Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора на училището

Go down 
+15
Касиди Милър
Синди Уайт
Ерик Сайфър
Дарън Каубой
Ашли Грийн
Саске Учиха
Ана Томас Блейк
Александра Бекъм
Катерина Петрова
Карън Дейвис
Саманта Нортман
Томас Дилъри
Деметри
Елиза Белучи
Крис Халиуел
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue999/999Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyВто Мар 02, 2010 1:34 am

First topic message reminder :

Двора на училището - Page 6 I7213t

Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyПет Апр 09, 2010 6:49 pm

Джеймс седна до Лариса и се загледа в небето. Днешният ден беше хубав.
- Хммм... и ти си една от първите
ученички с които се започнавам. - каза Джеймс без да се усеща, че беше
прочел мислите на Лариса, но след малко видя
как го гледа тя и разбра, че го е направил.
- Ооо, извинявам се. Обикновенно се усещам.. когато... - Джеймс
реши да спре до тук с тази тема.
Той не искаше да навлиза в подробности.
- Записана ли си в отборът по куидич на дома си? - попита Джеймс
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyПет Апр 09, 2010 7:01 pm

Все още си мислех:"Какво?За Бога,той да не чете мисли?!",
когато отговорих на въпроса му.
-Не,не съм записана.Не защото не харесвам куидича,а защото още не съм мислела
да се запиша за отбора.Пък и не знам дали има празни места.Умея да играя,но не
знам дали наистина трябва да се включа в отбора,прекалено много стрес и
отговорности има в тази игра...-казах и се замислих,че не си заслужава натиска
пред всеки предстоящ мач-всеки да ме натиска за победа,да дам най-доброто от
себе си или обратното-да загубя,че не мога да играя и такива работи.Не бях взела
още окончателно решение,пък и закаде да бързам.
-А ти?Участваш ли в отбора?-и зададох един въпрос в главата си,за да не го чуе професорката,въпроса
бе предназначен само за Джеймс:"Четеш ли мисли?Вампир си ли?"-мислех си усилено за това,като не
откъсвах очи от Джеймс надяваща се че той ще хване посланието.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyПет Апр 09, 2010 7:19 pm

Джеймс успя да разбере късата мисъл на Лариса и каза:
- В отбора по куидич съм! Харесвам тази игра.
Джеймс обаче не знаеше как да отговори на въпроса на Лариса без Елиза да разбере.
Момчето не харесваше особено вампирите. Той не искаше да е такъв. Студен, мрачен.
- Днес имаме час по Летене. Вторият ни за годината, а след няколко дни ще има мач. Грифиндор срещу Слидерин. Учителят каза, че ще даде на второкурсниците Нимбус2000. - Джеймс говореше за куидуч, въпреки че не знаеше дали Лариса харесва тази тема.
След малко Джеймс реши да отговори на мисления въпрос гласно, той не беше вампир. Нямаше нищо тайно.
- Аз не съм вампир. Четенето на мисли е моя дарба. Обаче не искам всички да узнаят, че мога да чета мисли.
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyПет Апр 09, 2010 7:34 pm

-Няма проблем.Няма да кажа на никого.-казах и се усмихнах.
Погледнах към Елиза,която не каза нищо и добавих:
-Искаш ли да отидем някъде?Води ти?-казах и се засмях.
Изправих се с готовност и изчаках реакцията на Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Найт
2 Курс
2 Курс
Зоуи Найт


Брой мнения : 6
Join date : 09.04.2010
Age : 29

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:34 pm

Седнахме на меката трева.Слънцето блещукаше нежно и времето беше много приятно.
Продължавахме да се гледаме и да се усмихваме.Сега осъзнах ,колко прекрасна беше усмивката му.
Беше настъпила тишина ,но не можех да я определя като неловка.Дори беше приятна. Просто стоях и бях като хипнотизирана от погледа му.Не знаех какво да кажа.Надявах се той да каже нещо, но след като това не стана си заповядах на ум ''Спри да го зяпаш така и кажи нещо''.
Отместих поглед ,макар и трудно от пленителните му очи и казах:
-Ъм разкажи ми нещо за теб.-и отново се усмихнах.

Дано не ме помислеше за луда с това постоянно усмихване ... Просто той предизвикваше усмивката ми ...
Върнете се в началото Go down
Седрик Джонсън
2 Курс
2 Курс
Седрик Джонсън


Брой мнения : 21
Join date : 08.04.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:42 pm

Седрик се усмихна на момичето.
-Ами...няма нищо интересно за мен.Имам брат и сестра в това училище в "Рейвънклоу" и "Грифиндор",като малки сме били разделени и затова сме с различни фамилии. - Той `и се усмихна.
Ммоичето изглеждаше доста привлекателно.
Сед огледа хубаво тревата и видя наблизо цветя.Стана и отиде до цветята.Наведе се и откъсна едно цвете,чиието име незнаеше и се върна пир момичето.
Закачи цветето в косата `и.
При допира им,той потръпна.
Той се приближи до нея,и щеше да последва целувка,ако някои не се беше изкрещял.
-Седрик!
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:51 pm

Джеймс и Лариса тръгнаха към Седрик и Зоуи.
"леле много е напреднал в отношенията си"- помисли си Джеймс
-Здрасти Седрик! Това е Лариса запознайте се!
Джеймс подаде ръка на момичето с Седрик.
- Аз съм Джеймс! Приятно ми е!

ПП: Аз мога и да не успея да пиша често. Лариса пиши и от мое има.
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyСъб Апр 10, 2010 7:58 pm

С Джеймс стигнахме двора и видях една двойка,която като че ли щяха да се целунат,ако не бе Джеймс да извика:
-Седрик!-приближихме се и аз се изчурвих цялата.Защо ли трябваше да ги прекъсваме в такъв момент?Джеймс ме представи на Седрик и аз схванах че това сигурно е брат му,все пак бяхме тръгнали да ме запознае с него.
-Аз съм Лариса,приятно ми е!-казах като се здрависахме,а очите ми попаднаха на рейвънклоувката до него.-Привет...казвам се Лариса.-казах и махнах на нея,а тя бе на няколко крачки от мен.Колко глупаво се почувствах...пак се изчервих и в мен взе да напира смях,който подтиснах.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Найт
2 Курс
2 Курс
Зоуи Найт


Брой мнения : 6
Join date : 09.04.2010
Age : 29

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyНед Апр 11, 2010 12:41 am

Седрик беше много мил.И това с цветето ,което постави в косата ми беше много романтично.Никой не беше правил такова нещо преди.
Той беше толкова близо ...
Мислех си ,че може би ще ме целуне или май се надявах да го направи.
Тогава обаче някой го извика и той се отдалечи от мен.Оказа се ,че това бяха брат му и приятелката на брат му ...
Щом ме поздравиха ,отвърнах:
-Здравейте ,приятно ми е.Казвам се Зоуи.-след това замълчах.
Не исках да се меся в разговора им.
Чувствах ,че бузите ми горят.Бях се изчервила ,а попринцип не се смущавах лесно.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Потър
2 Курс
2 Курс
Джеймс Потър


Брой мнения : 103
Join date : 12.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue0/0Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyНед Апр 11, 2010 12:54 am

-Какво става братко? - каза Джеймс - Одавна не сме се виждали.
Въпреки, че Джеймс беше най-малкият в семейството тй смяташе, че брат му е подранил малко с целувките. Беше срещнал момичето преди около час, а вече ще я целува. Въпреки това момчето не искаше да знаят какво си мисли. Това си беше животът на брат му и той не трябваше да се намесва.
-Седрик, виждал ли си Аня скоро?
Върнете се в началото Go down
Седрик Джонсън
2 Курс
2 Курс
Седрик Джонсън


Брой мнения : 21
Join date : 08.04.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyНед Апр 11, 2010 1:20 am

Седрик се огледа.
Наистина защо брат му трябваше да води някакво момиче за да го види.Все едно Сед беше някаква забележителност и трябваше да се покаже на колкото се можеше повече хора.
Седрик разбра че брат му не е особено съгласен с това което беше видял.
-Ами,всъщност,наистина не сме се виждали с нея.последния път когато я забелязах...тя се...... - Седрик замълча замалко защото следващата дума нямаше да хареса на Джеймс. - ....ама натискаше се с някакъв хафълпавец.
Седрик се обърна към Зоуи,а след това към момичето с брат му.
Двете се бяха изчервили.
Седрик се усмихна и се загледа в Джеймс.
-Не сте ли я видяли още....?
Върнете се в началото Go down
Ерик Сайфър
2 Курс
2 Курс
Ерик Сайфър


Брой мнения : 422
Join date : 20.03.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere In Your Heart

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue5/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyНед Апр 11, 2010 1:46 am

Това преди малко ме шокира, но бях щаслив от този факт. Имах сестра, още неможех да повярвам! А и дори бе в Хогуортс, но най-странното бе че дори е в същия дом като мен, а още не я бях срещнал, сигурно е дошла по-късно от мен, а може би съм я виждал и преди, но тогава не знаех че имам сестра. Знаех само името 'и, Лариса! Тъкмо минавах по двора на училището, когато чух едно момиче да се представя, казваше се Лариса! Може ли това да е тя, казах си аз на ум и се запътих към момичето и групичката около нея.
- Извинявай, може ли да поговорим за нещо? - попитах я аз, а тя ме изгледа много странно, но все пак прие. - Знам че ще ти прозвучи странно и сигурно ще ме помислиш за луд, но май ние двамата сме брат и сестра! Получих днес писмо, в което се казваше че имам сестра, Лариса и че и тя учела в Хогуортс и тъкмо се разхождах из двора размишлявайки коя може да е тя, когато те чух да се представяш! Мислиш ли че това може да си ти? И по важното вярваш ли ми?
Върнете се в началото Go down
Лариса Ксения
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Лариса Ксения


Брой мнения : 82
Join date : 08.04.2010
Местожителство : „In the Dungeon“

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Двора на училището - Page 6 Left_bar_bleue7/100Двора на училището - Page 6 Empty_bar_bleue  (7/100)
Принадлежности:

Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 EmptyНед Апр 11, 2010 1:53 am

-Имам брат!-зарадвах се и направо подскочих в радоста си.-Вярвам ти,вярвам ти..-прегърнах го и го пуснах.Бе страшно красив,но не се учудих-това бе типична семейна черта.По мантията му разбрах че и той е от Слидерин!
-Брат ми е Слидеринец!-казах и звучах все по и по-щастлива.Направо на ръба на лудоста.
-Хайде да си поговорим,искам да разбера някой неща за теб..в общата стая?-попитах го,съвсем забравила за останалите.Новината че имам брат направо ме бе изстреляла.Ерик кимна и двамата тръгнахме.

П.С.Ако искаш да пишем в общата стая на Слидерин,но да довършваме утре,а?Че стана мн късно. :д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двора на училището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Двора на училището
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Домовете в училището
» Правилата на училището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: