Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на първокурсниците!

Go down 
+8
zozi
Кети Смит
Меган Питарсан
Allie Darker
Роналд Лупин
Melinda Pierce
Деймън Колинс
Крис Халиуел
12 posters
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue999/999Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyПон Ное 15, 2010 11:46 pm

*Име: (на героя)
*Курс:

*Кръв(чистокръвена,нечистокръвна,мътнородна):

*Външен вид:
*Характер: (най малко 3 реда)
*История: (най малко 5 реда)
*Домашен любимец: (сова,котка или плъх)
*Допълнително:
(нещо за героя)
*Външен вид: (снимка на героя)
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Деймън Колинс
Ипсуич
Деймън Колинс


Брой мнения : 1
Join date : 16.11.2010

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyВто Ное 16, 2010 4:58 am

*Име: Деймън Колинс
*Курс: Първи Курс
*Кръв:Чистокръвна
*Външен вид: Има зелени очи, руса коса, приятна усмивка, оформено тяло. Умее да опянява с поглед. Висок е около 180,в момента косата му е леко къса

*Характер: Характера му е чепат,мрази да го лъжат,мрази да му казват какво да прави,и как да живее живота си,не обича правилата затова не ги спазва.
Мрази надутите хора,и тези,които се правят на някакви.Мрази хората,които са инати,но той всъщност не е инат.Обича да се разхожда из улиците и да слуша лубимата си музика на MP3 прейъра си сам.Мрази да му нахалстват и да го дразнят,не напада преди да го предизвикат,силен е,но не напада и не се бие без причина,предпочита да отбегне бой,отколкото да се бие.Голям инат е. Човек в никакъв случай не може да му казва какво да прави. Мрази да командва, но и не обича да бъде командван.Той е спокоен, но шумен. Обича да се забавлява на всяка цена.
*История: Той е магьосник като цялото си семейство.Като малък много обичал да се занимава със сякакви магии и заклинания.Дарбите му се развиват когато е на 9 и затова ги поддържа.Баща му умира,когато е на 5,а майка му решава да се занимава само с вещерски работи и го оставя напълно сам.След време решава сам да се запише за едно училище,където да практикува магиите,той разбира се е по - напреднал от другите деца.
*Домашен любимец: котка
*Допълнително:не
*Външен вид: Герои на първокурсниците! Lucas Герои на първокурсниците! 2644798Y
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue999/999Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyВто Ное 16, 2010 5:02 am

Одобрен!Името ти обаче ще бъде написано на български!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Melinda Pierce
Мъгъл
Мъгъл
Melinda Pierce


Брой мнения : 2
Join date : 19.11.2010

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyПет Ное 19, 2010 7:53 pm

*Име: Мелинда Пиърс

*Курс: 1-ви

*Кръв: чистокръвна

*Външен вид:
Снимка 1
Снимка 2

*Характер:
В повечето случаи Мел е амбициозна и не се отказва лесно. Но когато го направи, го приема доста сериозно. Може да издържи седмици без да казва и думичка, а от това се подразбира, че момичето не е от най- разговорливите. Обича да се смее и почти винаги е усмихната. Обича да излиза вечер, за да гледа звездите. Добра е в пеенето и в рисуването. Не споделя особено много, затова в повечето училища, в които е била тя няма много приятели. Мрази хората от типа "аз имам всичко" и предпочита да ги избягва. Може да се каже, че тя е доста затворена в себе си.

*История:
Целия и род били чистокръвни, но майка и и баща и предпочели да живеят далеч от магиите и затова се местят в Австралия, където се ражда и дъщеря им- Мелинда. Въпреки, че родителите и знаели че и тя ще има способности, те не и казали, а предпочели да лъжат дъщеря им докато тя не стане достатъчно голяма да разбере истината. Когато е на 8, баща и умира в самолетна катастрофа. Оттогава тя и майка и се местят често. Мел преживява тежко загубата на баща си, защото те били много близки. Няма братя и сестри. Понякога и е много гадно, че няма, защото не може да споделя с никой, за проблемите си. Местела се е поне 3 пъти, което също не и се отразява добре. Когато става достатъчно голяма, Мел научава всичко за магьосническия свят тя решава. че това е нейното призвание и отива да учи в Хогуортс.

*Домашен любимец: Котка

*Допълнително:
Любим цвят: Лилаво и Черно
Хоби: Пеене
Талисман: пръстен с написано името и отвътре

Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue999/999Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyСъб Ное 20, 2010 8:43 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Роналд Лупин
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 54
Join date : 06.04.2010
Age : 25

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyВто Ное 23, 2010 12:25 am


*Име: Роналд
*Курс: 1 - ви
*Кръв: чистокръвен
*Външен вид: рижава коса , кафеви очи , лунички ( на места ) , леко - изострени уши ,
Височина - 160 см. ; Тегло : 47 кг. ; Спортна форма : Добре оформени бицепси , Стегнати трицепси ; Сравнително бърз .
*Характер: Приятелски настроен , Добродушен , Умен , Леко Нервен , Внимателен , Забавен , Игрив , Лесно се сприятелява , Не обича да се бие , ако не се налага , Чаровен, Мъдър , Точен
*История: Роналд е отделен от родителите си още при раждането . Негов настойник остава вуйчо му : Луциус Уизли . Той живее с него до 7 годишна възраст и бяга от дома му . След това живее 2 години на улица Диагон-али . Той разбира съвсем малко информация за майка си : Белатрикс Уизли - смятана за една от най - злите магьосници на този век , отказала се от Черният лорд , но се твърди че продължава да му е вярна . Баща му пък : Корнелиус Лупин е бил полу - върколак , но Рон не наследява тези чарти на семейството си . Когато разбира , че е приет да учи в училището Хогуортс , той е отчаян , защото иска да продължи да търси родителите си , но след това осъзнава колко ще му е интересно и заминава . Знае някой от магиите за начинаещи и тренира усилено всеки ден , защото лично иска да се изправи срещу смъртожадни
*Домашен любимец: сова - Куин
*Допълнително: Не се примирява с ученическата униформа , защото обича да носи по - стилни мантии или обикновенно - Суичъри . Обича и куидича .
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue999/999Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyПет Ное 26, 2010 2:16 am

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Allie Darker
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 2
Join date : 27.11.2010

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyСъб Ное 27, 2010 12:31 am

Име: Али Даркър /Allie Darker/

Герои на първокурсниците! 2701388W

Години: 14

Вид: Мъгълокръвна

История:
Алекс е родена в Лондон.Родителите й са мъгъли, но малкото момиченце носи магията в себе си. Ражда се в един мрачен ноемврийски ден. Майка й и баща й са изключително щастливи от появяването й на бял свят.Т е знаят, че Али е магьсница, но дори и не подозират каква ще е нейната съдба. Засега няма да ви разкривам, защото какъв смисъл да разказвам историята по-нататък. И така момиченцето израства щастливо и обгрижвано, докато един ден не родителите му не загиват. То е изпратено при баба си, която обаче въобще не е наясно каква точо е нейната внучка. Годините минават и ето че изведнъж малката сладка Али става на 11 години. Време е да получи писмото си от "Хогуортс". Ето го и него... То е голяма изненада за бабата, която първоначално отказва да пусне внучка си на подобно място.Александра обаче държи на своето и на всяка цена искам да замине. Просто не може да търпи възражения. И така баба й най-накрая се съгласява. Ала не е възможно нещо да не се обърка. Няколко дена преди отпътуването, рано сутрин, бабата на Алекс издъхва. Момичето е съсипано и сериозно започва да се чуди колко силно е желанието му да замине за това място. Най-накрая се решава и си казва, че трябва да продължи напред. И така влакът потегля и малката магьосница се оказва заобиколена от най-различни хора.Тя бързо се сприятелява с околните, но въпреки това все още не може да се оттърси от мисълта, че близките й вече ги няма. Обаче Александра никога не се предава и именно това нейно качество и помага да оцелее. Често става обект на подигравки заради мъгълския й произход, но не й пука. За нея това няма значение, нали все пак магията е в нея...

Характер:
Още от малка Али е изключително припряна. Винаги бърза и не търпи възражения. Хитра е и често злоупотребява с магията, за което почти винаги бива наказана. Но както вече споменахме...не й пука. Интересува се единствено от себе си. На външен вид изглежда мила и невинна, ала никой не знае какво се крие отвътре, а и тя рядко позволява на хората да разберат... Разговорлива е и това й помага толкова бързо да намери нови приятели. Само те може би са просветени за нейните чувства. Може би... Али никога не се доверява на сто процента. Така се е научила. Не мисли, докато говори, чак след това. Никога не съжалява за думите си. Пряма е с хората... до болка. Не, че не я интересуват чувствата на другите, просто поставя своите на първо място. Доста хора я определят като самовлюбена, но тя не се смята за такава..

Външен вид:
Али има светла и адски дълга коса. Никога не си я е скъсявала, а и няма намерението да го прави. Обикновено очите й са зелени, но в зависимост от настроението могат да се изменят до почти сини или пък обратното - сиво-черни. Чак да ти се струва, че можеш да се удавиш в тях. Сравнително висока е за възрастта си - около 166 и няма особено желание да расте повече. Има стройна фигура и дълги крака. Не иска да променя нищо в себе си. Според нея външният й вид е безупречен. Мрази мантията си и затова често я носи разкопчана, така че да се виждат ризата и полата й.Гримира се рядко, но когато го направи става наистина ослепителна. Усмивката никога не слиза от лицето й - друг е въпросът дали е истинска или просто си стои там, заблуждавайки всички околни...


Върнете се в началото Go down
Меган Питарсан
Мъгъл
Мъгъл
Меган Питарсан


Брой мнения : 2
Join date : 16.01.2011

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyПон Яну 17, 2011 12:48 am

Име: Меган Питарсан
Курс: Първи курс
Кръв(чистокръвена,нечистокръвна,мътнородна): Чистокръвна
Външен вид: Тя е на 14 с руса коса и зелени очи. Висока е 1,66. Има обаятелна усмивка!
Характер: Тя е винаги позитивно настроена към всеки и към всичко. Изключително спокоен човек е. Обича да е с приятели. Обожава да пее, да рисува , и да танцува! Дразни се от хората, които се отнасят надменно и агресивно към другите !
История: Родена е в Малибу (щата Калифорния). Родителите и не са магьосници, но баба и е. Тя е наследила магически сили от баба си , но има много да учи за да ги овладее... Родителите и не искат да приемат дарбата и. Но след 13-тия и рожден ден силите и започват да се проявяват и те нямат друг избор освен да я приемат такава каквато е. Баба и успява да ги убеди да я изпратят в това училище за магии и те се съгласяват! Тя има и сестра която се казва Сторм , но е на 11 години и не се знае още дали и тя ще има магически способности....
Домашен любимец: Котка на име Пуфи.
Допълнително: (нещо за героя) Най-добрата и приятелка се казва Ашли. Любимата и храна е риба. Обича да пие наторален сок. :D Отделя време за външния си вид (сменя прическите и се гримира понякога).
Външен вид: (снимка на героя)
Герои на първокурсниците! Images%3Fq%3D%25D1%2585%25D0%25B8%25D0%25BB%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25B8%2B%25D0%25B4%25D1%258A%25D1%2584%26um%3D1%26hl%3Dbg%26biw%3D1024%26bih%3D634%26tbs%3Disch:10,700&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=485&vpy=234&dur=7161&hovh=244&hovw=206&tx=99&ty=169&oei=uyAzTeGZDtW04gac8PGhCg&esq=21&page=2&ndsp=18&ved=1t:429,r:14,s:15&biw=1024&bih=634
Върнете се в началото Go down
Кети Смит
Мъгъл
Мъгъл
Кети Смит


Брой мнения : 3
Join date : 20.02.2011

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Кети Смит   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 20, 2011 3:03 am

*Име: Кети Смит
*Курс: 1 - ви
*Кръв:чистокръвна
*Външен вид: руса коса ,светли очи,висока.
*Характер: Обича компанията,да е с приятели.
*История: Майка- Вещица Баща - вещер. на 7 разбира от майка си, че е вещица,но баща й смята,че е прекалено малка и се карат с майка й, в продължение на 1 година съдът решава къде да остане- при майката или бащата, накрая тя остава при майка си. Баща й не е доволен от решението и напуска страната. В началото майка й я обучава вкъщи как да използва магията,но става трудно,защото се местят в Смъртният свят и тя трябва да си намери работа,налага се на 12 Анна да отиде в Магическо училище.
*Домашен любимец: котка-Селем
*Допълнително: Няма
Върнете се в началото Go down
zozi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2011
Местожителство : лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 27, 2011 5:55 pm

име:zozi курс:1 курс кръв:чистокръвна външен вид:аз съм много умен и още слушам бива ме в магийте по предметите това е коса:кафява очи:кафеви
Върнете се в началото Go down
zozi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2011
Местожителство : лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 27, 2011 6:03 pm

има още характер:ами добър васпитан умен щастлив супер съм бива ме в много неща история:роден съм в париж родителите ми са магьосници всички са магьосници още всичко е толкова магично домашен любимец:сова аз обичам да ям риба сладолед супи таратор кисели краставици краставици
Върнете се в началото Go down
zozi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2011
Местожителство : лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 27, 2011 6:08 pm

допълнително: няма друго външен вид:p1000169[img][/img]p1010230[img][/img]
Върнете се в началото Go down
zozi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2011
Местожителство : лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 27, 2011 6:13 pm

допълнително:няма друго външен вид:нямам снимка [
Върнете се в началото Go down
zozi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2011
Местожителство : лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 27, 2011 6:14 pm

няма други снимки не
Върнете се в началото Go down
zozi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2011
Местожителство : лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Фев 27, 2011 6:15 pm

това е .
Върнете се в началото Go down
aylin_2000
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 2
Join date : 05.03.2011

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyСъб Мар 05, 2011 4:57 pm

*Име: (на героя) джо уизли
*Курс 1
*Кръв(чистокръвена,
*Външен вид:
*Характер: (най малко 3 реда)
*История: (най малко 5 реда) не мога да измисля сори
*Домашен любимец: котка
*Допълнително: (нещо за героя)
*Външен вид: (снимка на героя)Герои на първокурсниците! Images?q=tbn:ANd9GcSONisGbUL9IfgoUTbGSeoKFP7TwX-L3h465eGd4DsEb0UfXX8w Герои на първокурсниците! 284854
Върнете се в началото Go down
poli_desi_nati_didi
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 14
Join date : 26.04.2011
Age : 28
Местожителство : Българи

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Герои на първокурсниците! Left_bar_bleue0/0Герои на първокурсниците! Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyВто Апр 26, 2011 11:53 pm

Име:Алекс Оливър Русо
Курс: първи курс
Кръв:Чистокръвна
Външен вид:дълга руса коса,бяла кожа,сини очи,алено червени устни.
Характер:Мила,добра,ученолюбива,любопитна,весела,услужлива,милосърдна,възпитана,приветлива,срамежлива,упорита,похватна,умна,смела,безстрашна,интересна,подредена,културна,,чуствителна,забавна,
интелигентна,танцувална,музикална,притеснителна,хитра,учерователна,силна ученичка и засмяна.
История:Аз съм Алекс Маргарита Русо.Идвам от страната на добрите вещици.Родителите ми ме изпратиха в това училище,за да стана добра вещица.Имам по-малък брат и по-голяма сестра.Много се разбирам с тях, както и с родителите си.Баща ми и майка ми са цар и царица на нашата държава,баща ми се казва Оливър,много обича мен и семейството ми.Майка ми се казва Джесика,тя много се грежи за нашето семейство.Те много се надяват да завърша успешно това училище.Надявам се да стане.Довиждане!
Домашен любимец:Котка
Допълнително: За мен е важно учението.
Външен вид (снимка):

glitter-graphics.com" border="0" alt=""/> :отвари: :отвари:
Върнете се в началото Go down
veliko2
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 1
Join date : 21.08.2011

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Авг 21, 2011 2:21 pm

1 велико
2 първи курс
3 чистокръвен
4 тъмно кафява коса , кафяви очи
5 добър,понякога лош
6 аз съм велико идвам от страната на добрите магьосници родителите ми ме изпратиха тук за да се уча
7 куче
Върнете се в началото Go down
Selena Potter
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 1
Join date : 13.11.2011

Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! EmptyНед Ное 13, 2011 11:18 pm

1.Име:Селена Потър
2.Курс:първи
3.Кръв:Чистокръвна
4.Външен вид:Висока 150м,килограми 40кг,черна коса,черни очи ,червени устни,светла кожа.
5.Характер:Ученолюбива,любопитна,Добродушна,винаги помагам на приятели,скромна,с чувство за хумор.
6.История:Идвам от Холивуд,Майка ми е вещица,а баща ми е магьосник,имам сестра тя е на 5 години,.дойдох в Хогуорст за да се уча на магии и вълшебства.
7.Домашен любимец:Котка или Сова
8.Допълнително:Ако може незабавно да ме приемете в училището.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на първокурсниците! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на първокурсниците!   Герои на първокурсниците! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на първокурсниците!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на третокурсниците!
» Готови герои
» Герои на второкурсниците!
» Герои на второкурсниците!
» Герои на преподавателите!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Основно :: Герои-
Идете на: