Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът на проф.Йо

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Йо Казаки
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Йо Казаки


Брой мнения : 37
Join date : 23.09.2009
Age : 25
Местожителство : Хогсмийд

Информация на героя
Ниво: ?
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue999/999Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 1:50 am

Тук може да питате разни неща!
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue0/0Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 2:28 am

-Професоре!Тук ли сте?Съжелявам че дойдох според моят часовник с 2 мин по-рано.
Не чух отговора.
Видях един стол срещу бюрото на професора и седнах.
С нетърпение чакам тази консултация.
Мисля че професора дойде...
Върнете се в началото Go down
Йо Казаки
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Йо Казаки


Брой мнения : 37
Join date : 23.09.2009
Age : 25
Местожителство : Хогсмийд

Информация на героя
Ниво: ?
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue999/999Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 2:40 am

Йо влезна от една вътрешна връта носеше една странна книга остави я на масичката и каза:
- Здравей,Дарън.Мерси че дойде.Искам да ти покажа една книга
проф.Йо я подаде на Дарън.На книгата пишеше "Келтският хороскоп"...После може да я вземеш и да ми я върнеш в края на следващият урок.Точно за този хороскоп искам да говорим.Кажи си рожденната дата...(ако искаш на героя ти ако искаш твоята)
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue0/0Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 2:50 am

-Професоре избрали сте превъзходна тема. Аз много бих искал да науча за всички зодий не само за моета. За това ако може да пуснете табличка?-попитах аз.
-И тук също ли е задължително да пишем по 5 реда РП?-Попитах аз.
Разтворих книгата...
и почаках отговор...
Върнете се в началото Go down
Йо Казаки
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Йо Казаки


Брой мнения : 37
Join date : 23.09.2009
Age : 25
Местожителство : Хогсмийд

Информация на героя
Ниво: ?
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue999/999Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 3:02 am

Професорът отговори:
- Всъщност книгатая има и в библиотаката може дам да я разгледаш.Е каква е твоята рожденна дата за да видим коя зодия си ти?

ПП.Незнам май трябва да се пише по 5 реда но аз не винаги пиша голям смях
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue0/0Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 3:49 am

Моета рожденна дата е 26.03.1999г.
Върнете се в началото Go down
Йо Казаки
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Йо Казаки


Брой мнения : 37
Join date : 23.09.2009
Age : 25
Местожителство : Хогсмийд

Информация на героя
Ниво: ?
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue999/999Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 3:52 am

- Ти си

ЛЕШНИК
от 22 март до 31 март;
от 24 септември до 3 октомври
Приспособяват се към всичко. Не са претенциозни. Разбират добре проблемите на околните. Притежават много положителни, но и крайно отрицателни качества. От доброта и щедрост, до непоправима лошотия. Ако сте сред техните любимци или приятели, ще ви помогнат да излезете и от най-заплетената ситуация. В любовта също са хора на крайностите. От тях може да се очаква всичко.
Върнете се в началото Go down
Дарън Каубой
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 43
Join date : 23.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue0/0Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyСъб Апр 03, 2010 3:55 am

-Благодаря ви много!
Консултацията беше прекрасна!
Довиждане!-казах аз.
И излезнах от кабинета.
Върнах се и добавих:
-Ще се видим утре ако има консултация!
И тръгнах...
Върнете се в началото Go down
Мориган Дий Фосет
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 17
Join date : 28.06.2010

Информация на героя
Ниво: 3
Опит:
Кабинетът на проф.Йо Left_bar_bleue100/999Кабинетът на проф.Йо Empty_bar_bleue  (100/999)
Принадлежности:

Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо EmptyВто Юни 29, 2010 12:23 am

Катлин почука три пъти на вратата и влезе. Тя беше пропуснала първия час, защото се бе изгубила в замъка, а не познаваше някой който да й даде домашното.
- Професор Йо? Дойдох да питам няколко неща относно първия урок и за пророкуването като цяло?
Момичето каза всичко като въпрос,защото й беше много неудобно че е пропуснало първия урок по Пророкуване. Първото което момичето погледна напред тя видя стол пред катедрата, а зад нея зя жалост - само празен стол. Кат седна и извади едно паче перо, среден пергамент и учебника. Тя почака малко. Малко се превърна в час и половина през който Катлин се отказа да чака и излезе, затръшвайки врата, при което едно огледало падна и се се счупи....


П.П.: Защо урока по прорукуване за първу курс е заключена?Аз съм нова и се опитвам да наваксам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на проф.Йо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на проф.Йо   Кабинетът на проф.Йо Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на проф.Йо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинетът на проф. Болдхеърт
» Кабинетът
» Кабинета на проф. Симънс
» Стаята на Проф. Либонте
» Стаята на Проф.Халиуел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Кулите :: Пророкуване-
Идете на: