Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класна стая

Go down 
+7
123
Gabrielle-Vitoria Vetra
Аня Шеверненко
Виктория Макалензи
Ана Томас Блейк
Dani4ka
Крис Халиуел
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Юли 24, 2009 7:54 pm

First topic message reminder :

Класната стая на предмета се намираше на двора,за да има по голямо пространство за демонстриране на умения.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 04, 2009 4:45 pm

Пати чу чудесното обяснение на Виктория и вече й беше по-ясно какво трябва да прави. Реши да опита:
- Нагоре!- каза тя силно и ясно. Метлата се повдигна.
Момичето се зарадва, че е ууспяло да повдигне метлата и се качи на нея.
- Напред!-извика Пати.
Метлата тръгна толкова бързо, че за малко да падне назад. Тя реши да лети по на ниско, защото все още я беше страх. Изведнъж тя усети, че незнае как се спира и се уплаши много. После....
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 04, 2009 4:48 pm

Видях лек страх в очите на Пати и полетях до нея. Усмихнах и се и казах малко височко, все пак се движим във въздуха.
- Казва се Спри. - казах и аз и се върнах при учителя, да видя каква ще ми е присъдата, но реших да кажа и на хапълпафеца - за спиране казваш Спри.
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 04, 2009 4:51 pm

Пати реши да опита и каза: Спри! и метлата плавно се приземи. На момичето й стана много смешно, защото беше лесно и сама можеше да се сети, но явно беше толкова уплашена, че не се е сетила дори ка каже спри :D
Върнете се в началото Go down
123
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 160
Join date : 29.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:02 pm

Ния стана и притеснена да не закъснее тръгна за час по летене.Когато влезе в кабинета в него нямаше никой.Чудеше се какво да прави и накрая седна на първите чинове и започна да чака останалите.


Последната промяна е направена от Nii4ka на Пон Авг 10, 2009 4:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:03 pm

Пати дойде за часът по летене и зачака той да почне.
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:08 pm

Пати видя момичето от рейванклоу и каза:
- Здрасти! Само да те попитам, защо все още нямаш метла ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:13 pm

Влязох с бързина и казах:
-Добре,дошли в първият ми час за тази година по летене!Днес искам да видя дали се разбирате с метлите си!Сега всеки да застане до своята метла и силно с чуство да кажа "Горе"!
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:15 pm

Пати вече беше правила това за това беше уверена в себеси и каза силно и ясно:
-Горе!
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:17 pm

Аз влязох със закъснение. Дишах запъхтяно, защото бях тичала за часа по Летене, но бях закъсняла пак. Когато учителката ме погледна я попитах:
- Професоре, може ли да остана в час. - и зачаках.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:18 pm

-Добре,нека Пати ти обясни какво правихме докато те нямаше!
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:19 pm

Отидох до другите и погледнах Пати. Вече аз веднъж и обясних, сега тя май ще ми връща обясняването. Кимнах и окуражително и зачаках обяснението на урока ни по летене.
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:20 pm

Добре-съгласи се пати.
- Здравей Виктория, мисля, че и преди си го правила за това няма да ти бъде трудно да го направиш. Сега кажи силно и ясно, за да не стане объркване, Горе!
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:23 pm

Усмихнах се. Това беше лесно. Усмихнах се и с твърд и ясен глас казах:
- Горе. - казах непоколебимо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:51 pm

-Браво,на Пати + 20 за дома й!А сега искам Вики и Пати след като метлите ви са във въздуха искам да се качите на метлите сии да кажете "Напред" и "Нагоре"!-Аз се усмихнах и зачаках да видя отговора им!
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue5/100Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 4:56 pm

Завъртях очи. Знаех много добре командите и как се прави. Качих се на метлата и казах твърдо:
- Напред! Нагоре! - понесох се плавно.
Започнах да летя и вятъра разроши косата ми. Чувствах се отлично. Започнах да летя нагоре, надоло. Направо исках да изляза от площадката, където беше часа и да се понеса из цялото училище. Но не исках учителката да ми се кара, за това се качих високо и започнах да летя на зиг-заг, да обикалям нагоре надоло, наляво, надясно. По едно време вече забелязах, че учителката иска д ами каже нещо, поне това прочетох по погледа й и за това спрях на 2-3 метра от земята, като казах ''Спри!''. Надявах се, да не се е ядосала много.
Върнете се в началото Go down
Dani4ka
Мъгъл
Мъгъл
Dani4ka


Брой мнения : 111
Join date : 21.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 5:00 pm

Пати седна върху метлата си и каза:
- Напред и нагоре!
Метлата тръгна толкова бързо, че Пати щеше да се изтъркули назад.След като полетя малко тя сниши метлата си и спря плавно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 5:08 pm

Това беше за днес,надявам се да не ебило много кратко!на тези който не ес били се надявам да са имали добро обяснение!И +5 точки за двата дома на Пати и Вики
Върнете се в началото Go down
123
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 160
Join date : 29.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 5:09 pm

Слушах внимателно професора.
-Напред и нагоре!-казах аз ,но не бях уверена,за това и не полетях.
-Напред и нагоре!-повторих аз ,но пак не стана нищо.
-Напред и нагоре!-вече го казах твърдо уверена в себе си и се получи-полетях с нея.
Върнете се в началото Go down
wescor5000
Мъгъл
Мъгъл
wescor5000


Брой мнения : 127
Join date : 22.07.2009
Age : 30
Местожителство : София...

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Авг 10, 2009 8:06 pm

Джо бе вече свикнала и отлично летеше с метла без да е проблем.Слидеринката се приближи до госпажата и я загледа с блясък в очите "Все пак съм пазач на "Слидерин,няма как да не знам!".
-Здравейте,госпожо!-отговори приветливо Джо.
Погледна метлата на земята и застана до нея с бавна крачка като сложи ръката си над метлата с разтояние 1 метър и се приготви да изрече думите,който бе казцала професорката.
-Горе!ГОРЕ!-първия път не сигурно,втория път като заповед и метлата се оказа в ръцете й...
Тя седна на метлата и леко се отблъсна с крака като полетя на горе и направи крък около всичките кули,който бяха в Хогуортс,дори и на моменти не се виждаше в очите на съучениците й.Когато слезе изчакваше отговора на професорката.
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
123
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 160
Join date : 29.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 11, 2009 4:02 pm

Ния стана рано,взе си метлата и тръгна към кабинета по Летене.
Върнете се в началото Go down
Деймън Стронгхолд
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Деймън Стронгхолд


Брой мнения : 448
Join date : 21.07.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue999/999Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 11, 2009 4:07 pm

Там стоеше Рон навел глава и ридаел. Професор Сара Скофийлд бе починала.Рон беше с черни дрехи и с шапката си.Той каза на Ния ,че няма да има час по летене ,разрева се :( и побягна към сградата на училището.
Върнете се в началото Go down
123
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 160
Join date : 29.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 11, 2009 4:12 pm

Когато Ния научи за трагедията от Рон , тя също много се разтрои :(,след това излезе и отиде в общата стая на Рейвънклоу. :(
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 11, 2009 4:53 pm

Сами влезе с едно цветеКласна стая - Page 3 Flower26 и го остави на бърото на проф.Сара Скофилд.
Нищо не каза, само въздъхна и си тръгна
Върнете се в началото Go down
Чад Майкъл Мъри
2 Курс
2 Курс
Чад Майкъл Мъри


Брой мнения : 813
Join date : 25.07.2009
Age : 30
Местожителство : Града на изгряващото слънце Плевен XD

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая - Page 3 Left_bar_bleue0/0Класна стая - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 11, 2009 5:19 pm

Влязох в кабинета на Проф.Сара Скофилд скоро бях разбрал за тази трагедия бяхме се срещали само един път но намен ми стигаше зада я нареча приятелка.Отидох до бюрото и там имаше цветя явно небях единствеия който е решил да я почете като и донесе едно цвете в ръката в ръката си държах роза.
Класна стая - Page 3 Lovew38
поставих я на бюрото и постоях няколко минути така след което си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Алексис Скофилд
Мъгъл
Мъгъл
Алексис Скофилд


Брой мнения : 21
Join date : 22.07.2009

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Авг 11, 2009 6:28 pm

Понеже и се наложи да отсъства,Алекс чак сега разбра,че проф.Скофийлд е починала.Макар да не се познаваха много добре,тя и беше по-голямата сестра.А и все пак носеха еднаква фамили и кръв.Лис носеше единствената си черна рокля.Първокурсничката донесе букет от черни рози и ги остави на бюрото.
Класна стая - Page 3 New_products_30,12,2007_968
Макар да се бе запознала съвсем наскоро с нея и беше много мъчно.


Последната промяна е направена от Алексис Скофилд на Вто Авг 11, 2009 6:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Класна стая(Втори курс)
» Класна стая(Първи курс)
» Класната стая
» Класната стая за първи курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: