Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориКалендарТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Класната стая

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка

Брой мнения : 372

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
999/999  (999/999)
Принадлежности:

ПисанеЗаглавие: Класната стая   Пет Мар 19, 2010 3:43 am

First topic message reminder :

Тук се провеждаха уроците по отвари.Стаята беше малка,но уютна и много лесно можеше да се препише по време на изпит! :D

АвторСъобщение
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс

Брой мнения : 208

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
0/0  (0/0)
Принадлежности:

ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Пет Апр 09, 2010 9:39 pm

Напълно обикновен, нищо не обичайна.....Само дето Алекс отново бързаше
Но закъде ли бързаше?Нима имаш по-важна задача, от тази да си почине за една минута.
Нямаше време за почивка, имаше време за учене и за учене....Така до-къде бях стигнала.
А да, момичето бягаше така бързо че още малко, щеше да полети.А можеби точно от това
имаше нужда момичето.
След известно вереме, второкусничката стигна пред кабинетът по отрави.Почука и влезе,
видя че учителката още не беше влязла.
Затова момичето започна да се готви за часът, свали си раничката, извади си тетрадка
та и учебникът.
Момичето бе развълнувано, това беше вторият час по този предмет...А тя обичаше да прави отвари, това я караше да се чуства страхотно.
Учителката влезе, всички ученици се изправиха.Поздравиха проф.Кейли и след това си седнаха на мястото.
Професорката поздрави учениците, след това започна да им разказва днескашният урок.
Който се отнасяше, за отвара която призовава птици.Професорката каза на учениците че
днес само тя ще направи, тази сложна отвара.Но другият час за реванш, те ще направят
сами тази отвара.Това много зарадва учениците....Но сега беше време да гледат как проф.Кейли ще направи отварата.
Учителката взе едно котле, и внимателно започна да мери една кана жълта течност.
След това се наложи да се направи една крачка назад.Без да се бави, взе едно стръгче
синап и леко го пуснса във жълтата течност.Учениците гледаха професорката и се възхищаваха, как отлично работи с тази отвара.
След няколко минуги отварата стана жълта, от котлето се надигта пара.Сега беше ред на
дяволският нокът.От отварата се отделиха странни лилави искрички.Едната реши да си поиграе с децата, и обиколи цялата стая.След като си поигра с децата, искричката се върна обратно в отварата.
Сега беше време да се почака, отварата беше почти готтова.Минаха няколко минути и проф.Кейли взе едно бяло перо.И го хвърли в отварата, отварата избухна и цялата стая стана в бяла мъгла.
Едно гълъбче изхвърча, то се уплаши и започна са лети из цялата стая.След малко лутане то кацна на рамото на проф.Симсън.
Учителката го подари на едно момиче.След това реши да разпусне учениците.Сега беше време да се срешнат в залата и там Алекс сама да направи отварата.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс

Брой мнения : 578

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
5/100  (5/100)
Принадлежности:

ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Нед Апр 11, 2010 7:24 pm

Ужасното ми настроение ме проследи и тук. Пред класната стая се бяха струпали различни групички ученици и си приказваха, но аз бях толкова ядосана, че не си направих друга да ги помоля да се отдръпнат, ами направо тръгнах към вратата. Бутнах няколко човека, ударих също така едно момиче, но не ми пукаше особено. Исках просто да вляза в кабинета, да си седна на мястото и да изчакам да започне часа, а след това да свърши и да .. ох и аз не знам какво искам. Просто искам да свършат по бързо часовете. Когато най-накрая се добрах до мясото си и седнах се чувствах много добре. Облегнах се и нетърпеливо започнах да чакам началото, а след това и накрая на часа. Когато професор Симънс стана си помислих "Каква ли щуротия ще учим днес" но бях изненадана. Щяхме да учим за призоваващата отвара на животни. Това звучеше доста странно, но и интересно. Гледах внимателно или поне до колкото можех, защото очите ми така се затваряха, че на моменти също заспивах и изтървавах какво говореше а и слагаше в отварата, преподавателката. Накрая се отказах и се отпуснах безгрижно. Поспах си пак за няколко минутки, но се събудих от силно ахване. Огледах се да видя какво беше причинило това и бързо открих виновника. Някаква си птичка била изчезнала. Облегнах се отново намръщено. Скръстих ръце и така останах до края на часа. Когато би звънеца първа тръгнах към изхода и излязох набегом.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   

Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2