пак не знаех какво да го питам. Той се замисли и отговори след 2-3 минутки. Мълчанието ми се стори изморително и неловко, но след като той заговори се поуспокойх, и се заслушах в думите му. Гласът му звучеше добре, беше плътен и същевременно успокояващ. Сетих се за предмета му, като ученичка не се справях с летенето, и се надявах да не ми се налага да го правя за вбъдеще, но това беше минало и сега преподавах и не ми се налагаше да летя. Усмихнах се на тези мои мисли и се заслушах отново в Билбо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Проф.Бегинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Проф.Бегинс   Кабинета на Проф.Бегинс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Проф.Бегинс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на проф. Симънс
» Кабинета на Проф.Лонтър
» Къщата на Билбо Бегинс
» Кабинета
» Кабинетът на проф.Йо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът :: Куидично игрище-
Идете на: