Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Уроци на Първи Курс

Go down 
АвторСъобщение
Проф. Грей
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Проф. Грей


Брой мнения : 26
Join date : 26.03.2010

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Уроци на Първи Курс Left_bar_bleue999/999Уроци на Първи Курс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Уроци на Първи Курс Empty
ПисанеЗаглавие: Уроци на Първи Курс   Уроци на Първи Курс EmptyПон Апр 05, 2010 8:41 pm

Рано сутринта, когато Себастиан се събуди в спалнята си, забеляза, че слънцето на небето е затрупано от безброй черни облаци. Мъжът си помисли, че целият ден ще бъде мрачен, но няколко часа по-късно, небето се изчисти от облаците и към обяд дори започна да става горещо. Той мразеше тези рязки промени във времето, но какво можеше да направи?
След обяд имаше час с първокурсниците, въпреки че никак не му се искаше да работи с малки деца, които сигурно щяха да превърнат кабинета му в кочина по време на практическите часове. Проф. Грей не беше от най-спокойните хора и всичките му колеги виждаха това. Доста често бе чувал за себе си, че е импулсивен човек и действа без да мисли. Но никога не отричаше, че слуховете за него са верни.

Преподавателят се бе настанил удобно на стола си, намиращ се зад катедрата и очакваше учениците да влязат. Искаше му се този кошмар да свърши по-бързо. Чудеше се дали някога ще свикне да работи с тях. Е, може би това щеше да се случи, когато станат малко по-големи. След малко звънецът за започването на часа удари и първокурсниците започнаха да се изнизват един по един в класната стая. Грей много мразеше да правят така, предпочиташе да влязат всички наведнъж, отколкото да идват един след друг и да пречат.
- Хайде, хайде, настанявайте се по-бързичко! - извика той, опитвайки се да възстанови тишината и мира в стаята. Щом чуха смразяващия му глас, учениците успокоиха страстите и веднага седнаха на местата си, без да вдигат повече шум. Разбира се, веднага започнаха да оглеждат косата му, сякаш до сега никога не бяха виждали подобно нещо. Е, може и наистина да не бяха виждали.
- Аз съм Себастиан Грей - започна да говори той, а студеният му тон все още се усещаше. - Но вие сигурно сте чували за мен, затова няма нужда да говоря празни приказки. Ще ви преподавам по Трансфигурация, ако не ви е станало ясно.
Първокурсниците гледаха с изплашен поглед към преподавателят, сякаш се чудеха кой е пуснал този озверял човек в замъка. Тази мисъл развесели малко Себастиан и усмивката се появи на лицето му, но другите не забелязаха това.

- Надявам се, че повечето от вас са чели от учебника по Трансфигурация, защото знанията ви могат да ви помогнат през този час. Но, дори и да не сте чели искам да ми дадете отговор на въпроса: ''Какво според вас изучава Трансфигурацията''? - Себастиан замахна с пръчката си и пред всеки един ученик се появи бял лист. - Хайде, започвайте!


[Трябва да ми изпратите домашно на ЛС, нека бъде като съчинение. Надявам се да не са много кратички, вкарайте повече въображение, постарайте се, за да получите хубава оценка. За сега не пишете никакво РП, в четвъртък ще пиша отново аз].
Върнете се в началото Go down
 
Уроци на Първи Курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уроци за първи курс
» Уроци за втори курс
» Първи курс
» Уроците на Първи Курс
» Оранжерията(Първи курс)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Трансфигурация-
Идете на: