Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класна стая

Go down 
+7
123
Gabrielle-Vitoria Vetra
Аня Шеверненко
Виктория Макалензи
Ана Томас Блейк
Dani4ka
Крис Халиуел
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПет Юли 24, 2009 7:54 pm

First topic message reminder :

Класната стая на предмета се намираше на двора,за да има по голямо пространство за демонстриране на умения.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue7/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:11 pm

- Да. - отвърна Ана. - По кои предмети днес имаме домашно?
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:12 pm

Аз дойдох и седнах на тревата в очакване. Учителят ни беше оставил бележка, че ще закъснее с един час, реших през това време да си почивам, все пак после ще трябва да летим.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:17 pm

Саманта отиде тревата, и чакаше часът да започне
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:26 pm

-Добър ден ученици!-извиках силно,за да може да ме чуят,защото бях във въздуха с метла.
-Сега застанете до метлите си и кажете "Нагоре и надалеч!" след като кажете "Нагоре" сядате на метлата и след това "и надалеч!"-добавих и зачаках да видя резултатите
-Преди да полетите ще ви кажа за какво е този предмет.Този предмет е за изучаване на летенето...Ако преминете урока спокойно можете да ходите навсякъде извън училището с тях,а и да участвате в Куидича.Е време е да видя какво ще направите :) ...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:30 pm

Саманта направи каквото и каза проф
Първо се настани на метлата си, и каза следното
- "Нагоре и надалеч!", и Сами се озова във въдуха
Така направи няколко обиколки е се върна.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle-Vitoria Vetra
Мъгъл
Мъгъл
Gabrielle-Vitoria Vetra


Брой мнения : 211
Join date : 23.07.2009
Age : 28

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:31 pm

Габриел отговори на Ана и застана до метлата си.
-Нагоре!- каза желязно момичето. Метлата се издигна на около 70-80 см и Габриел безпроблемно скочи върху нея с дяволито изражение...Слидеринката не очакваше да се справи така добре. Реши, че е време наистина да полети и каза по- скоро на метлата си, отколкото на самата нея:
-Добрее, сега нагоре, мила!- метлата се издигна и Габриел започна да кръжи около едно дърво. След това се издигна високо, направи 3 обиколки с максимална бързина и насочи метлата надолу. Тя се сниши максимално и когато слидеринката реши, че сега е моментът, тя намали и кацна уверено на твърдата почва...
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue7/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:38 pm

Ана застана до метлата, силно и с твърд тон каза:
- Горе! - и метлата се озова в ръката й. Тя се зарадва, възсена я и каза:
- Напред! и полетя с бърза скорост. Тя беше щастлива. Вятъра вееше косите й и я пронизваше в лицето, но тя обожаваше това. Направи няколко лупинга, превъртя се три пъти, че и за няколко секунди летеше с главата надолу. После се приближи до земята, та пръстите й я докосваха, каза "Спри!", метлата спря и слезе от нея. Щастлива погледна учителя и зачака коментара му.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:42 pm

-Справихте се отлично!-след това зачаках другите
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:44 pm

Реших и аз да опитам. Поех си дълбоко въздух и казах:
- Нагоре! - каза аз твърдо. Метлата се изкачи на нужните за мен см, за да мога да я възседна и след като направих това казах - Надалеч!
Метлата се изкачи и аз направих няколко обиколки на игрището. Беше невероятно хубаво. Не бях изпитвала такова удоволствие досега. След 4-тата обиколка се спрях във въздуха и зачаках да видя какво ще следва оттук нататък.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:47 pm

-Чудесно!-зачаках и другите
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Gabrielle-Vitoria Vetra
Мъгъл
Мъгъл
Gabrielle-Vitoria Vetra


Брой мнения : 211
Join date : 23.07.2009
Age : 28

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:47 pm

Габриел се приближи към професора и каза:
-Ъъ, професоре, бихте ли могли да ми дадете някоя задача?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:49 pm

Саманта тръгна към професора, и каза.
-професоре бихтели ме изпита ли как съм в, летенеето с метла
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:51 pm

-За днес няма да има изпитване и допълнителни задачи-добави аз и след това полетях с метлата като се сбогувах с учениците
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Gabrielle-Vitoria Vetra
Мъгъл
Мъгъл
Gabrielle-Vitoria Vetra


Брой мнения : 211
Join date : 23.07.2009
Age : 28

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Авг 02, 2009 11:57 pm

Габриел тръгна към библиотеката, за да върне червената книга със заклинания и да вземе другата...По пътя си тананикаше весело и реши, че трябва да си напише домашното по вълшебство...
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Авг 03, 2009 12:14 am

Както все още бях върху метлата си, аз полетях към замъка и прелетях през коридорите. Удоволствието беше невероятно. Насочих се към общата стая на Слидерин.
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:06 pm

Пати дойде и седна
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:12 pm

Запътих се сънено към часа по летене с метлата си в ръка. Когато пристигнах заварих само една Грифиндорка, на която още не и знаех името. Реших да се запозная с нея.
- Здравей, аз съм Виктория Макелензи, първи курс от дом Слидерин. - представих се аз и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:14 pm

-Здравейте ученици!-извиках силно,идвайки зад тях с метла
-Този час ще бъде като свободен.Имам предвид,че днес само ще летите,за да се упражнявате-добавих им и зачаках да видя как ще го направят,като смятах да не давам мнението си
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:22 pm

Оставих своята метла на земята. Казах й:
- Нагоре! - тя застана на нужната височина, за да мога да седна на нея, след това казах - Надалеч!
Полетях и отново се чувствах себе си. Завъртах се наляво и надясно. Правих обиколки, гмурках се и после се изкачвах. Беше много забавно. По едно време спрях във въздуха, на няколко метри от земята и зачаках.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:23 pm

- Можели дами обясните първия урок понеже тогава ме нямаше и незнам как ? - попитах аз и погледнах учителя надявах се че щеми обясни
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:24 pm

-Виктория бих искал да обясниш урока на Едуард,за да го разбере и това ще ти донесе + точки към оценката :)..
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:30 pm

Сепнах се. Не очаквах, че аз ще се наложи да обяснявам урок.
- Ъъъъ, добре професоре. - казах аз, а после се обърнах към хапълпафеца и започнах да му обяснявам. - Оставяш метлата до теб и казваш Нагоре, за да може да се издигне на нужното разстояние, за да се качиш на нея, а след това и казваш Надалеч и политаш. В началото докато свикнеш е по добре да не летиш бързо, защото може да е изслузиш случайно от метлата и да се удариш. - казах аз и се загледах в земята. Не бях свикнала да обяснявам уроци и незнаех как съм се справила.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:41 pm

- Добре благодаря сега ще пробва. - казах аз и се замислих Нагоре и надалеч.
- Нагоре. - казах аз и метлата....
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 2 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:43 pm

Полетя заедно с Едуард
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyВто Авг 04, 2009 4:44 pm

- Супер сега съм готов за куйдич само трябва да потренирам.Всъщност кога е първият мач ? - попитах аз и се преземих внимателно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Класна стая(Втори курс)
» Класна стая(Първи курс)
» Класната стая
» Класната стая за първи курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: