Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинет

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue999/999Кабинет Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинет   Кабинет EmptyВто Мар 16, 2010 3:41 am

Тук може да задавате всякакви въпроси, били те свързани с уроците или не. Вратата е винаги отворена за всички. Кабинет 951270
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue0/0Кабинет Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyСря Мар 24, 2010 3:07 am

Ако мога да попитам може ли да участвам в часа без учебник но тъй като живея с мъгли (героя ми е живеел с мъгли)  мога да кажа много неща!
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue999/999Кабинет Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 5:19 pm

Отключих кабинета и отворих вратата:
-Заповядай миличка. Нещо за пиене хапване?О да, заповядай,седни не се притеснявай. - Вики ме гледаше плахо и седна на дивана. След каза че иска една чаша вода. Дадох й водата и казах че се връщам след секунда. Когато се върнах, носех един пуловер, черен панталон и маратонки. Замахнах с пръчката и дрехите се смениха веднага и изглеждах така.
-Е, какво ще кажеш? Ще ми бъде ли студено? - усмихнах се на Вики и си налях една чашка вода.
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue5/100Кабинет Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 5:30 pm

Влязохме в кабинета. Досега не го бях идвала тук, така че докато чаках професор Белучи го оглеждах с любопитство. Беше ми предложила нещо за хапване или за пиене, но не бях гладна, но пък малко жадна. Казах, че искам чаша вода, защото друго не ми се пиеше. Когато седнах ан дивана установих, че е доста удобен, та с удоволствие стоях там, докато я чаках. За мое изумление тя си донесе дрехите, направи някаква магия и ги смени за секунди. На ум си казах - ехааа и аз искам така.
- Е, какво ще кажеш? Ще ми бъде ли студено? - попита ме тя.
След което си наля една чашка и също отпи от нея. Усмихнах се, явно не само аз бях на вода. Огледах я добре и погледнах през прозореца, който се намираше в кабинета й навън. Позамислих се, а след това отговорих.

- Според мен за сега няма да ви е студено, но по късно може и да ви стане. - казах без да спестявам нищо.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue999/999Кабинет Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 5:37 pm

Усмихнах се, беше искрена и това ми харесваше:
-Щом казаш, смятам да си взема нещо връхно. - Върнах се с една жилетка и я прибрах в една чанта:
-Тази чанта е от много години в нашето семейство, виж. - отворих чантата като вътре се виждаше само жилетката, изкарах я и изведнъж чантата се посмали. Вики погледна странно, и аз обясних:
-Не знам точното име, но когато слагаш неща формата на чантата не се променя но вътре можеш да побереш цяла покъщнина, или поне половината. Когато идвах тук дойдох с тази чанта и една раница, всички на летището от Италия до Лондон ме гледаха странно. Но след като преминах през перона магьосниците и маговете не ме гледаха така. - усмихнах се на момичето и отпих още малко от водата.
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue5/100Кабинет Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 6:00 pm

След като и казах, че според мен по късно може да и стане хладно, тя се върна и си взе жилетка. Сложи я в някаква странна чанта. Всъщност чантата си изглеждаше съвсем обикновенна, но след това което видях и което ми обясни Елиза ми стана ясно, че не е обикновена. И аз исках такава. Поогледах я пак с любопитство. Преди да успея да се спра зададох въпроса, който ме тормозеше отвътре.
- Има ли още такива чанти в магазините? Продават ли се? - попитах професорката, като в същото време хвърлях на чантата жаден поглед.
Това ми беше в стила. Исках винаги всичко. На всяка цена ако си харесах нещо, то трябваше да стане мое притежание. Понякога моите родители отказваха, но аз доста бързо им променях мнението и го получавах. Исках да имам такава чанта, но не знаех откъде. Надявах се поне Елиза да знае, но не се надявах много. Това нещо е антика, предавано от поколение на поколение, така че може вече да ги няма по магазините, но човек никога не трябва да губи надежда. Погледнах Професор Белучи и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue999/999Кабинет Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 6:32 pm

-Ъх.. ами не знам. Трябва да попитам, тази е много стара. Но е възможно да има някаква по-модерна и да се продава. Ще попитам дядо ми. УСтройва ли те? - Вики кимна:
-Ако искаш някой път ще ти я заема, нямам нищо против. - усмихнах се на момичето и прибрах отново жилетката вътре. След това я закопчах и сложих на рамото си:
-Е къде ще ходим?
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue5/100Кабинет Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 7:03 pm

Усмихнах се.
- Не, няма нужда. Просто ми беше любопитно дали има още такива чанти, все пак вашата сигурно е доста стара.
Погледнах я още веднъж с копнеж, но бързо извърнах поглед. Не исках учителката да ме види. Станах пъргаво от дивана и търпеливо изчаках професорката да си прибере жилетката и да закопчае чантата си.
- Е къде ще ходим? - попита ме тя
- Нямам представа. Оставям на вас да решите, все пак вие по добре познавате замъка и околността. - отвърнах с широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Кабинет Left_bar_bleue999/999Кабинет Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет EmptyВто Апр 06, 2010 8:15 pm

-Ами добре тогава, ако искаш може да отидем на моста, или на езерото. Аз лично предпочитам моста. - усмихнах се мило на момичето, а тя в отговор кимна.
-Добре тогава миличка, хайде. О искаш ли нещо връхно. - преди тя да ми отговори взех още една жилетка и я пъхнах в чантата. Станах от дивана, а Вики ме последва след което излязохме от кабинета. Тъкмо когато заключвах се сетих че съм забравила пръчката си, върнах се и я взех, а после тръгнахме към моста.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинет   Кабинет Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Старият кабинет по Астрономия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Мъгълознание-
Идете на: