Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моста до Хогуортс

Go down 
+14
Виктория Макалензи
Ерик Сайфър
Проф. Грей
Елиза Белучи
Синди Уайт
Александра Бекъм
Ана Томас Блейк
Томъс Брадшоу
Лусия Либонте
Катерина Петрова
Арън Картър
Деметри
Томас Дилъри
Крис Халиуел
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСъб Фев 27, 2010 9:02 pm

First topic message reminder :

Моста до Хогуортс - Page 5 Tdf-hpatpoa1frame65932

Това бе моста,по който се излизаше извън училището и се влизаше обратно...Той бе много голям,осеян със смях и веселие.Мостът криеше много тайни и изключителна гледка :)

Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyВто Апр 06, 2010 8:58 pm

Отместих поглед от Вики:
-Браво. Точно такива хора харесвам! - Вики ме погледна учудено, сякаш очакваше някаква съвсем различна реакция от моя страна.
-Ами така де, щом сега искаш да постигнеш всичко сама, ти ще станеш една велика магьосница. Браво. Когато аз бях малка не можех да правя нищо сама, поради простата причина че бях най-малкото дете в къщата със 4 по-големи братя. Щом си започнала нещо самостоятелно това те преви стойностен човек, който не се страхува от трудностите. - усмихнах се на момичето, исках като малка да го бях направила и аз, но все бях под надзор след като щом опитах нещо и падах. Аз бях разглезена, а не тя, не мислех да й го казвам понеже все пак бях учител. Усмихнах се и се обърнах към нея:
-Продължавай в същия дух, това ще те отведе далече! - потупах я по рамото и й се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
2 Курс
2 Курс
Виктория Макалензи


Брой мнения : 578
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyВто Апр 06, 2010 9:06 pm

Усмихнах се вяло. Сигурно ми го казваше само защото беше учител. Въздухнах и погледнах към нея. Постарах се да се усмихна колкото се може по въудошевено, макар че изобщо не се чувствах така. Случайно погледнах към часовника си. Оказа се, че часът по Билкология започва след 2 минути, а аз бях доста далеч от Оранжерията. Прехапах долната си устна и си казах на ум - Браво, сега закъсня за час. Погледнах към Елиза, която ме гледаше объркано.
- Трябва да тръгвам за час. - тя кимна, а аз продължих. - Беше ми много приятно да се поразходя и да си поприказвам с вас. Някой друг път може да продължим.
Двете се усмихнахме една на друга, след което аз хукнах да бягам да не закъснея много за часа.
Върнете се в началото Go down
Ерик Шин
2 Курс
2 Курс
Ерик Шин


Брой мнения : 99
Join date : 22.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСря Апр 07, 2010 8:10 pm

Ерик излезе от общата стая на Грифиндор и тръгна в посока,която му беше неизвестна.Той се огледа и чак тогава разбра че е стигнал до моста на Хогуортс.
"Супер" - послиси си той и се огледа. - "Тук няма жива душа,по - добре да бях останал в училището"
той се обърна в посока училището и се затича.Моста се тресеше от тичането.
-Уф!Сега ще привлека някои. - каза на себе си той и усили скороста.
"ЕРИК"
Ерик се обърна,но не видя никои.
-Мога да се закълна че чу.......
"Ерик"
Този път обаче Ерик не обърна внимание на никои и продължи напред.Блъсна се в някои и падна.
Една ръка изхвърча към него.Ерик я сгръбчи и се изпряви.
Видя брат си.
-Тайлър! - започна Ерик. - Знаеш ли как ме изплаши?
Ерик седна на една пейка близо до моста и се изтупа.
-Е защо дойде да ми пречиш?
Върнете се в началото Go down
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСря Апр 07, 2010 8:13 pm

Тайлър се огледа след което седна на пейката си и погледан към Ерик.-Търсех те! - започна той и изавди едно пакетче "Многовкусови бонбончета на Бърти Ботс" - Искаш ли?
Ерик помисли дали да се възползва след което бръкна и извади два бонбона.
-Чудех се,как минават часовете ти! - Тай се усмихна. - Ха,с вкус на кал... - след което усмивката му се помрачи от Ерик. - Добре ли си,има ли някакви проблеми в училището. - След което остави пакета на пейката и стана. - Ако искаш да се разходим на чист въздух и да ми разкажеш?
Върнете се в началото Go down
Ерик Шин
2 Курс
2 Курс
Ерик Шин


Брой мнения : 99
Join date : 22.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСря Апр 07, 2010 8:17 pm

Ерик се огледа,бонбона които беше взел имаше вкус на повръщано.
След акто брат му обясни че го е търсел Ерик се запали.
-Защо си ме търсил? - попита той,но Шин се направи че не го е чул и продължи.
Ерик метна остания бонбон в близкото кошче и яростно погледа към брат му,които се притесняваше за него.
-Просто си много глупав,Тайлър! - започна Ерик. - Ако имах някакъв проблем.... - спря за секунда Ерик. - Нямаше да споделям изобщо с теб,а с някои друг.Ти си погледния човек на земията,с които искам да споделям кактово и де било.
-Да няма проблем с онова момиче Аня! - предположи по - големия брат
-Млъкни,нямам проблем с никого. - след което Ерик се изпарви. - Ти дори нямаш гадже! - и тръгна към училището.
Шин предолжи на Ерик да се разходят.
Ерик вдигна средния си пръст,но после размисли и се върна при брат си.
-Добре! - започна той. - Но само сега и много малко.
Върнете се в началото Go down
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue999/999Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСря Апр 07, 2010 8:21 pm

-ДоБре де! - започна Тайлър и бутна брат си напред. - Не е нужно да бързаш толкова или да се палиш,все пак се братя и може да си споделяме всичко.Двамата тръгнаха по моста.
-Забрави си тъпите бонбони. - каза Ерик с каменно изражение.
Тайлър се върна и взе бонбоните си,след което настигна малкия си брат.
-Първо аз си имам гадже! - нададе Тай.
-Да бе!Като през цялото време си пред тъпите ти записки за тъпия ти час ще си намериш пирятелка на бабин ден.
-Слушай какво! - ядоса се Тайлър.
-Няма какво да слушам! - яростно отвърна Ерик. - Отивам на разходка САМ! - Той се затича. - Ще е добпре да се разкараш.
Тайлър дълго гледа как брат му се отдалечава,помисли малко и скоро се прибра в училището.
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:04 am

Дрю от дни не беше виждал Ана и вече се бе почти отказал да я търси.Патерсън тръгна да крачи по моста с надеждата да я види...
В далечината се виждаше силует.Ароматът на човека,който стоеше отсреща бе толкова хубав и приятен,че омагьоса хъфълпафеца.
- Здравей! - силуета поздрави Патерсън
- Здрасти!Аз съм Патерсън,Дрю Патерсън - отговори той
- Аз съм Кора,Кора Волтури ...
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:25 am

Кора се разхождаше, и беше толкова весела, че й оставаше само това пълнолуние да изпие отварата и скоро щеше да бъде съвсем нормален човек.
В момента Волтури се разхождаше из дворът на Хогуортс, тъй като нямаше часове.В далечината се виждаше момче, вероятно от Хафълпаф, тъй като имаше жълто на мантията си.
-Здравей!-поздрави Кора.
Тя разбра, че момчето се казва Дрю Патерсън.Префектката се усмихна и на свой ред се представи.
-Аз съм Кора, Кора Волтури.
Кора се облегна на моста.Не беше кой знае колко добра идея, тъй като този мост не изглеждаше кой знае колко здрав.
-Виждам, че и ти си от Хафълпаф-отбеляза усмихнато Кора-Какво мислиш за дома?
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:29 am

- Ами..За втори път съм в тази дом,но мисля,че беше грешка да се връщам отново в Хогуортс... - отговори Дрю
- Защо? - полюбопитства Кора
- Може ли да сменим темата,моля те ? - на пръв поглед си личеше,че хъфълпафеца не искаше да говори на тази тема
- Ъъъ...да,защо не ?!
- Наистина ли си вампир? - радост обля тялото на Патерсън и преди Кора да отговори,той продължи..
- Моля те,превърни и мен във вампир.. - момчето искаше да бъде вампир,за да разбере през какво минава Ана,тъй като миналата година не успя и може би я бе изгубил завинаги..
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:37 am

Кора сведе глава.
-Аз бях вампир...е, още съм но ако продължавам да пия от онази отвара, повече няма да бъда.Но все пак още може да мога да превръщам хората във вампири, има доста вампирско у мен, още - при тези думи Кора се засмя.
Настъпи леко мълчание.
-Каква отвара?-попита Дрю.
-Повече на исках да съм вампир, помолих Симънс за отвара, и ето след още около пет пълнолуния може и да стана човек.
Кора все още се чудеше защо Дрю е направил грешка, че се е върнал тук.Но тя не искаше да нахалства, нито пък да кара Патерсън да й отговаря на въпрос който не иска.
-Но познавам няколко вампира, мои роднини, които могат да те превърнат във вампир, ако искаш разбира се!-заяви Кора.
Волтури се чудеше защо Дрю искаше да е вампир.Какво ли намираше в това?Да убиваш, за да се храниш...
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:44 am

- Искам!Моля те да ме превърнеш ти! - момчето много се вълнуваше,че най - накрая щеше да разбере как се е чувствала Ана...
- Кога и къде ще ме превърнеш?Още сега?! - ставайки дума за нещо,което Патерсън обичаше се превръщаше в сащинско малко дете...
В мислите на момчето изплуваха моменти от миналата година,които не бяха много добри,освен моменти,в които бе с Ана...Започна леко да подухва вятър,но моста успяваше да се запази "здрав"...
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:50 am

Кора видя, че Дрю наистина искаше да стане вампир.Явно много се вълнуваше, кой знае защо.
-Ами добре.Не съм новачка, така че да предположим че 2356 годишен вампир ще има опит-Кора се засмя.
Тя се замисли за момент и погледна небето.
-Мисля, че е много светло и рано.Някой може да се появи.Трябва да изчакаме да се стъмни.Ако някой види вампири из училището...Ами не е много добре да казвам какво ще стане.За това е по-добре да почакаш докато се мръкне напълно.Може би още един час?-попита Кора.
Тя се изправи от облегналото си положение на моста.
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:58 am

-Кора,умолявам те да ме направиш сега! - замоли Дрю
- По това време няма кой да дойде тук,а и да дойде нали можеш да влияеш върху паметта на хората ... - продължи хъфълпафеца
Момчето с голямо нетърпение очакваше отговора на момичето.Беше много спешно да го превърне сега или той щеше да загуби Ана завинаги ...
Патерсън чакаше думите "Добре" да излязат от красивите й устни.Току що,момчето забеляза красивото лице на Кора,което не бе виждал до сега.
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:08 am

Кора мълча за известно време.Тя забеляза, че Дрю наистина държи на това да е вампир.
-Добре.Ще те направя вампир сега!-каза тя и се поусмихна.
Патерсен толкова се зарадва.Кора можеше само да гадае, дали Дрю да е вампир може да е на живот и смърт...
-Ще стане съвсем бързо и малко-не беше малко, но както и да е-ще боли...Но теб едва ли те интересува дали ще те боли!-Волтури се засмя.
Тя за всеки случай огледа наоколо.
-Когато си готов кажи.
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:19 am

Момчето чакаше този момент от доста дълго време...
- Готов съм! - отговори той и не знаеше какво ще последва...
Кора все още леко се колебаеше дали да го превръща,но накрая се реши и се превърна въъв вампир,готвейки се да превърне момчето...
Точно да го превърне....
- Чакай! - извинявай..Искам само да направя едно нещо...Момчето извади от джоба си медальон,който му бе подарък още от раждането и го хвърли..
- Защо го направи? - запита Волтури
- На медальона има символ,олицетворяващ раждането на човешко дете,а сега ще се родя наново,но не като човек - отговори Петарсън и продължи
- Готов съм!
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue10/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:26 am

Кора се загледа в медальона, който падна.
-Само да знаеш, че след като те превърна не знам дали ще можеш да се контролираш.За това е по-добре да те заведа в гората, където ще може да утолиш жаждата си.И след като те ухапя, мисля, че ще е по-добре аз да се махна тъй като е възможно да ме нападнеш!-Кора се усмихна.
Дрю кимна.Хафълпафците тръгнаха към гората, където имаше стадо лосове.На Кора им дожаля за тях, но скоро щеше да има с един вампир по-малко.Тя се приготви бързо се стрелна към момчето.Само за миг вече бе белязан и скоро щеше да е напълно вампир.Тя се отдалечи леко, защото съвсем скоро Патерсен щеше да се изправи на крака.
Върнете се в началото Go down
Дрю Патерсън
2 Курс
2 Курс
Дрю Патерсън


Брой мнения : 28
Join date : 13.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyЧет Апр 08, 2010 1:32 am

Само след миг Патерсън се изправи..
- Ох,главата ми! - оплака се той...
Изведнъж момчето започна да потрепва и очите му кървясаха..
- Благодаря ти Кора! - заговори Дрю и се стрелна към един лос.Прекърши връта му и започна да смуче.Щом се нахрани заговори:
- Кора,много съм ти благодарен!Сега би ли ме извинила,искам да посетя един приятел?
- Да...няма проблем - отговори му тя и хъфълпафеца се стрелна на някъде
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyПет Апр 09, 2010 9:20 pm

Бях излязъл малко на чист въздух и се разхождах по моста до Хогуортс, замислен какво ли да правя днес. Може би да отида да потренирам малко в гората, или пък да побягам? Неможех да реша затова се загледах във реката, която течеше под моста. Водата бе тъй бистра, че чак се виждаше дъното на реката, в по плитките и участъци. Взех едно камъче и го запратих към водата, направи три жабки и потъна в бистрата вода. Хммм, какво ли правеше Ана сега? Дано не някоя глупост, казах си аз и се усмихнах на самата мисъл. Взех нов камък, но този път направо го забих във водата, от което пръснаха няколко пръски вода. Слънцето бе започнало тъкмо да се спуска надолу, да залязва. Чух леки стъпки зад мен, но не си направих труда да се обърна, знаех чии са, а и не исках да и развалям удоволствието, от това ме стресне, та нали аз правех това най-често.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue7/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyПет Апр 09, 2010 9:45 pm

Ана тихо се разхождаше спокойна и ведра. Лек ветрец подухваше, от което косите й леко се вееха около голите й рамене. Не бе студено, затова тя бе само по потник и панталони. Докато вървеше, за миг се спря и вдигна поглед към небето. Леки облачета се носиха по небосвода, а слънцето величествено се спускаше към хоризонта, преминавайки през куп алени облаци. Няколко птички хвръкнаха от близкото дърво, летейки към училището. Дърветата се препичаха на последните слънчеви лъчи, очаквайки смирено да си отиде деня и да пристигне вестителката на нощта - луната. Природата бе оживена, но постепенно и тя започна полека-лека да затихва и да потъва в сладък сън. С ръце в джобовете и щастлив поглед, хафълпафката набкюдаваше всичко това около себе си, вървейки към моста на училището. Меките гуменки не издаваха звуци, и това й позволяваше да се вслушва в песента на птиците, която вятърът разнасяше навсякъде. Постепенно тя затихна и изчезна.
Докато крачеше по моста, Ана забеляза в далечината някакъв силует. Само още няколко крачки бяха нужни, за да разпознае чия беше фигурата. Момчето се беше надвесило и наблюдаваше реката, течаща бавно и спокойно, като мислете на човек, намерил покой в душата си. Ученичката побягна тиха и бърза като котка и след броени секунди вече се намираше до слидеринеца. Леко го побутна с пръст, но той докато се обърне, тя вече бе седнала на парапета. Обръщайки поглед отново към реката, второкурсичката каза:
- Здрасти, мислителю. Какви важни и тежки мисли се въртяха в главата ви, че да не забележите присъствието на едно момиче. - отвърна през смях, от което залитна и едва не се изтърси през моста...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyПет Апр 09, 2010 9:54 pm

- Явно ти имаш още важни и тежки мисли, че дори си готова да скочиш от поста, заради тях - отвърнах и аз през смях, след като я бях хванал, след неуспешния и опит да скочи от моста. Беше толкова изкушаваща с това късо потниче и тези къси панталонки, че едвам се стърпях да не направя нещо друго, освен да я целуна страстно. След това седнах до нея и я прегърнах през раменете, като я наклоних да се ублегне на гърдите ми.
- А до това за какво си мислех, ами мислех си какво ли правиш ти в момента, и дали не правиш някоя глупост. И явно правилно съм се тревожел, ходиш да се срещаш с един страшен върколак, който има много лоши мисли за теб. - казах и аз и отново се размях.
- А ти за какво си мислиш? - попитах я аз и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue7/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyПет Апр 09, 2010 10:14 pm

- Аз неможе да не се забъркам в някоя беля. Аз съм си аз и не мога да се променя. - отвърня тя, притваряйки очи и леко прокарвайки ръка рез косата си. После се отпусна в Ерик и продължи.
- Ами, чудя се защо още нищо лошо не се е случило. По принцип винаги нещо става, от което целия хубав ден заминава на вятъра. - отвърна леко унило, но с усмивка на сута. Тя вече се бе примирала с това си положение. Лошия късмет я преследдваше през целия й живот.
- Ти сам видя как замалко щях да падна, но това не се брои. И не съм искала да се самоубия. Това с падането нямаше и да свърши работа, а и защо да го правя, като имам теб. - после го целуна дълго и страстно. Всичко бе прекрасно. Намираше се в прегръдката на Ерик, облегнала глава на гърдите му. Приде се чувстваше като дете, но това чувство бързо бе отминало. В момента се чувстваше сигурна, защитена, така, сякаш нямаше кой да я нарани. Притваряйки очи от блаженство, Ана се бе отпуснала в ръцете на приятеля си. Изведнъж се сети за нещо и продума:
- Няма за какво да се тревожиш. Всъщност този зъл върколак е много мил и добър. Впрочем, какви лоши мисли ти се въртят в главата? - попита тя, гледайки го с учуден поглед. Той се засмя и след разроши леко косата й отвърна...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyПет Апр 09, 2010 10:25 pm

- Е за тези мисли можем да си поговорим друг ден и в друг час. - казах и аз смеейки се. Беше толкова красива днес, но кога не е била красива? Винаги е била, още от деня в който я срещнах, но сега беше по-хубава, защото се усмихваше по-често и се радвах, че за това допринасях и аз. И сега, както всеки път когато Ана ме целуваше се чувствах неописуемо, всякаш не съществуваше нищо друго, освен нас двамата, всякаш времето ни пренадлжеше. И както всеки път, щом целувката свършеше, отново се връщахме в реалноста. В някой моменти ми се искаше да я грабна и да избягаме от училището, за да сме само двамата, без домашни, учители, проблеми! Но засега, нямах такова намерение. Притиснах я отново към себе си и я целунах отново, вече се чудех как съм живял преди, без да е била тя до мен. Изглеждаше ми доста скучен живот, а и такъв си беше, но днес нямаше да се отдавам на лоши мисли, затова се усмихнах отново.
Върнете се в началото Go down
Ана Томас Блейк
2 Курс
2 Курс
Ана Томас Блейк


Брой мнения : 1536
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : ---

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue7/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСъб Апр 10, 2010 12:30 am

Ана цялата се изчерви, щом Ерик я притисна към себе си. И друг път го беше правил, но тогава тя бе разсеяна и мислеше за други важни работи. Тя леко разтърси глава и сложи ръка на гърдите му, там където под гръдния кош пулсираше сърцето му. Можеше да усети, че бе леко забързан. Тя се измести така, че да може да чува туптенето. Леко бе допряла ухото си, с едната си ръка се подпираше на гръдния му кош, а с дргата бе хванала ръката му, преплитайки пръсти в неговите.
- Любопитно ми е едно нещо... Добре де, много неща, но нека това да е първото: Какво толкова хареса в мене. Все пак аз съм кръвопиец, най-големия враг на ворколаците. - и тя присви очи и започна да прави вълнички с пръстите си. Ерик се засмя и обви ръце около нея, след което я целуна по главата. Ана се почувства глупао, че бе задала такъв въпрос. Искаше просто да спре да плямпа глупости, но любопитството й изигра лоша шега. По смутената физиономия, явно Ерик бе разбрал как се чувства. Целуна я дълго и продължително, както никога да сега. Топла и широка усмивка се разля по лицето на момичето. Ерик за миг замълча, поглеждайки към небето, а после тихо заговори, галейки Ана по главата...
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Моста до Хогуортс - Page 5 Left_bar_bleue5/100Моста до Хогуортс - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 EmptyСъб Апр 10, 2010 12:44 am

Ами какво ли? Всичко! Но това не те задоволява нали? - попитах я аз, а тя само кимна. - Добре, от къде да започна? Ами харесвам тъмно кестенявата ти коса, която се развява като конска опашчица, когато тръгнеш да бягаш, кафевие ти очи, които са като малки кристални топчета, а и този червен отенък... Обичам начинът по който говориш, по който се движиш, обичам когато си непохватна и аз съм наблизо за да те спасявам от беди. Обичам всяка част от лицето и тялото ти, дори и вампирските ти зъбки. - казах и аз и се разсмях. Обичам и дори това, че си вампир, но това не ми пука. Обичам самата теб и това едва ли някога ще се промени! Та това достатъчно изчерпателен отговор ли е? - попитах я аз и я целунах за пореден път.
- Ако да, тогава ти ми кажи какво харесваш в този страшен върколак, за който говореше? - попитах я аз и отново се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моста до Хогуортс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста до Хогуортс   Моста до Хогуортс - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моста до Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Относно Хогуортс
» Точки за Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: