Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 по коридора...

Go down 
+7
Ерик Сайфър
Ана Томас Блейк
Ашли Стюарт
Синди Уайт
Аня Шеверненко
Елиза Белучи
Крис Халиуел
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue999/999по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyСъб Фев 27, 2010 8:06 pm

First topic message reminder :

по коридора... - Page 2 Fwud1h

Свободно Рп!

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 4:18 am

За кратко момичето се замисли. Чудеше се дали да му каже, или не. Всичко толкова напираше да излезе, всички тези чувства, таени от години в сърцето й, разяждайкия все повече и повече.
- Не си ти виновен. Просто... - и Ана не можа да се спре и започна да изброява всичко, което се таеше в душата й. - ... ме е страх. Не искам да загубя всички които обичам, малко или много. Страх ме е, че Сам ще те използва, и че може да те убие, за да постигне целта си. В краен случай, ще трябва да страня от всички, а аз немога и така ще ви нараня. Страх ме е,че няма да мога да се справя с всичко. Ужасявам се от мисълта, че неволно ще те нападна, заради глада си, и ще те превърна в чудовище.
Тя не бе свършила, но не можеше да говори повече. Стъклата започнаха да се пукат и накрая се строшиха, светлините изгаснаха, а навън се се разрази буря...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 4:29 am

- Първо мога и сам да се грижа за себе си! Второ не си сама! Винаги можеш да разчиташ на мен, за всичко! Дори и за незначителни работи, винаги съм насреща! И трето, най-важното, няма да ме изгубиш! Ще бъде с теб докато ти не пожелаеш обратното или докато не се разделя с живота си, което вече ще е много по-трудно, защото вече имам много добър стимул да живея! - отвърнах и аз и отново долепих устни до нейните. Нейните прекрасни устни, просто неможех да им се наситя.
- Е мисля че трябва да тръгваме, вечерният час отдавна мина! - казах и аз и 'и се усмихах съучастнически. Взех я отново в обятията си и я изправих на крака.
- Искаш ли да те отнеса до стаята на хафълпаф или предпочиташ да вървиш?
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 4:50 am

Ана нямаше нужда да отговаря. Ерик я вдигна, сякаш ученичката беше от перо, и я понесе към Общата стая. Движеше се много бързо, но бе издръжлив, защото щом стигна стаята пред Общата стая, почти не се бе задъхал. Пусна я на земята и я целуна за лека нощ - дълго и продължително. След което дълго я държа в прегръдката си. Вече се чувстваше по-добре и спокойна до такава степен, че се унесе и щом Ерик я пусна, Блейк леко се олюля в просъница, но за щастие се разсъни на мига.
- Лека нощ. - пожела му тя и се запъти към спалните, докато слидеринецът вървеше към подземията...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 9:18 pm

Ана вървеше по коридора унесена. Днес имаха свободен ден и й бе скучно да стои в стаята, затова отново поде своите странствания из територията на училището. В началото на деня времето беше хубаво и Блейк предположи, че няма да има нужда от яке, но постепенно времето се развали, та затова сега бродеше по коридорите като самотен призрак. Цял ден й бе напрегнато, предусещаше, че нещо лошо, наистина лошо щеше да се случи в скоро време. МИслеше си за вчера и за своите кошмари. Онзи образ, от часа по Билкология отново се натрапи в съзнанието й. Хафълпафката разтърси глава и се облегна на стената, заглеждайки се навън. Вятърът духаше силно, а клоните се навеждаха до земята, от гнева на времето. Момичето усещаше напрежение във въздуха и се чудеше от какво е породено то, да не би просто отново да халюцинира, но нещо й подсказваше, че не е така.
Изведнъж всичко застина. Дърветата се изправиха и вятърът се поуспокои. Секунди след това гръм удари едно дърво, най-голямото и централно дърво в една група дъбове. Земята се разтресе и Ана паникьосано седна на земята.
"Какво, по дяволите става?" - питаше се трескаво, но скоро научи. Внезапно някаква картина изникна пред очите й. Рзличи фигурите на демон и на магьосник - млад и строен. Водеше се яростна битка и виждаше, че и двамата се унищожаваха взаимно. С ужас, вампирката разпозна в мага директора на Хогуортс. С последни сили той се опита да нанесе решаващия удар, но... съществото бе по-бързо и убивайки себе си, то уби и Халиуел. Тя видя експлозията и цялата трепереща и обляна в пот се събуди от своя транс.
- Не, не е възможно... - каза си тихо, с треперещ глас. Как можеше този човек така да умре. Беше просто невъзможно, нереално, но бе истина. Неискайки да повярва, хафълпафката се опита да открие присъствието на професор Крис. Знаеше миризмата на кръвта му и нямаше да бъде трудно, но... нямаше нищо. Той просто бе изчезнал. С насълзени от мъка очи ученичката се изправи и погледна към поваленото от мълнията дърво - съборено и изгорено, то просто лежеше, нямайки възможност повече да вкусва от соковете на земята, неможейки повече да се радва на слънчевата топлина и светлина. Сега то бе просто парче дървесина, сега то бе мътво като директора.
Тих дъждец започна да вали. Целия живот в Забранената гора се изпокри и замлъкна, отадавайки последна почит на директора. Изненадани и тъжни писъци се разнесаха по цялата територия на замъка. Само Ана седеше в коридора и ронеше сълзи заедно с дъжда, породен от нейната тъга...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 11:10 pm

Излязох от залата, когато всичко се поуспокои и се запътих към коридорите, исках да остана насаме, а на вън валеше проливен дъжд. Тогава чух тихо ридание и се запътих към него, исках да разбера от къде идва.
- Ана! - извиках аз към силуета в края на коридора, легнала, с опрян гръб в стената. Ана -повторих аз - защо плачеш?
- Директора..... Крис..... той.... - дори неможа да го произнесе и избухна в плач.
Разсмях се шумно, тя явно още не знаеше.
- Ана, директорът е жив! Просто си е направил шега с нас, няма да се отървем толкова лесно от този идиот, със странното чувство за хумор. - казах и аз и седнах до нея. Прегърнах я и я придърпах в обятията си. - Спокойно, само се е шегувал, но според мен не трябваше да го прави, като знаеше какви може да се последствията, но кой може да го разбере?
Положих нежно главата и върху гърдите ми и допрях нежно устни до нейните. Тя леко потръпна, но поне постигнах желяния ефект, започна да се съвзема и спря да хлипа.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 11:34 pm

Щом Ерик й обясни какво се е случило в действителност, хафълпафаката отначало не можеше да разбере какво става. За да се увери, затвори очи. След няколко секунди, усети мириса на кръвта му, носеща се от Голямата зала. както се бе облегнала на Ерик, тя изведнъж подскочи и започна да кръжи в кръг пред слидеринеца.
- Как може да направи такова нещо?! Не мисли си, че на някои ще им дойде в повече и това. Този глупав... - мърмореше ядосана. От гняв се бе превърнала във вампир. Докато кръжеше и си припомняше последните часове, още по-голям гняв я обземаше и до такава степен си стискаше ръцете, че си заби ноктите в кожата и от дланите й потече кръв, а самото момиче буквално изгаряше от яд. Цялата бе покрита с пламъци, а скоро и стените. Пред очите й преминаваше моменти от миналата година, от което даже стените запонаха да горят. В коридора стана непоносимо горещо, сякаш магма заливаше пода.
- Само да ми падне... Колко ли още души е изплашиш. Сигурно цялото училище се е втрщило, но защо да помисли... - продължи тя. Ерик...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 11:54 pm

- Ана успокои се иначе ще се опечем и двамата - отвърнах и аз и се разсмях. - Спокойно! - казах и аз и запристъпвах към нея. Трябваше да се успокои, иначе и двамата щяхме да сме мъртви, или поне аз. Добре, казах си аз, когато тя започна да се овладява. Залитна, от много енергия която бе изразходила за да използва тази си способност и залитна. Хванах я нежно и я сложих да седне на земята.
- Ето виждаш ли какво става, като се ядосваш за глупости! - казах и аз и 'и се усмихнах. Седнах до нея на студения под, но не смеех да я прегърна, незнаех дали си е върнала нормалната температура. Заслушах се в радостните викове, които се чуваха от по-горния етаж, явно вече всички знаеха, че това е просто глупава шега.
- Е, поуспокои ли се? - попитах я аз и 'и се усмихнах за пореден път.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:44 am

Честно казано, момичето си бе лудо, но не се ядосваше чак толкова за нещо напразно. Изхаби много от енергията си и щом залитна, Ерик я бе хванал. Скоро достигна нормалната си температура и й стана хладно от срудения под, от което изтръпна. Трябваше й енергия, трябваше й кръв. Тя изкара кутийката си с таблетки и изгълта всичките. Кървавочервените й очи приеха нормалния си вид - вече не светеха така заплашително в мрака. Тя искаше да се изправи, но щом стана, отново залитна. Ерик я хвана и седна с нея на пода.
- Извинявай, но ми дойде в много. Първо братът на директора, а сега и той. Беше наистина гадно от негова страна. - каза съвсем спокойно. Тя сдържаше гнева си, който бързо се поуталажи.
Изведнъж усети приятна миризма - кръвта на някакво животно,... може би сърна. Про други обстоятелства щеше да си стои на мястото, но сега тя умираше от липса на кръв. С един скок тя отиде на ерваза. В следващия миг тя тичаше към животното.
- Ана? Чакай... - извика Ерик и след като се превърна във върколак я последва. Макар, че бе изморена, мисълта за вкусната напитка й даваше сили. Съвсем бе пренебрегнала човешкото в нея.
След кратко време тя хвана сърната. Счупи й врата и започна да пие кръвта й. След няколко минути, когато глада й се поуталожи, тя усети върху гърба си погледа на върколака. С разрошена коса, с кървавочервени очи, светещи в тъмнината, с уста, от която се стичаше животинската кръв, тя го гледаше.
- За съжаление, това съм аз. Аз сне съм човек, а животно. Разбирам отвращението ти. - говореше му тихо, с лека виновата усмивка. От цялата си душа не искаше да я ижда така и макар, че можеше да пренастрои паметта му, единственото което направи Ана и е да се обърне с гръб към него. В последните минути, кръвопийцата бе развалила представата си за себе си за Ерик, предполагаше Блейк. Върколака...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:57 am

- Няма за какво да съжаляваш! Това е твоята природа и не те виня за нея, въпроса е какво се крие вътре! Дори и такава пак си прекрасна, моят кръвопиец! Знаех още от началото каква си, но това не ми пречеше да те обичам, няма да ми пречи и сега! - казах и аз и я прегърнах. - Нима не знаеш колко много значиш за мен? Мислиш си че това ме кара да се отвратя от тебе? Все едно ти да се отвратиш от това, че съм вълк! Не това е част от нас и трябва да жовеем с нея, а за мен това не е проблем! А за теб? - попитах я аз и я целунах нежно по устните, а след това се отдръпнах за да и дам шанс да отговори. Трябваше да е сигурна в чувствата си! Загледах се в небето, което започваше да се оправе от изненадващия порой, това беше добре, не ми харесваше като вали! След известно време Ана проговори...


Последната промяна е направена от Ерик Сайфър на Чет Апр 08, 2010 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:33 am

- За мене това, че си вълк не е никакъв проблем, но не ти можеш да съсипеш съдбата на някого, да го превърнеш въа вампир. Ами както днес се нуждаех от кръв и не се бях стърпяла и те бях захапала? - каза тя, като го погледна с крива усмивка. Той се замисли, но преди да отговори, хафълпафката продължи.
- Но ще трябва съвсем да съм полудяла, че да захапя моя любим вълк, та камоли да пия кръв от тебе. - след което го целуна. После взе лицето му в едната си шепа и се вгледа в очите му - толкова топли и дълбоки. Тя си спомни за един човек, имащ същите очи, който обаче вече бе мъртъв. Тази мисъл винаги я натъжаваше, затова разтърси глава, опитвайки се да махне образа му от главата си. Тя отново го целуна и преплете пръсти в неговите, като започна да отстъпва назад, но се спъна и двамата паднаха на земята. Двамата започнаха да се смеят. Тя отново го целуна и преплете ръце през врата му, а той я хвана за кръста...
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:38 am

- Ана...Ана - викаше някого..
Патерсън се появи и продължи:
- Аз съм Лукас - заговори отново той...
- Анн... ?! - Дрю видя как любимата му се целува с другиго.
- Няма значение ... - Хъфълпафеца понечи да си тръгне,като почувства нещо в себе си-ГНЯВ
Момичето бе познала очите,които по същият начин я гледаха миналата година .
- Люк?! - Блейк с несигурност произнесе предишното име на Дрю
- Вече не ... - в отговор,второкърсникът й отговори отричателно и си тръгна


Последната промяна е направена от Дрю Патерсън на Чет Апр 08, 2010 1:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue999/999по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:40 am

Дрю,пиши малко по - дълги Рп-та!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:53 am

Просто перфектния момент! Неможех да мился за нищо освен за нея, а и не исках! Целунах я отново, но този път с повече страст от когато и да било, просто бях на седмото небе, вече бях сигурен в чувствата 'и и това ме радваше. Изправих се и я придърпах в скута си, като положих главата и на гърдите си, можех да продължа с това което тя беше започнала, но не бях такъв човек. Загледах се в птиците които прелитаха над нас, колко свободни бяха, без грижи, по цял ден се рееха из небесата. Поняго ми се искаше да съм като тях, но не и днеска. Днеска исках да си бъда просто себе си, един влюбен върколак. Целунах я още веднъж и се отпуснах назад върху още мократа трева, тя котрастираше с горещото ми тяло и правеше моментът още по-хубав.
- За какво си мислиш? - попитах я аз и я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 2:28 am

Всичко бе перфектно. Момичето седеше в скута на момчето и в горещата му прегръдка. Беше се подпряла на гърдите му, докато гледаше в далечината.
Изведнъж позната миризма се разнесе из гората. Тя се огледа и забеляза движеща се към нея фигура. Опита да се вгледа в нея, но тогава Ерик реши да я целуне.
- Ана, Ана, аз съм Лукас...Анн... оу, няма значение... - промълви някакъв глас.
- Люк?! - попита тя невярващо.
- Вече не... - отвърна момчето и се обърна.
- Чакай, ти не може да си Лукас. Това е невъзможно. - отвърна невярващо.
Вампирката изтича до него и му препречи пътя. Гледаше го със сериозно изражение, а очите й, които станах кървавочервени, се впиха в неговите.
- Не мисли, че като се представяш за него, ще постигнеш нещо. - каза с глас, изпълнен с отвращение. За да се увери кой е, хафълпафката го одра до кръв по дланта и помириса червената течност. Имаше почти същото ухание, но имаше и още нещо.
- Ти не си Лукас. Приятелят ми умря при Лунното езеро. - каза с натъжен глас.
- Ей, остави момичето ми на мира. - каза Ерик, застанал зад второкурсничката.
Дрю...
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 2:34 am

Раните му бързо зараснаха...
- Да!Има нещо различно в мен!Станах вампир заради теб,но явно напразно.. - момчето не обръщаше внимание на казаното от Ерик
- Не забравяй,че все пак съм Халиуел - продължи Патерсън
Ана не можеше да повярва,нито пък вярваше,че това може да е Лукас...
Дрю остави Ана с новият си приятел и се стрелна към друга посока,но Ана все пак бе от по - старите вампири и бързо го настигна като му се разкрещя...
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue10/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 2:51 am

Лия се разхождаше по коридорите, но изведнъж и прищракна да отиде до коридора, който водеше към двора.
Когато почти стигна до дългия коридор, тя надуши силна миризма на мокро куче. "Този Ерик, казах му да се изкъпе" Помисли си Лия и се засмя на себе си.
Лия забърза крачка и надуши още една миризма. Миризмата на вампир.
"Пак трябва да се оправям с новородени" Мислеше си Лия.
Тя за миг се озова до завоя, от който се навлизаше в дългия коридор.
Наистина имаше новороден вампир, но имаше един, който беше явно по-стар. А какво вършеше върколак между тях?
-Какво става тук?-попита и свали черната си качулка, която закриваше почти изцяло лицето и.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:04 am

Ана преди си бе патила от това, че лесно се доверява, затова искаше да бъде напълно сигурна, че той казва истината.
- Какво ми бе казал, когато се запознахме? Би трябвало да си спомняш. - отвърна с крива усмивка и се обърна да си ходи, но...
- "Баща ти сигурно е крадец, щом е откраднал две звезди и ги е сложил в твоите очи." - тихо продума Дрю, седейки на едно място.
Хафълпафката се спря потресена. Това на абсолютно никого не го беше казвала, така че нямаше как да знае от други го.
- Люк? - отвърна втрещена. Изведнъж я обзе гняв и за секунда се върна пред него. Цялата пламна от яд и започна да крещи.
- Лукас Майкъл Мъри! Защо ми причини всичко това?! Знаеш ли колко страдах, като си мислих, че си умрял на езерото, заради мене?! Знаеш ли колко нощи съм се обвинявала, колко нощи съм плакала и страдала, че аз съм виновна за смърта ти?! Защо поне не ми прати сова, да ми кажеш, че си жив?! Защо заблуди толкова хора, че вече те няма?! И защо, по дяволите, си се превърнал във вампир?! - крещеше истерично, докато се превръщаше във огнен вампир. Огромни огнени крила се разтвориха и тя полетя на няколко стъпки от земята. Косата й се изправи около нея, пламтяща и приличаща на куп огнени змии. Цялата се превърна във чист огън, заедно със сълзите, стичащи се от очите й, които щом се отделяха от лицето й, се превръщаха на парчета изсъхнала магма и падаха с глух удар на пода. Бе разярена до степен, която преди не е достигала. Всичко около нея започна да избухва във пламъци...
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:13 am

- Ана,върни се! - изкрещя Дрю
- Наистина бях мъртъв и исках да остане така,но какво да направя,че съм отчастие ... знаеш какъв.. - продължи хъфълпафеца
-Ана,моля те върни се!Обичам те! - изкрещя момчето и очите му станаха отново кървавочервени.
Второкурсника незнайно как помириса кръвта на вампир,който не бе Ана,но не знаеше от къде идва миризмата.Сякаш в училището имаше стотици вампири.Докато Патерсън бе замаян от миризмата,Блейк изчезна от погледа му ...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 3:51 am

Хафълпафката бе побягнала. Не искаше да вижда нито Лукас, нито Ерик. Трябваше да остане сама, трябваше да разбере, да проумее какво ставаше. Огънят изчезна и навсякъде стана тъмно като в рог. Със сетни сили тя бягаше възможно най-далеч. Не можеше да проумее случващото се. Докато тичаше се спъна и падна. Тя остана на мястото си, защото не можеше да се движи. Всичко причерня пред очите на Блейк. В далечината видя някакъв силует. Нямаше сили дори да разпознае кой е.
- Сестричке, предупредих те, че ще се случи нещо подобно. - прозвуча гласа на Харукай, братът на Ана. Той я взе и седна с нея.
- Пий. - прошушна й тихо и оголи врата си. Без да се замисли, захапа врата му и започна да пие.
- Ана, не плачи. - проговори тихо и я погали по косата. Жежките й сълзи се смесваха със струйките кръв, изтичащи от дупките на врата на Кай и от устните на момичето. По принцип вампирите от нейните покайнини поеха кръв от своята раса, само когато емоционално бяха наранени или бяха страшно слаби.
След като се нахрани, вампирката стана и тръгна нанякъде.
- Къде отиваш?
- И аз не знам. Трябва да помисля, просто да помисля... - каза тя и продължи към гората...
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue10/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:04 am

Какво ставаше? Нима беше възможно толкова малки да се влюбят? Мислех си, но трябваше да видя какво е ставало в миналото им. Реших да започна с новака. Раждане, разтеж. Хогуортс...и смърт. Или по точно нещо като смърт. Изваден от ледено-студена вода, обездвежен и полу-мъртъв новака стоеше на земята, а вампир се чакаше да го ухапе.
-Кога те ухапаха?-попитах, а очите ми пронизваха с ярост новака.
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:22 am

Дрю се гърчеше от болка и никой не смееше да му помогне..
- Преди няколко часа ... - отговори Патерсън,гърчейки се...
Момчето стана вампир заради момичето,което харесваше,но сега тя го мразеше...
Силата на Лия бе огромна...Очите й караха второкурсника да продължава да се гърчи от болка.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue10/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:34 am

Повдигнах вежда. Нямах сила да карам хората да се гърчат от болка. Виждах бъдещето и миналото им. Но едва ли точно тази сила. Не знаех, но за да съм сигурна отпуснах поглед. Тогава чух думите на новака. Очите ми станаха ярко червени, но отместих поглед, за да не се случи това от преди малко.
-Няколко часа!-извиках.- Кой глупак те е превърнал и те е пуснал тук. Та това е бомба с закъснител. Знаеш ли кой те е превърнал?-попитах бавно.
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue5/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:38 am

Дрю не искаше да навреди на Кора,тъй като тя осъществи мечтата му и затова каза:
- Амии...не..Мисля,че беше прилеп....
От километри личеше,че не му вярваше.Момчето много се надяваше,Лия да не разбере за Кора,която бе толкова добра с него...
Всичко беше тихо.Дори облаци нямаше,но вятъра започна силно да духа,сякаш щеше да се случи отново нещо ...
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue10/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:46 am

Поклатих глава. Много лесно щях да разбера. Затворих очи и притиснах пръсти в слепоочията си. Отново се появи онази картина на полу-мъртвото момче, а до него...това беше жена. Съсредоточих се повече и видях лицето на...сестра ми. Сестра ми го бе превърнала.
-Кораа! Кора те е превърнала така ли? Можеш да ми кажеш, защото това е сестра ми. Но не знам как е допуснала да стане това. Няма да те нараня, но трябва да те наглеждам. Съгласен ли си?-гласът ми отекваше в коридора.
-И между другото, аз съм Лия Волтури, а ти?
Изведнъж усетих отново миризмата на мокрото куче. Та Ерик все още беше тук.
-А той какво прави тук?
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
по коридора... - Page 2 Left_bar_bleue7/100по коридора... - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 4:54 am

Нещо накара момичето да се върне. Докато вървеше, видя Лия и Дрю от своя дом. Стори й се, че момчето се гърчеше на пода.
- Ей, какво става тук? - попита момичето. Двамата извърнаха учуден поглед към нея. Тя гледаше ту единия, ту другия. Дрю се поизправи. Накой проговори...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





по коридора... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: по коридора...   по коридора... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
по коридора...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» По коридора...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: