Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моста до Хогуортс

Go down 
+14
Виктория Макалензи
Ерик Сайфър
Проф. Грей
Елиза Белучи
Синди Уайт
Александра Бекъм
Ана Томас Блейк
Томъс Брадшоу
Лусия Либонте
Катерина Петрова
Арън Картър
Деметри
Томас Дилъри
Крис Халиуел
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyСъб Фев 27, 2010 9:02 pm

Моста до Хогуортс Tdf-hpatpoa1frame65932

Това бе моста,по който се излизаше извън училището и се влизаше обратно...Той бе много голям,осеян със смях и веселие.Мостът криеше много тайни и изключителна гледка :)

Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyВто Мар 02, 2010 12:57 am

Томас Дилъри отиде до моста и гледа далечината. Нямаше никой, беше много тихо. Годината още не беше почнала и Том си помисли, кога ли ще почва, защото вече незнае какво прави вечер. Преди търсеше ученици след учебният час, а сега няма какво да прави. Той спря и се загледа в природата отстрани, когато чу стъпки, които приближаваха.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyВто Мар 02, 2010 1:01 am

Деметри забеляза човек на моста и реши да отиде да го види.Там видя пазача на училището и реши да го заговори.
- Добър вечер,как сте? - заговори преподавателя
-Благодеря добре,вие? - отговори Томас
- И аз.Аз съм Деметри,Деметри Волтури - отговори Деметри и потдаде ръка
- Приятно ми е Деметри!Аз съм Томас,пазачът. - Томас също потдаде ръка и двамата се сдрависаха



Променено от Директора: Моля прочети правилата!Рп-то ти трябва да бъде над 3 реда!
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyВто Мар 02, 2010 2:55 am

Томас забеляза че не е много млад, което му доведе до мисълта че е учител. Което още повече го доведе до мисълта, на какво е учител?
След малко пазача попита Деметри:
- Ти сигурно си учител, защото не приличаш на ученик. Е с какво идваш да преподаваш в Хогуортс?
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyВто Мар 02, 2010 2:59 am

Деметри отговори:
-Аз съм учител по Куидич и чакам с нетърпение да дойдат учениците.-усмихна се Деметри.
-Амм искашли да отидем в двора на училището да не стоим тук.-попита Деметри и зачака отговора.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyВто Мар 02, 2010 3:01 am

Пазача каза:
- Добре. - като си замисли да му каже ли сега или когато стигнат там. След няколко минути бъбрене за някакви си неща, учителя и пазача тръгнаха към двора на училището.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyСря Мар 03, 2010 11:33 pm

Арън слезе от лодката и се разходи на около.Той видя един мост който водеше до замъкът тоест училището за магия и вълшебство "Хогуортс".
Арън тръгна към "Хогуортс" с нетърпение.Той очакваше да започне учебната година.Когато беше стигнал до половината на моста видя сянка.Човекът който се задаваше приличаше на мъж.
-Аз съм Арън Картър,новият ученик от домът "Грифиндор".-каза Арън.
-Ти си ...
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 8:09 pm

- По - точно ние сме, защото мъжа беше с момиче. - след това се представе:
- Аз съм Томас Дилъри, охраната и пазача на училището, а тази госпожица е Лиа Шан. - като се запознаха, те се здрависаха и Том попита:
- Т и си от Грифиндор добре, а иначе от къде си?
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 8:16 pm

След като се здрависаха Арън отговори.
-Аз съм от Лондон-прекрасно градче.
-Вие от къде сте г-н Том и г-жц Лиа?

Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 8:49 pm

Лия се усмихна и отговори.
-Аз съм от Волтера, Италия, а г-н Дилъри е от Лондон. Там е красиво. На
мен ми харесва огромното виенско колело. Много плаша мъгълите, когато
изведнъж го спра.-Лия се засмя.-Арън, а твоите родители какви са?
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 8:58 pm

Когато Лия каза ,че често плаши мъгълите когато спре колелото той също се засмя,но когато Лия попита какви са родителите на Арън ,той се натъжи.
-Моите родители бяха радостни и добри.-отговори Арън.
-А твоите родители какви са?-попита той.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 9:02 pm

Лия погледна Арън и каза.
-Ами..както казах преди малко на г-н Дилъри....студени са. Те са вампири. Не са ми биологични родители, но аз си ги обичам много. А ти имаш ли брат или сестра?-Лия се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 9:15 pm

-Не.-отговори Арън.
Той пак се усмихна и попита Лия.
-Ти имаш ли брат или сестра?
-Не ми е много удобно да попитам ,но защо очите ти са червени?
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyЧет Мар 04, 2010 9:26 pm

Томас попита Лиа:
- Ти от Волтури ли си? защото във Волтера живеят Волтури..
След това се загледа в небето.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 12:34 am

Лия се усмихна и каза.
-Не знам защо са ми червени очите. Много рядко срещани са, може би затова семейството ми ме е избрало. Да имам братя и сестри. Двама братя и две сестри. А колкото до Волтури, да от тях съм, но все още не съм вампир.-Лия се засмя.- Всъщност фамилията на истинските ми родители е Елезар. Могъщ клан от магьосници в Италия, но са ги убили. И ето, че сега съм при Волтури. Не споменавам често истинската си фамилия, за да не може това да застраши живота ми. Г-н Дилъри да не би да сте бил от Волтури?
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 2:12 am

- Да и преди бях доста известен там. Но се преместих в сем. Дилъри, защото ние вампирите доста хора убивахме на ден и ми беше писнало. За това влязах в по - малък клан, където няма толкова убийство. Мойте очи не са червени, защото не съм пил кръв отдавна и съм свикнал така. До колкото разбрах има един учител тука Деметри Волтури, майче скоро ще се съберем всички. - каза Том с лек присмех.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 2:26 am

-Да много вампири има тук. Не знаех, че са толкова, а аз чак след няколко години ще стана, защото още съм прекалено малка. Но на петнадесет, шестнадесет ще ме превърнат вероятно, ако някой друг от Хогуортс не сюги изпревари.. все пак са много вампири.А аън ти искаш ли да си вампир?- Лия се засмя дяволито.
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 2:34 am

Деметри излезе от стаята си и тръгна към дворът.Вечерта беше прекрасна имаше много звезди.Ледения също ме последва.Деметри търсеше с кой да си приказва,защото годината не беше започнала.Както си вървяха видяха Томъс Дилъри пазача и някакво момиче.Деметри ги поздрави двамата и попита:
-Здравей госпожице аз съм Деметри Волтури ,учител по Куидич,а ти си.-каза Деметри и погали вълка си.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 2:41 am

Лия и г-н Дилъри бяха застанали, така че Арън не се виждаше. Лия се обърна с почуда от името, което чу.
-Ъъъ....здравейте, аз съм Лия Шан-Волтури, а това е Арън. Ъъмм..може ли да ви попитам нещо? Вие наистина ли сте от Волтури, защото това е семейството ми, а вас никога не съм ви виждала?
Върнете се в началото Go down
Деметри
Затворник
Затворник
Деметри


Брой мнения : 60
Join date : 02.03.2010

Информация на героя
Ниво: ???
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 2:47 am

-Хмм Здравей Арън.-каза Деметри
-Да аз съм от Волтури,не си ме виждала защото не стоях на едно място.Постояно се местих от място на място и не общувах много с семейството.От време на време ги посещавам.И аз тебе не съм те виждал дори не съм чувал.Явно си нова?-каза Деметри и продължи:
-Изобщо въмпир ли си?-усмихна се Деметри.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 4:13 am

Лия се усмихна и каза.
-Все още не съм вампир, но ще стана. Дъщеря съм на Аро...и не знам какво имате на предвид под "нова", защото аз съм от Волтури от тринадесет години, на колкото всъщност съм. Вероятно съм нужна на Аро за сила при някоя война. Всъщност той смят, че моята сила ще е нещо с болка...ъм, а някой от вас да има сили?
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 4:36 am

Томас чу Лиа да казва Аро и след това той каза:
- Когато се родих имах кръвен брат с него бяхме във Волтури, с него сме чистокръвни вампири. Също така имам брат и от сем. Дилъри. Но за него е друг въпрос. Та както казвам, с кръвния ми брат бяхме много известни, той се качи до главните на Волтури, а аз се преместих в същия ден във Дилъри. Този мой кръвен брат и на който си прилича не много е Аро Волтури. И така аз ти се падам вуйчо или чичо... не знам точно какъв. Той сигурно не ме е споменавал, но и аз съм така, не говоря за това с некои, освен с вас сега.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyПет Мар 05, 2010 8:11 pm

Когато чу как Лия пита Арън дали иска да е вампир той се замисли на този въпрос.
-Незнам дали искам да съм вампир Лия.-отговори Арън.
-Не съм срещал такива хора и не знам какви странични ефекти има.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyСъб Мар 06, 2010 1:09 am

Лия се вцепени..Беше срещнала чичо си и се радваше.
-Радвам се много, че имам чичо.-Лия се усмихна, а след това каза на Арън.
-Арън, тук има двама...а скоро и аз ще съм такава. Не е страшно, само началото. А сега какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Пазач на Училището
Пазач на Училището
Томас Дилъри


Брой мнения : 112
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс EmptyСъб Мар 06, 2010 2:08 am

Той се обърна към Арън и каза:
- По - добре си остани човек. Когато си вампир нямаш умиране, живееш вечно, това спорез мене е скучно, но не искам да умирам аз точно сега, защото искам да видя какво е да си пазач в Хогуортс. Преди бях пазача на Азкабан и бях с един Диментор, той естествено нищо не можеше да ме направи, защото аз не съм обикновен магьосник, а вампир-магьосник.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Sponsored content





Моста до Хогуортс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моста до Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Относно Хогуортс
» Точки за Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: