Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Задния двор

Go down 
+13
Карън Дейвис
Томас Дилъри
Александра Бекъм
Дарън Каубой
Ерик Сайфър
Саске Учиха
Аня Шеверненко
Ана Томас Блейк
Касиди Милър
Пейтън Амнел
Тайлър Шин
Синди Уайт
Крис Халиуел
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue999/999Задния двор Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Задния двор   Задния двор EmptyЧет Мар 18, 2010 10:51 pm

Задния двор Jupiter_Castle_by_Aircraftkiller

Свободно РП!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue999/999Задния двор Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 22, 2010 9:33 pm

Задния двор на училището беше като вълшебна приказка,такава мълва се
носеше из училището.Беше 3 часа,точното време за разходка,слънцето
пръскаше лъчите си навсякъде из двора,птичките обикалаха около
каменните стени и весело писукаха.Кейли излeзe от кабинета си и се
запъти към задния двор.Седна на една от хиладите пейки,разпръснати
безразборно из градинките и извади една книга,беше решила да почете на
спокойствие.Разгърна я и въздъхна.Не след дълго няколко
гълъбчета,наобиколиха Кел и тя повдигна глава от книгата.Те се закачаха
по обичайтия си начин,но изведнъж бяха подплашени от нещо,по-точно
някой.Този някой идваше от към сградата.Когато се приближи Кейли
забеляза че беше преподавател,който тя познаваше добре....


Последната промяна е направена от Кейли Симънс на Сря Мар 24, 2010 11:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue999/999Задния двор Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Мар 23, 2010 3:26 am

Тишината в училището буквлно побъркваше Тайлър,той реши да се разходи някъде из училището.Задния двор му се струваше много подходящ.Той смяташе че там ще види някого,с който да си поговори както трябва и както му е реда.Той вървя дълго време,а вятъра духаше право в него.Тай на няколко пъти се обръщаше с гръб към пътя си и стоеше така за да отмине бурята.Скоро времето поомекна.Вървеше дълго докато не видя едно момиче.Преподавателка която познаваше доста отодавна.-Кейли? - попита той взирайки се в нея.
Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue999/999Задния двор Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Мар 23, 2010 3:34 am

Мъжът,който подплаши гълъбчетата беше Тайлър Шийн,
Кейли не го бе виждала много отдавна и остана като поразена.
Странни чувства нахлуха в нея,може би спомени и
радостни моменти,все пак беше минало доста време
-Да,тоест здравей- поздрави тя.
-Какво правиш тук ,не очаквах да те видя?!


Последната промяна е направена от Кейли Симънс на Съб Мар 27, 2010 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue999/999Задния двор Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyСря Мар 24, 2010 10:08 pm

-Аз също не очаквах да те видя тук.Колко време мина?Колко време? - той се впусна в спомени,спомени в които те бяха гаджета.Бяха ученици и се обичаха,но пътищата им се разделиха и сега той не беше сигурен дали тя го обича.Някъде в него все пак още имаше чувства към нея и я обичаше,но сега той незнаеше нищо за нея.Нищичко.Тя имаше нов живот,а той също,много неща се бяха променили- Ами ти такова имаш ли си гадже или мъж? - попита я той каот внимаваше да не издаде че той няма.
Върнете се в началото Go down
Пейтън Амнел
1 Курс
1 Курс
Пейтън Амнел


Брой мнения : 10
Join date : 27.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyНед Мар 28, 2010 5:57 pm

След като се снабдих със необходимите ученически пособия,реших да разгледам училището.Денят не беше от най-хубавите,но поне не беше горещо.Започнах разходката си от задния двор.Там наистина беше много красиво и приятно за отдих.Седнах на една от пейките и се заслушах в тишината..Навсякъде около мен имаше растения и отдалеч се чуваше шума на вода..Изведнъж чух нечии стъпки,се бърнах  и видях непознато момиче.-Здрасти,аз съм Пейтън!-поздравих я и и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyНед Мар 28, 2010 6:19 pm

Касиди беше решила да се разходи из двора на училището.
Навсякъде беше наистина много красиво и успокояващо, затова слидерикната изобщо не бързаше.
Скоро тя стинга и до задния двор. Това беше мястото, което и хареса най-много от цялото училище.Двора беше пълен с пейки, дървета и цветя. Щом навлезе по-навътре Кас забеляза едно момиче, което седеше спокойно на пейката.
Щом Касиди започна да се приближава непознатото момиче се обърза и я поздрави любезно. Но не получи толкова любезен отговор:
-Да здравей- отвърна слидеринката, но не подаде ръка, а направи една-две крачки напред, спря и се обърна.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyНед Мар 28, 2010 10:58 pm

Ана бе дошла още рано сутринта. Беше я малко яд, че плановете й и същността й бяха разкрити от доста хора, но това не трябваше да я отклонява от целта й. Цял ден правеше какво ли не - бягаше, скачаше, премяташе се и обичайните мъгълски работи. Припомни си някои магии от първи курс, като Репаро, Ванишиьо, Утум зурай. Накрая подобри уменията си да разрушава стъкло и се опита да раздроби прче дърво, но успя съвсем малко. Привечер легна уморена на тревата и се загледа в небето. За първи път доста време то бе стоманено сиво, тъмните облаци изглеждаха така тежки, сякаш щяха след миг да се сгромолят на земята. Духаше вятър, никакъв звук не се чуваше от Тъмната гора и нямаше никого наоколо. Въпреки това момичето обичаше самотата и спокойнствите, макар че понякога бяха страшно подтискащи. Нещо изшумоля и...

//Който иска да заповяда.//
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue5/100Задния двор Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyНед Мар 28, 2010 11:11 pm

Защо днеска глупостите просто нямаха край? Тайлър беше офейкъл някъде и я беше оставил да се занимава с реда при първокурсниците, нещата не вървяха добре с личния и живот и сега и всички и разправяха, че щяло да се случи нещо ужасно. Какъв кошмар! Аня искаше поне за миг да се отърве от всичко това, затова се изнесе от Лунното езеро и отиде в задния двор. Там поне вятърът духаше леко и Анн просто се остави на вятъра.
Така тя седя дълго със затворени очи, а когато ги отвори тя видя в далечината някакъв силует, който и беше доста познат. Това беше Ана Блейк-нейната стара приятелка. Аш закрачи към нея и след миг тя забеляза, че хафълпафката вече беше обърната към нея.
-Толкова е трудно човек да те изненада.-каза Ашли и с усмивка седна до второкурсничката.
-Как вървят нещата с вампирството?-попита засмяна Шеверненко и от ръцете и излезе една топка вода, която започна да сменя формите си, докато Аня очакваше отговора на приятелката си.-Наследство!-добави светкавично Анн, когато леко изненада Томас Блейк погледна към водата.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyНед Мар 28, 2010 11:49 pm

- Здрасти, Анн. Радвам се да те видя. Как върви живота ми? Уф, остави се, всичко е пак объркано, но все тая. Надявам се, че ти си добре. - каза усмихната. После отново легна на тревата. Дълго си говореха двете, но по едно време приятелката на Ана Блейк, Шеверненко, каза, че трябва да тръгна. Двете се сбогуваха и момичето отново остана само. Облаците бяха станали все по- тъмни. Изведнъж прогърмя и блесна светкавица, след което силен и пороен дъжд заваля. За секунди Хафълпафката стана вир вода. ТЯ нямаше нищо против дъжда, но въпреки това стана и се запъти към гората. Покачи се на едно дърво и се загледа в далечината. МИслеше за Сам и Кай - братовчед й и нейният брат.
"Защо всичко винаги трябва да е сложно." - помисли си и затвори очи. Заслуша се в дъждът. Сякаш времето разказваше тъжна история. Малко врабче започна да чурулика и това сякаш допълни симфонията от звуци. Изведнъж светкавица удари близкото дърво и песента на птичето секна. СТана й малко гадно, но бързо се разсея. Някаква сянка вървеше в далечината...

//Същата покана, както винаги.//
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyНед Мар 28, 2010 11:55 pm

Саске излезе на двора и видя момичето от вечерта която той гледаше звездите и мислеше за него мислеше да се приближи до нея. Днес се беше облякъл с любимите си дрехи за тренировка. Изведнъж светкавица удари близкото дърво саске реши че е защото преди това беше използвал очните си сили и реши тази вечер да тренира още за да премахне тези дефекти. Саске се приближи до момичето.
- Хм... здрасти надявам се че си добре... аа онази вечер ми изглеждаше изплашена.
Саске се загледа в нея беше доста бяла но и някак си сияеше. беше красива. Саске се стегна и я погледна с поглед показващ че тя е по неша от него. Той не го изкаше но му се налага, налата му се да изпитва само омраза, нито приятелство нито любов само омраза...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue5/100Задния двор Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 12:01 am

Вървях между дърветата в двора, разсъждавайки над това което ми каза Лия. Какво ли можеше да бъде това толкова опасно нещо? Не, нямаше повече да се тревожи! Ставаше си стария човек, весел и винаги усмихнат. Излезе от сенките и се насочи към една групичка. Имаше 2 момичета, които бяха легнали в тревата и едно момче което ги гледаше сякаш с презрение.
- Здравейте - поздравих аз, когато бях на достатъчно растояние, че да ме чуят.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 12:07 am

- Ам,.. благодаря добре съм. Онази вечер? - попита тя и се сети с ужас за вечерта, когато директорът разкри плановете й. На всичкото отгоре се бе и разплакала. Надяваше се, че не говори за точно тази вечер.
- Ами ти... ъъъ, за съжаление не знам името ти. Все пак ти как си? - попита тя и се усмихна леко, въпреки ледения поглед, с който я наблюдаваше...
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 12:11 am

Саске не отговори на момичето разсея го познат глас беше онова момче слидеринецът Ерик. Саске изпита странно усещане все едно, че го беше грижа за този човек, дали това са част от чувствата на приятелстово... Саске се съсредоточи максимално и изгледа Ерик надменно, не изкаше но се налагаше
- Здрасти Ерик, просто попитах дали са добре изглеждаха ми уплашени.
Саске се обърна усещаше как се активира...
- Съсредоточи се, съсредоточи се - повтаряше си тои на ум.
Но явно не успя на време. Светкавица удари близкото дърво.
- СПРИ, СЪСРЕДОТОЧЕ СЕ...
Саске се успокои, когато се обърна го гледаха странно...
- Влезе ми нещо в окото...
Саске дочака отговора на другите.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 12:26 am

- Ние не сме прости мъгълки. - каза сепнато Анн. - Чао, сестро. - отвърна вампирката и си тръгна. През това време Ана гледаше Ерик. Сякаш и друг път го бе срещала. Стори й се леко странен. "Той да не би да е...?" - помисли си тя, но разтърси глава.
- Нещо ми влезе в окото... - продума Саске. Ана го погледна, но нищо не отвърна. Знаеше, че лъже, но не искаше да му се бърка.
Дъждът се усили. Цялата бе вир-вода, косата й бе на мокри кичури, като някои попадаха точно в очите й. За радост, не духаше силно и не бе студено...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue5/100Задния двор Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 1:07 am

- Хайде да влезем в училището - предложих аз, защото дъждът започна да се усилва.
Имаше нещо странно в това момиче, миришеше ми по различно от останалите, по сладникаво. Не! Още един ли? Защо забога всеки втори е превърнат във вампир? Дори и мило момиче като нея? Тези хора нямат сърца! Но не, нямаше да се държа с нея различно, щях да я третирам като равна като с човек, поне докато не докажеше обратното!
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 1:15 am

- По погледа ти виждам, че вече знаеш, че аз съм... ъъ. вампир. Предполагам си върколак - само вие ни разпознавате от пръв поглед. Всъщност, приятно ми е. Аз съм Ана, Ана Томас Блейк. Ами ти? - попита го тя, след като се запътиха към училището. Тя го гледаше. Изглеждаше замислен.
"Да, сигурно е странно да срещнеш мил вампир." - каза си с насмешка на ум хафълпафката. Вятърът се усили и стана по студено.
МОмичето не бе вампир като всички останали. Блейк бяха еволюирали и с помощта на магьосника те приличаха на другите хора - имаха пулс, кръв, чувства, издържаха на дневна светлина, можеха да бъдата наранявани, само че после раните бързо заздравяваха.
Ерик...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue5/100Задния двор Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 1:27 am

- Да правилно, позна, знам че си вампир, но това не ме притеснява. Ти не ми изглеждаш като останалите и точно това ми харесва в теб. - признах и аз истината - А колкото до името, аз съм Ерик Сайфър и да върколак съм! - казах и като щракнах със зъби и после се размях - Но на теб няма да навредя - отвърнах на объркания и поглед и я дарих с една усмивка.
- Надявам се това не променя нещата, говоря че ти си вампир, а аз върколак. Можем да бъдем приятели, нали? - попитах я аз, и се разсмях на това как се беше залепила косата и по лицето.
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
1 Курс
1 Курс
Саске Учиха


Брой мнения : 37
Join date : 27.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 1:35 am

Саске се връщаше от тренировката си и в задния двор срещна Ерик и онова момиче... Реши че на тях двамата може да се довери поне малко чувството което имаше към тях беше, беше странно сякаш ги харесваше... Саске се приближи.
- Здрасти Ерик и а извинявам се Ана научих за теб, Вампир нали беше по бледа и сияеше леко, това поне успях да забележа... Извиняваи че не се представих аз съм Саске, Учиха Саске.
- Не биваше да го правя - каза си той - не трябва да позволявам на тези чувства да изместват омразата ми.
Погледът му отново се втвърди и стана суров.
- Може ли да се присъединя към разговора ви...
Страно но това чувство му харесваше, не биваше да го пуска много в сърцето си, трябва да има място само за омраза.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 1:38 am

Ана кипна. Очите й станаха червени, но не го нападна. Вместо това вдигна ръце , събра дъждовните капки в нещо подобно на пластично огледало и го замрази, огледа се и се засмя.
- Наистина си прав, но също трябва да погледнеш и себе си. - и се разсмя. Дрехите му бяха виснали и приличаше на морка кокошка. Най-смешното бе, че от него излизаше лека пара, поради горещата му кожа. Двамата почти стигнаха вратите на училището. Ана се огледа. Сети се за Саске. Независимо от дъждът тя усети, че той се намираше до Езерото. Дъждът още повече се засили заедно със вятъра.
- Стана отвратително, а уж е пролет. - каза тя...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue5/100Задния двор Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 1:44 am

- Пфу хубавите ми дрехи заминаха на вятъра - казах аз продължавайки да се смея. - И да наистина времето е много гадно... за вапири - пошегувах се аз и я бутнах с рамо по нейното рамо. Това момче, Саске, криеше нещо, но му допадаше и не исках да го разпитвам. Загледах се в облаците, докато очите не ми се напълниха с дъждовни капки. Колко странно време наистина.
- Та Ана защо реши да дойдеш в Хогуортс, каква е твоята цел?
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyПон Мар 29, 2010 2:00 am

Докъто тъчх към стаята си минах покрей това странно място. Какво ли бе то?
Няма значение.
Поспрях малко за да отдъхна от тичането. Имаше някаква ваза.
- Уенгардио Левиоса. - казах аз и посочих с пръчката си вазата. Тя полетя и ме подгоди. Все още не бях овладял това заклинание! Нещо беше странно идваше голям черен облък. О,не това не е облък а Дементор!
- Експекто Патронам - пръчката светна. Заклинанието действаше.Прогоних дементора и седнх обратно. Вазата беше здрава! съсредоуточил съм се върху двете!
Какво ли правеше дементора тук?
Аз тръгнах към кулата Грифиндор.
Върнете се в началото Go down
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс
Александра Бекъм


Брой мнения : 208
Join date : 08.11.2009
Age : 33

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Мар 30, 2010 9:30 pm

Алекс отиде до задният двор, седна на поляната и реши да прочете нова книга.
Денят беше слънчев, птиците се завръщаха.Две зайчета се гонеха, и прескачаха.
Но на грифиндорката и омръзна от тези неща всеки ден, едно и също едно и също.
Стана хвана си раничката, тръгна на някъде без да мисли къде ще отива.Искаше новости приключения.
Тръпка и още страх, който караше квърта на Александра да кипи.
Изведнъж второкусничката хукна да бяга все по бързо и по бързо, докато се умори и тогава чак спря.
Качи се на едно дърво и там реши да постои известно време
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue7/100Задния двор Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyСъб Апр 03, 2010 3:03 am

Днес денят бе супер за Ана. Бе достатъчно заета, за да не мисли за проблемите си. Още първия ден имаше да учи нови неща и това винаги и се струваше интересно. След като бе свършила всичко, реши да се поразтъпче малко. Бе си взела одеало и сега седеше до езерото. Пследните слънчеви лъчи окъпаха лицето на момичето в приятна светлина. Макар за очите й светлината да бе силна, днес с някаква радост приветваше тази топлина. Вампирските й очи изпратиха деня и приветстваха нощта. Като по навик, тя легна на мекото одеало и се загледа в небето.
- Хей, фъстък, как е. - чу до себе си познат глас. От ляво бе легнал нейния брат, Кай.
- Оправям се някак. Ами ти? - попита го, неоткъсвайки поглед от звездния покрив, чист и ясен, осеян с милиарди блещукащи звезди. Можеше да усети, как той стана сериозен.
- Внимавай, сестричке. Трябва да се стегнеш. Сам не си губи времето. Мисля, че вече събира и армия. Ще използва всички хитрости и слабости срещу тебе.
- Много добре знам, но все пак благодаря ти за информацията, братле. - без да си разваля настроението отвърна, но мрачни мисли влетяха в главата й. Разтърси леко глава и се обърна към Кай, за да му каже нещо. но него го нямаше.
- Впрочем, сериозно ли харесваш Ерик? - попита недоверчива, седейки на един клон, точно над главата на малката Блейк.
- Да, и?
- Знаеш много добре, че не би трябвало. Едно на страна, че не е вампир, или човек. Той е върколак! Знаеш, че е недопустимо... - каза със строг поглед.
- Да, знам, но просто не мога. Харесвам го. И ако трябва да избирам между това да продължа расата ни, като бъда с тебе или някой дръг чистокръв, и така запазя власта си и между това да бъда просто вампир, но с Ерик,... ппредпочитам второто. - отвърна троснато. Беше се превърнала във вампир. От гняв, един голям клон изпращя и падна точно зад Кай. Тя си прибра нещата и се запъти към училището.
- Не бъди егоистка, Ана Томас Блейк. Останхме само ние. Времената са лоши. Не е време да мислиш за себе си.
- Ти си егоист, щом искаш нещо такова от мене, Кай. - отвърна тя тихо, вървейки към училището. След няколко крачки се обърна и с радост видя, че вампирът го нямаше. Тя отново седна, замислена. Очаквашеше, че скоро щеше да я пита това, но се чувстваше гадно. Не искаше да си разваля настроението, затова пак легна и си пусна приятна музика.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор Left_bar_bleue999/999Задния двор Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyСъб Апр 03, 2010 3:11 am

Аз както винаги един - два пъти хвърлях поглед в задния двор и знаех,
че няма никога да има ученици там. Но днеска се оказа обратното, там
имаше ученици, но в тъмното не можеше се види добре. Той тръгна към тях или него, бързо и когато стигна и видя че там е Ана и каза:
- Защо не си в леглата. Ти си втори курс и вечерния ти час е свършил преди четиридесет минути!
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Sponsored content





Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор Empty

Върнете се в началото Go down
 
Задния двор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: