Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 So what? I'm stll a rockstar... =)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Проф. Грей
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Проф. Грей


Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue999/999So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyПет Мар 26, 2010 6:12 am

1. Име: Aлександър (наричат ме Алекс, Алексчо, Алечко, но мразя да ме наричат Сашо, така че много внимавайте!) xD
2. Рождена дата и година, зодия: 17.07.1993, Рак
3. Град: Рим
4. Брат или сестра: Ноу
5. Защо избра този ник: Защото героя ми ще се казва Себастиан Грей и тъй като ще преподавам, реших че ще е най-добре така.
6. Обичаш: Шоколад, Цигари, Музика, Пиртялите си
7. Мразиш: Доста рядко се случва да мразя, но може би прекалено надутите хора и тези, които не ме разбират добре, а си мислят, че аз съм надут.
8. Страхуваш се от: Клоуни и имам Клаустрофобия
9. Опиши себе си, както намериш за добре: Сериозен, Забавен, но не и прекалено разлигавен. Помагам на приятелите си, когато имат нужда от мен. Оф, абе то си е ваша работа да ме описвате.

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм: Джеймс Лафърти, Чад Майкъл Мъри, Логан Лерман, Алекс Петифайър; Хилъри Дъф, Бетани Джой Галеоти, Лейтън Мийстър, Даниел Харис; Здрач, Пърси Джаксън, Незабравимата, Последен Изход, Властелинът на Пръстените, Тексаско Клане, Погрешен завой, Градски Легенди и още много...
2. Певец/певица/група/: Ахахаха, ако трябва да започна да изброявам тук ще трябва да будувам цяла нощ, а много ми се спи, сорка.
3. Книга/автор: Здрач, Дневниците на Вампира, Реликвите на Смъртните, Брулени Хълмове, Хари Потър, Властелинът на Пръстените и още много; Стефка, Лиса Джейн Смит, Касандра Клеър, Емили Бронте, Джоан Роулинг, Толкин, Чарлз Дикенс, Паулу Коелю, Дан Браун...
4. Компютърна игра: Blood Reyne, WOW, CS, LOTR, Sven и още много....падам си по куестове също.
5. TV предаване: ОКНА xD
6. Цвят: Черен, Лилав, Сив
7. Животно: Котки, Кучета, Мишки и обожавам Костенурки...
8.Занимание: Писане, Музика, Посещаване на различни клубове и дискотеки
9.Снимка: Вижте в темата за снимки, мързи ме сега... xD
Върнете се в началото Go down
Лусия Либонте
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Лусия Либонте


Брой мнения : 889
Join date : 25.07.2009
Местожителство : На седмото небе!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue999/999So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyВто Мар 30, 2010 3:29 am

Hey xD Забавно лапе, кифла или както и да е! Хайде наште!
1. Любимо цвете?
2. Любима марка кола?
3. Любим стил музика? Пее от щастие
Върнете се в началото Go down
Проф. Грей
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Проф. Грей


Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue999/999So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyВто Мар 30, 2010 3:34 am

Хахаха ''забавно лаше'' xD
Не си падам много по цветя, но харесвам черни, лилави и бели рози. Обичам и тези пролетните - кокичета, зюмбюли и т.н.

Porsche, Bmw, Lamborghini, Ferrari...
Предимно слушам Рок. Но ще ги подредя по най-слушани =)
-Рок
-Метал
-Хард Рок
-Готик
-Алтернатив
-Индустриъл
-Готик Опера
-Пънк
-Поп
-Хаус
-Чалга xD
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue5/100So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyВто Мар 30, 2010 11:47 am

Айде от мен да мине да драсна два, три въпроса xD

1. От кога пишеш в РП форуми?
2. Какво мислиш за вампирите?
3. А за върколаците?
4. Какво не би простил?
5. Какво те накара да се регнеш в тоя форум?
6. Любимите ти сериалчета?
7. Колко пъти се смееш дневно?

Айде тва е от мен за сега! И искам отговор на всички въпроси, дори и на тъпите xD
Върнете се в началото Go down
Проф. Грей
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Проф. Грей


Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue999/999So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyВто Мар 30, 2010 5:09 pm

Пич, ти можеш ли да броиш? Въпросите са седем! xD

1.От доста време, може би 4-5 години. =)
2.Преди бяха голямата ми маниа, все още ги обожавам, но не се вълнувам чак толкова, колкото преди. Честно да си кажа, започнаха да ми омръзват. Авторите уцелиха златната мина и айде да пишем само вампирски истории...
3.Никога не съм ги харесвал много. Но в The Mortal Instruments много ми харесаха.
4.Лицемерието и лъжата :О
5.Не знам. Просто попаднах на него и се регнах. xD
6.One Tree Hill, Gossip Girl, Supernatural, The Vampire Diaries, Charmed и още... =)
7.Аз постоянно се смея! xD
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue10/100So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyСря Мар 31, 2010 12:33 am

Я, още един рак :Д

1.Кой е любимият ти герой от Клюкарката?
2.А от Уан Трий Хил?
3.Лукас или Нейтън?
4.Брук или Хейли?
5.Коя е случката на която винаги се смееш от сърце? :Д
Върнете се в началото Go down
Проф. Грей
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Проф. Грей


Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue999/999So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyСря Мар 31, 2010 2:01 am

1.Чък и Блеър са ми любимци от Клюкарката. =)
2.Нейт, Хейли, Джейми, Клей
3.Нейтън xD
4.Хейли
Абе не разбрахте ли дотук, че съм заклет Нейли фен? ;P
5.Когато бях малък...на десет години сигурно се засилих със скейта по една много висока и стръмна улица. Не видях един стълб и направо го прегърнах, после паднах назад и не можах да стана от земята десет минути. Направо се разбих в него... xD
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
So what? I'm stll a rockstar... =) Left_bar_bleue10/100So what? I'm stll a rockstar... =) Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) EmptyНед Апр 04, 2010 7:45 pm

Една моя приятелка беше в нас, и заедно разглеждахме снимките на потребителите.Тя каза, че те е виждала когато е била с някакъв си Ташко.И аз нахално да попитам, познаваш ли някакъв си Ташко май на 16 години? xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





So what? I'm stll a rockstar... =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So what? I'm stll a rockstar... =)   So what? I'm stll a rockstar... =) Empty

Върнете се в началото Go down
 
So what? I'm stll a rockstar... =)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: