Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Задния двор

Go down 
+13
Карън Дейвис
Томас Дилъри
Александра Бекъм
Дарън Каубой
Ерик Сайфър
Саске Учиха
Аня Шеверненко
Ана Томас Блейк
Касиди Милър
Пейтън Амнел
Тайлър Шин
Синди Уайт
Крис Халиуел
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyЧет Мар 18, 2010 10:51 pm

First topic message reminder :

Задния двор - Page 2 Jupiter_Castle_by_Aircraftkiller

Свободно РП!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:40 am

Бях излязъл от училището въпреки забраната, но просто неможех! Трябваше да видя Ана на всяка цена! Дори това да ми костваше изключването, щеше да си заслужава! И тогава я видях, в задния двор, легнала на земята, прекрасна както винаги! Луната се отразяваше в кожата и 'и я караше съвсем леко да искри. Но то нея имаше някой друг, това беше пазачът Томас! Дали да отида при тях или да остана тук и да си спестя наказанието? Не нямаше да я оставя сама, затова се запътих към тях с умерена крачка.
- Здравей Том! - поздравих аз пазачът и се приближих до Ана - Здравей и на теб красавице! - казах и аз и я целунах. Том моля те не ни наказвай! - примолих му се аз - Прости на двама влюбени младежи!
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:53 am

- Много се извинява, за неудобството, което създадохме. - извини се момичето, едва успявайки да спре приятеля си за няколко секунди.
- Надявам се, че като първи ден няма да сме наказани. - продължи тя. Във въздухът се носеше сладка и приятна миризма, която идваше от пазача.
"Явно и той е вампир." - помисли си тя, продължавайки да се усмихва. Ерик бе зад нея, обвил ръце около кръста й и заровил лице в косата. Лек и топъл ветрец подухна. Нечий глас наруши възцарилата се тишина.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:59 am

В такъв момент пазача си пусна едната сила в действие, четенето на мисли. Тогава той им прочети мислите и понеже си беше обещал нещо каза:
- Добре, но само днеска ви се размина и на двамата. Също така Ана, да вампир съм. Но може ли ми обясните, защо по-малък ходи с по-голяма?
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:34 am

- Защо? Според мене няма значение, кой е по-голям. Може и той да е по-голям от мене, зависи от къде го погледнеш. - отвърна тя спокойно.
- Том, предполагам жадуваш за малко компания. Защо не останеш с нас? - продължи момичето, гледайки го в очите. Искаше да разбере, що за личност е.
"Приятелите никога не са излишни. Най малко в момент като този." - мислеше Ана.
Изведнъж, може би от глад и от горещината идваща от Ерик, пред очите на вампирката всичко стана черно. Момчето я държеше здраво за щастие, което бе добре, тъй като нямаше да се сгромоляса като чувал картофи. Надяваше се, че не са забелязали, че за миг всичк загуби цвят. Тя седна на земята и извади една малка дървена кутийка. Щом я отвори, остана потресена. Вътре имаше само една таблетка.
"Е, все е нещо." - помисли си с тревога и я глътна. Покрай всички събития бе забравила да се храни нормално, но за щстие бе издръжлива. Сякаш времето бе на нейна страна, защото прохладен вятър духаше, а гъсти облаци позатъмниха небето. Макар, че бе тъмно, за нея все още бе светло. Томас явно бе решил да остане. Тримата се разприказваха и сякаш цялото напрежение на пръв поглед изчезна.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:44 am

- Е Томас, не ти е лесно на тебе, да се справяш с толкова много младежи в пубертета и техните желания - казах му аз и му се усмихнах разбиращо. Но ще свикнеш, ако не си свикнал още.
Направих се че нищо не се е случило с Ана, защото Томас бе тук и не исках да я притеснявам с въпроси.
- Как е животът в училището? - попитах аз пазачът, без много да се замисля. - В смисъл, не ти ли е самотно тук?
Вятарът подухна и ароматът на Ана се разпростря навскякъде! Добре че Том бе тука иначе можеха да се случат доста неочаквани неща!
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:55 am

Том усети, че Ана е гладна и че се е заситила малко с една малка таблетка. Но това не стига за един вампир, за да се нахрани. Но него му стана тревжно защото и Ерик беше тука, ако случайно си изгуби акъла Ана, какво ще прави тогава. След това започна да отговаря на въпросите на Ерик:
- Еми аз както и Ана съм вампир, от най - могъщите ми е рода, но не ми е самотно, защото знам че ще живея вечно и все някога ще ги видя. Ако не беше Ана, до сега да си в Стаята на Мъчениците, щеше да се първия който е стъпвал там, но тя те спаси. Но се притеснявам за нея, глада я яде от вътре...
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 5:07 am

- ХаХаХа - изсмях се шумно аз - Изобщо не ме интересува къде ще ме водиш или какво ще ми правиш, важното е че видях Ана! А до това че гладът я изяжда отвътре, да и аз го забелзах, но немога да и помогна с нищо, макар че точно това искам в момента най-много. Не искам да я виждам как страда, никога!
Хмм още един вампир, замислих се аз. Но дали беше добър или лош? Това незнаех, но смятах да разбера!
- Е Томас, с какво се храниш? В смисъл с човешка или животинска кръв? - попитах аз пазача.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 8:16 pm

Неделята най-сетне дойде. Единния от двата свободни дни на възпитаниците на Хогуортс. Ден, в който магьосник и магическо същество може да си почини от натовареното ежедневие.
За един човек... или по точно вампир не беше така. Днес Ана бе решила да потренира. Имаше чувство, че е излязла от форма, а точно сега това не бе желано. Беше се облякла по черно потниче и къси шорти и маратонки. Щом пристигна, си върза косата на здрава конска опашка и започна. Пое си въздух и захапа показалеца си. От малката дупка започна бавно да се стича струка кръв. Хафълпафката замахна с кървавия камшик и отряза един клон. За сега трябваше да се справя само с дървета. Тя бавно започна да замахва и да се движи, докато постепенно не увеличи темпото до такава степен, че се виждаше само леко цветно петно и падащи клони. Вампирката се катереше по дърветата, премяташе се, прскачаше, скачаше от клон на клон, докато не реши, че това е достатъчно. Щом слезе на земята, Блейк си нахапа и останалите пръсти. Никога досега не бе опитвала подобно нещо, защото бе рисковано - източваше много кръв, можеше да се оплетата нишките и всичко да се развали. Като живи змии започнаха да се движат камшиците, вършшейки най-различни неща. Много скоро от едно дърво бяха останали само стърготини, поети от лекия ветрец и разпръснати насякъде. Кичури коса падаха на челото й, а кървавочервените й очи гледаха доволно. Кръвта се върна в тялото й и тя се просна на земята, разтваряйки ръце и крака, гледаща към короните на дърветата. Бе си избрала по-тъмно и закътано местенце, та сега лека и шарена сянка украсяваше бялото й чело.
Изведнъж тя чу стъпки и стана, гледайки към...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 8:26 pm

- Впечватляващо! - отвърнах аз на объркания поглед на Ана, докато пристъпвах с бавни крачки към нея. Изглеждаше невероятно заплашително с всички тези удари, подскоци и ритници, но не и за мен. За мен тя си беше просто Ана, момичето коеот обичах, моят кръвопиец!
- Вече ще гледам с други очи на теб! - отвърнах и аз и се разсмях. След това я взех в обятията си и я дарих с една от онези спиращи дъха целувки и тогава денят ми отново стана прекрасен, всякаш нищо неможеше да ми навреди! Тя изохка и разбрах че отново съм я стиснал прекалено силно, затова побръзах да отпусна хватката.
- Сълажявам! - казах глухо аз и я целунах отново, но този път по-нежно и по-внимателно. Значи това си правела цял ден, докато аз скучах. Е няма да ти е излишно да подържаш форма, защото никога не се знае кога ще изскочи някой вампир от храстите или по лошо, някой върколак който е лудо влюбен в теб! - казах и аз нежно я придърпах в обятията си.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 8:45 pm

- Значи, да не ме нападне някой лудо влюбен върколак, така ли? Аз пък смятам, че и без да тренирам, мога да избягам на този мой нападател. - говореше делово, с лека шеговита нотка в гласа си. Целуна го и... изведнъж ръцете на Ерик останаха празни. Тя се бе измъкналаот хватката на слидеринеца и се бе покатерила на върха на едно дърво, намиращо се близко до момчето.
- Обзалагам се, че неможете да ме хванете за по-малко от 5 минути, или греша? - попита го, докато се смееше. Бе почти убедена, че ще я хване, но трябваше да се опита да му се изплъзне. Искаше да провери на какво диридже е и даливсичките тези тренировки помагат.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 8:57 pm

Хмм какво ли целеше с това? Да си тества умения? Или какво? Е все едно, щях да участвам! Запътих се към нея, без да си давам много зор и без това неможеше да ми избяга! Настигнах и тъкмо замахна да я хвана, но тя се извъртя бързо и за прегърнах въздуха. Имаше добри рефлекси и беше доста по-бърза от колкото си мислех, но не и по-бърза от мен! Вече почнах да играя сериозно, скочих от един клон да друг и тъкмо да я хвана, тя отново се шмугна някъде, а аз прегърнах едно дърво. Това заболя, но тя направи голяма грешка, слезе на земята! Точно това и чаках, превърнах се във върколак и се спуснах към нея! Последва един скок и я докопах! Винамавах да не я нараня, докато се превърщах отново в човек.
- Е май аз печеля! - казах и аз и отново я целунах. Но наистина си доста бърза и силна, за вампир! - отвърнах аз на нацупената и физиономия и я взех в обядията си. Освен за нея и за мен това бе тренировка, да видя дали съм загубил форма. И да определено бях загубил форма, отне ми 3 минути! Но нямаше да се ядосвам за това сега, щом бях с нея, нищо друго нямаше значение!
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 9:47 pm

За кратко време тя се цупеше, но как можеше да се сърди на Ерик? Когато я бе хванал, без да иска одра ръката й. За щастие, вампирите бързо се регенерират и след секунди на ръката и нямаше нищо друго, освен бяла кожа. Ерик отново я бе прегърнал и сега тя реши вече да не бяга. Вместо това започна да го целува както никога досега. Прокара пръсти през косата му, а после пое с нежните си ръце гладкото му и меко лице. Той я повдигна във въздуха, сякаш бе лека като перце. Самата тя просто не можеше да се спре. Харесваше всичко в него, дори това, че е върколак. За нея той бе наистина специален. Усещаше горещият му дъх върху кожата си. Изгарящото чуство, когато я целуваше, беше приятно.
Ерик...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 9:59 pm

Отръпнах я за миг от себе си и я погледах очудено.
- Много си лакома! Май не можеш да живееш и един ден без мен! - отърнах и аз и отново я целунах. Беше дълга, продължителна целувка изпълнена с много страст и любов, но както всички други и тя свърши. Взех я на ръце и скочих на една скала която беше на няколко крачки от нас. Седна на нея и оставих Ана да се облегне на мен. Завъртях я с лице към мен и я загледах право в очите.
- Знаеш ли колко си важна за мен? Знаеш ли колко се страхувам за теб? - попитах я аз и отоново я придърпах в обятията си. Сякаш беше като магни и неможех да я махна от там, а и не исках. Ако можеше, вечно щях да стоя така с нея, прегърнати, целувайки се. Но това бе реалноста и всеки си имаше задължения, въпреки кратките мигове на щастие които имахме. В далечината се чу писък на птица и над над нас прелеят една сова.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 10:18 pm

- Защо толкова се страхуваш за мене? Спокойно, добре съм и се надявам, че ще бъда добре... само когато спра да бъда разсеяна. - и тя замахна с ръка, при което си бръкна в окото. - Като сега. - простена тя и затвори очи, разтривайки окото си. След няколко минути го погледна и му каза.
- Е, колко се страхуваш за мене? - попита го, като леко се смееше. - Ти сам видя, че успях да ти се изплъзна.
- Да, но само за около 3 минути. - отвърна със саркастичен поглед.
- Добре де. - след което извъртя очи и погледна в далечината. Слунцето постепенно залязваше. Как искаше по-бързо да се стъмни. Светлината дразнеше раненото й око, затова просто се гушна във върколака и затвори.
- Само мога да предполагам колко съм важна за тебе. Искаше ми се да ти кажа да не се тревожиш, но в такъв случай ще те излъжа, а аз не искам. - тихо каза тя. Хагълпафката седеше в скута му, подпряла глава на гърдите му, докато той с едната си ръка я бе прегърнал, а с другата галеше косата й...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue5/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 10:30 pm

- Знаеш ли че мога да стоя така вечно и няма да ми умръзне? - попитах я аз и 'и се усмихнах. Той също се загледа в слънцето, което се спускаше все по-надолу и по-надолу, беше толкова красиво! Заслужах се в шумът на вятъра и затворих очи и си представих, че сме само аз и Ана. Без нищо друго, без училище, без домашни, без проблеми! Това би било просто прекрасно, но невъзможно! Затова бързо махнах тези мисли от главата се и се загледах в моят кръвопиец. Вече не ми пукаше, че е вампир! Нали ме обичаше и аз я обичах, другото бе без значение.
- Но защо тренираше днеска, така и не разбрах целта на това занятие? Знам че искаш да си в форма, но сигурно има и нещо друго, нали? - попитах я аз и прегърнах отново, преди да и дам да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue7/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 10:53 pm

- Да, има. - отвърна тя, извръщайки поглед в друга посока. Всичко бе толкова хубаво, защо трябваше да се разваля. Изведнъж я връхлетя споменът за вчерашния ден. Тя разтърси глава и очите й попаднаха на чакащият му поглед. Тя го изгледа умолително.
- Моля те, недей сега. Утре ще ти кажа. - обеща му тя и го целуна, преди да е възразил. Той не бе съгласен, но след дълги преговори се съгласи. Тя го целуна отново. Внезапно, се оказа във въздуха и в ръцете на Ерик.
- Може и да свикна и с този вид предвижване. - каза през смях. Той бързо злезе с нея от скалата и я остави на земята.
- Трябв да тръгвам. До утре. - каза й слидеринесът и след като я целуна изчезна в гората, а Блейк тръгна към училището.
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue10/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 8:43 pm

Кора видя, че има няколко минутки почивка от часовете.За това хафълпафката реши да си почине малко в задния двор на училището.Щеше да се отпусне, да се унесе в мисли...
Кора седна на една пейка, свали чантата от рамото си и я сложи до себе си.Най-сетне малко почивка...макар и интересни, часовете започваха да те уморяват!
Хафълпафката започна да си мисли, какво ли ще стане, когато стане напълно човек?Да кажем, че сега Кора беше полу-вампир.Промяната ставаше видима - кожата й не бе толкова бледа, а в очите й се виждаше светло син оттенък.Скоро нямаше да бъде Волтури, а Рейнфорест.Но за всички щеше да бъде Кора Волтури.Как така изведнъж ще си смени фамилията?Да, точно заради това, че ще изглежда много странно Кора бе принудена да си стои със вампирската фамилия.На хафълпафката й бе гадно..защото може би Лия ще бъде бясна?Но Кора бе добра в обясненията и щеше да убеди Лия, че повече не иска да е чудовище.
Русокоската извади стъкленото шишенце, в което стоеше отварата - нейното спасение!След това погледна небето...Ощее няколко часа, ще се стъмни, ще изгрее луната, часовниците ще показват 00:00 часа и ще дойде момент когато Кора ще вкуси отново от отварата, която ще я направи човек след време...
Вампирката (скоро нее) погледна часовникът си.Ох, ето че беше време за друг час.Но Кора беше бърза, за това не тръгна веднага.Стана от скамейката и легна на зелената трева...Хладният въздух си играеше с косите й.Все още тя не можеше да усети кое е топло и кое студено.Но съвсем скоро, съвсеем скоро щеше да може.
Сега вече наистина трябваше да тръгва.Кора стана, метна чантата си през рамо и се запъти отново към замъкът.
Върнете се в началото Go down
Роналд Лупин
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 54
Join date : 06.04.2010
Age : 25

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue0/0Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 11:46 pm

Рон дойде тук за да се поразходи след първият му ден в Хогуортс. Тук много му харесваше , но нямаше никакви приятели. Той поглеждаше как дружинки от около 4 човека вървят и си говорят , а той стоеше сам . Вече бе късничко , но на Рон не му се прибираше . Луната почти бе изгряла . След миг два на Рон му доскуча и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 8:32 pm

Като гръмнат,дойде директора,който видя Демон,който се шмугва през бариерата...
- Авада Кадабра! - произнеше мъжът,като насочи пръчката си по демона,но едва го рани...
За отмъщение демона започна да изпраща огнени кълба по директора и едно от тях го запрати в пейката на Грифиндор.
Халиуел стана и взе пръчката си и каза:
- Перикилъм! - от пръчката се истреля лъч,който се разби в небето.Това бе сигнал за Симънс и Слийк,които трябваше да помогнат на директора...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 8:41 pm

Кейли пишеше урок в кабинета си,когато нещо ярко мина пред погледа й.Тя стана от стола си и погледна към небето-лъч в лилав отенък се разпръскваше във всички страни.Симънс остана като попарена,тичайки взе пръчката си и излетя през вратата на кабинета си.По пътя видя няколко учинека,които усмихнато я поздравиха,но сега нямаше време за това.Тя стигна до задния двор и насочи пръчката си към демона.
-Авада Кадабра! - извика Кейли и удари чудовището,което започна да хвърля огнени кълба по директора....
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue99/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 8:42 pm

Ашли се спря задъхна в задния двор и видя директора да се бие с демон, който му пращеше огнени кълба. Момичето пристъпи напред и извика:
- Конфундус! - това беше заклинание за заблуда на жертвата.
- Давайте директоре. - извика Ашли, за да го подести да кажа "Авада Кедавра".
Заклинанието нямаше да трае мног дълга, защото беше слабо.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 8:48 pm

На помощ се бяха стекли Кейли и Ашли,който се опитваха да помогнат на директора,но той знаеше,че това ще бъде последната му битка...
- Ашли,назад! - провикна директора и Ашли с магия се отегли...Бариера се вдигна,която пречеше на учениците да минават ...
- Това е ... - прошепна Кристофър
- Адава Кедавра! - пръчката отново изтреля поредната магия,която този път доста рани демона и му оставаше още едно "Адава Кедавра",но за нещастие точно преди това последно "Адава Кедавра" да бъде произнесено,демона запрати поредните огнени топки по директора,които попаднаха в целта...Секунда след достига на целта избухна експлозия,последвана от смъкването на бариерата..
От директора нямаше и следа...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Ашли Грийн
2 Курс
2 Курс
Ашли Грийн


Брой мнения : 152
Join date : 17.03.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue99/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (99/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 8:53 pm

Директора извкика на АШли и Кели да се дръпна и те се преместиха. Крис извика "Авада Кедавра" и рани демона лошо. Споследи сили чудовището запрати огнена топка по директора, което доведе до експлозия и изчезването на директора и срутвнето на бариерата. Ашли беше припаднала. ТОгава...
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue10/100Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 8:56 pm

Кора тъкмо се разхождаше из двора, докато не забеляза огнени топки да хвърчат навсякъде.Тя хукна към мястото от което идваше шумът, и видя директорът който се биеше с демон.До него стояха професор Симънс и Ашли.
-Ашли!-провикна се Кора и се доближи.
Професора тъкмо изпращаше заклинания, демонът го уцели с една огнена топка, бариерата се срути и Кристофър изчезна.Нямаше и следа от него!А Ашли припадна
-Къде е професор Халиуел?-попита Кора адски стресната от случилото се.
В гласа и се долавяше истерична нотка-Ашлии!-викна и Кора и седна до Грийн, опитвайки се да я свести.
Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Задния двор - Page 2 Left_bar_bleue999/999Задния двор - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 9:08 pm

Демона се разгневи още повече след последните думи на директора.Чудовището хвърли поредица от мощни огнени кълба по Халиуел.Той изчезна в нищото.Кейли пусна пръчката си на меката трева и зтича към мястото където Крис изчезна.Тя сапочна да вика името му,съвсем забравила за демона тя забеляза как Слийк се телепортира пред нея и изрече
-Авада Кедавра!- Гордън извика и демона се разкъса на хиляди парчета.Той прехвърли насъбралите се ученици в училището за да не гледат грозната картинка и помогна на Симънс да се изправи.
-Благодаря!- изрече тя със сълзи на очите.
-Крис!....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Задния двор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Задния двор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: